Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    osobně jsem měl radši datadisky které přidavaly třeba polovic zakladní hry v originalním odlišném stylu než DLCčka..
    • to se dneska už vydává za plnohodnotnou hru, viz. MW3
      • Lawliet
        smutné no
        • smutne je to ze zato jsou lidi ochotni platit. jinak by se to nedelo.
  • MrSanta
    Pobavilo *1*
    • Lawliet
      taky taky "i'am a dragonborn, wearing a hat with badass horns" *1*
  • genki.sudo
    Bože môj, tak si nejaký fanúšik zarepoval.. Rap nemusím ale snahu cením, je to macher :-) Skôr mi vadí ten váš prehrávač, mám vždy potrebu sa pozrieť na komentáre na YOUTUBE a vždy to musím ešte googliť.. Ach jo..
  • Je to svätá pravda že ta pieseň sa do skyrimu nehodi.Na jednej strane nemôžem si dovolit povedat či ta piesen je zla alebo dobra lebo takuto hudbu nepoznam a i ked ju všade v tejto dobe počuť.A na druhej strane je pravda že hudba je spojena s typom človeka , aj jeho myšlienkami ale hlavne čo ma rad a o čo sa zaujima.Je jasne že dajmetomu taky folk metal je k tomu nielen že hodi o s tim priam spojeny.Proste epicka huba symphonicka huba+ METALOVE + iste klasicke stare stredoveke alebo folkove nastroje to je ta prava spojitost i ked je to len nazor istu pravdu tomu človek nemôže neuprieť.Moderny svet a historia nejde proste dokopy.A ked chcem hudbu ktora ma historicky ,epicky nadych pustim si nejaky severansky metal "kde ešte v tejto dobe preživaju iste barbaske pohanske kmeny varjagov, keltov, slovanov..." Aj zaklínač mal na konci genialnu folk rock/metalovu piesen.Zdravim
    • Skoda ze tenhle prispevek asi moc bodu nedostane. Naprosto s tim ale souhlasim. Neco podobneho jsem psal nize. Kazdopadne se to video da brat jako skvely tribut jednoho fanouska, a to je fajn.
  • Pěkný rap :-) .... Ještě chci do hry mini dlc značkové hadry od Jordan AIR *1* *1*
    • Hehe, určitě bych chtěl mít Dovahkiina v Airmaxech a v teplákách. *15*
  • Cahir
    Tak to video je totální nářez! "Bad Ass Horns" *1*
  • Nevim ... do sveta Skyrim mi proste rap/hip hop nejak nesedi. Nebudu rikat, ze je to debilita, jako Core ale rozhodne jsem na stejne lodi s Inquisitorem. Proc k tomu radeji nedali nejakou klasickou nordic/celtic folk muziku. Nebo, pokud chteli neco riznejsiho, tak folk metal. Rap mi proste k sword and sorcery proste nesedi. Je to stejny mismas jako kdyz pred casem vypustil UBI to techno video k AC:B. To jsem taky fakt nemohl. To jsem se chytal za hlavu a ptal se, kam se podely atmosfericke tony Jespera Kyda?
    • To nedali oni, ale udělal to fanoušek...těší se na hru, chtěl jí něco dát. A Dan Bull nemá špatný písničky, jeho písničku o wikileaks mám v hlavně do teď :) Fakt to není žádnej tvrdej gangsta *15*
      • Ja vim. Ale porad ... proste mi to k sobe moc nesedi. Jedna nejsem velky fanda tohohle hudebniho zanru, a druhak, jak uz jsem psal, to v me hlave proste nejde dohromady. Ale jako fandovskou praci to kazdopadne ocenuji. Vzdyt i indie hra Overgrowth ktera je ve vyvoji uz nekolik let ma, pokud se nepletu, 2 velmi zajimave songy (jeden je rock druhy rap).
        • Jo to jo, taky se mi to jako kombinace moc nehodí (nevím, jestli to dělá to video nebo samotná hudba), hodilo by se k tomu něco mnohem víc zvučnějšího a...ufff...epickýho! :D Jen jsem říkal, že to dělal fanoušek, kterýmu to přišlo jako fajn nápad, oficialně Bethseda vypouští ven úžasné hudební pecky co se týče jejich her, tady bych strach neměl
        • Cahir
          Vždyť je to jen sranda prosím tě.
          • Ja nerikam, ze neni. Jenom jsem SLUSNE vyjadril nazor, ze mi to proste nesedi. To se snad jeste smi, ne?
  • Ale jo, lyrika se mi líbí, není to zlý :)
    Jinak hip hop není jen vytahaný hadry a papundeklový řetězy, stejně jako metal nejsou jen mastný vlasy a bezmyšlenkovitý jekot. Obojí je jen ta "nejhlubší" forma x) - respektive ta forma, o které mluví tupé ovečky z té nebo té strany *15*
    • SirArag
      Souhlasím, snad jen kromě označení "tupé ovečky". To jsou prostě lidi, kteří nedokážou přenést přes srdce, že někdo má jiný názor (nebo to jsou trolové, které baví rýt) :)

      Blíž mám sice k metalu (prostě mi to líp zní) ale rap mi vůbec nevadí. Dokonce ho sám jednou za čas poslouchám. A tohle se mi docela líbilo.

      Jen tak pro zajímavost - Co má například Eminem společného s papundeklovými řetězy? A co má například Helloween nebo Sabaton společného se stále omílaným blitím do mikrofonu?
      Nebo ještě jinak - Co má s blitím do mikrofonu společného třeba taková Apocalyptica? :)

      Já sám třeba zpívat neumím a kdybych chtěl někdy něco takového dělat, nezbylo by mi nic jiného než rap/hiphop (což neznamená, že to chci/budu dělat ;)
      • Ovečky sem myslel, že podle toho, že se jím líbí něco jinýho dokážou hromadně něco začít odsuzovat bez normálního názoru tvořenýho z toho, že by někoho takovýho vůbec někdy viděli, ale jako příměr asi pitomost, jasně. Ale stejně jsou to blbci, já si třeba poslechnu většinu hudby (zrovna growl pro mě není, mám raději pomalejší a jemnou hudbu, takže z Metalu se mi líbilo něco od Metallicy, něco od LP, jako mladšímu Iron maiden :D )
        Jinak pro argument proti papundeklovýmu řetězu není třeba chodit tak daleko, vždyť samotnej Dan Bull k tomu fakt nesedne a ze samotné České a Slovenské scény taky najdeš víc těch normálnějších (ale slavnějších těch nenormálnějších..kdo si pamatuje ještě éru kožichů a Leoše Mareše? :D :D :) A já s mým hlasem bych mohl dělat možná tak poruchu mikrofonů.. *9* *15*
        • Otazkou je, kolik toho potrebujes videt, aby sis mohl udelat nazor. Ja jsem slysel jen nekolik malo rap a hip/hop pisnicek, ale opravdu mne to nechtlo, takze to neposloucham. Jsem tedy ovecka? Nerekl bych ...

          Tady je hlavne problem, ze Rap a Hip Hop jako takovy je proste (nanestesti) spojovan s Gangsta' culture. Pritom to je jen jeden ze sub-zanru. To je stejne, jak kdyz se o metalu rekne, ze to jsou vsichini satanisti. Proste media demonizuji co se da. Pamatujete jeste nekdo zpravy na Prime a Nove? Tady jen tak pro pripomenuti: Nova (http://www.youtube.com/watch?v=6LphYRW02Aw) a Prima (http://www.youtube.com/watch?v=6_7y961N05E)
          • Jooooj, neber mě tak za slovo, vživotě bych neřekl, že je ovečka někdo, komu se daná hudba nelíbí, o tom žádná, reagoval jsem na to, že hip hop jsou jen pytlovitý hadry a řetězy, přitom tam jsou i hlubší témata, každýmu se líbí něco, neexistuje nic jako ultimátní hudba, která se bude líbit všem :) Ale to neznamená, že budu to, co se mi nelíbí, démonizovat a lidi co to poslouchají škatulkovat

            A jak říkáš, jeden z druhů metalu je growl a jeden z druhů hip hopu "gangsta" rap, jedno i druhý má svoje fanoušky, ale nepříjde mi ani jedno jako majoritní část
            • Jasne, rozumim tomu. Omlouvam se, jestli jsem vyznel nejak utocne. Jinak ... musim priznat ze momentalne, alespon v USA je Hardcore jeden z nejpopularnejsich (rozumej komerecne nejproflaknutejsich) stylu. To mne docela mrzi ... protoze tam taky vsechna umeleckost pada. Ale treba klasicky Death Metal a i Black Metal (ne vsechno, neco jsou opravdu hruzy i pro mne jako zaryteho metalistu) ma velmi silnou fandovskou zakladnu.
      • Ja bych jen dodal, ze to tvoje "bliti do mikrofonu," kteremu se mimochodem mezi hudebnimi novinari a znalci rika "growl," se nekomu muze docela libit. A to nemusi byt ani zaryty fanda nebo "tupa ovecka." Lamb of God, Children of Bodom, Amon Amarth, In Flames, Immortal, Dark Tranquility, a take spousta folk metalovych kapel growl pouziva. Je to proste styl zpevu jako kazdy jiny ...
        • SirArag
          Mně nevadí, kupodivu, ani to "blití" do mikrofonu. Já jen, že tomu tak říkají, proto jsem to použil. Ony ty řetězy taky těžko budou papundeklové a to "vytahané" oblečení je dost často tak už vyrobené. Tak se nečerti :)

          Ještě k tomu growlu - tam mám trochu zůžený výběr, protože se mi líbí jen několik písniček. Mě osobně to moc dobře nezní, ale nemám potřebu to odsuzovat, už jen proto, že i mně se to občas zalíbí.

          Nemám potřebu se s někým hádat dokud nezačne odsuzovat nějaký jiný styl.
  • hra ještě není a už se píše o DLC tak že předem připravená zlodějna??
    • Core
      Aha, tak ty jsi ten představitel lidí s názorem, že každé DLC je zlodějina, o kterých se hovořilo v podcastu Fight Club. Je podle tebe i takové DLC The Missing Link pro Deus Ex zlodějina? Opravdu?
      • DLC je zlodějina. Dřív když hra měla potenciál zabavit víc než byla herní doba tak vyšel datadisk. Dneska ti prodají LIMITED FU..ING EDITION, tedy hru míň ořezanou než standart edition ale furt dost ořezanou nato aby si namastili kapsu ještě tím, že ti zbytek prodají později. To je byznys/zlodějina. Jasně nemusíš. Ale kdo by odolal tomu mít kompletní hru že?
        • smejki
          a ty si myslíš, že datadisky se nekoncipovaly už během vývoje základní hry? LOL!
          • ono koncipovat nebo vyndat z hotove hry to je docela rozdil, kazdopadne postupne predstavovat co vse bude ve hre a pak v den vydani vyjit najevo ze pulka veci bude az v DLC *11*
            • smejki
              což ale zpět vede k tomu, že tohle není problém DLC nýbrž kažného týmu zvlášť - a hořekovat nad DLC zrovna pod článkem o Bethesdě je pitomost, neboť oni koncipují DLCčka jako menší datadisky... narozdíl třeba od 2K Czech a jejich Mafie2, že.
            • Podle vseho, co Bethesda zatim rekla to ale vypada ze DLC pro Skyrim budou prave neco jako Datadisky. Takze si nemyslim, ze by to byl zase tak velky problem. Osobne bych se citil trochu osizen, kdyby vydali jen hru a pak od toho Bethesda dala ruce pryc.
          • No, datadisky aspoň nevycházely ve stejnej den jako hra samotná, což je pro mě osobně prasárna neskutečných rozměrů.
            • smejki
              day one DLC jsou chujovina, to je fakt
        • Třeba taková vykuchaná Mafia 2, to byla echt DLC zlodějina!!!
          • Tak Mafia 2 byla zklamanim sama o sobe, alespon co jsem mel tu moznost videt, a tenhle system DLC ji jen pridal.

            Jako dobry priklad DLC byl, alespon podle meho nazoru, LA Noire. Pripady ktere byly mozne stahnout nebyly nejak dulezite pro hru samotnou, ale rozhodne pridaly vice zabavi. Jinak ... porad doufam, ze pridaji Burglary a Fraud desks, i kdyz s rozpadem Team Bondi se to uz asi nepovede ... I kdyz, Rockstar nedavno pridal nove DLC do Red Dead Redemption, takze jeste nadeji neztracim.
          • smejki
            to byla čuňačina, ale naštěstí to není modelový příklad
        • DLC neni zlodejina. Je to obchodni praktika, a vydelava docela dobre ... ja proti ni vlastne ani nic nemam. Asi je to proto, ze si koupim tak maximalne 2-3 hry za rok, tak mi potom nevadi do nich investovat nejaky ten dolar navic. Pro ty, co kupuji 2-3 nove hry mesicne to ale asi bude docela financne narocne, zvlast kdyz chteji komplet DLC. Ale na druhou stranu, vyvojari casto po pulroce, roce, vydaji kompletni edici ktera je levnejsi a obsahuje vsechna DLC. Obcas se proste vyplati pockat.
  • Mechwarrior_bw
    hlavne aby bola hra ľahko prístupná moddingu ... potom sú nejaké DLC druhoradé.
    • určitě bude...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit