Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Nejsem žádný odpůrce rapu, ale tohle se podle mě moc nepovedlo. Ani se to k tomu moc nehodí.
    • Joo, není to tak pěkný v kombinaci se Skyrimem, ale lyrika se mi docela líbila :)
    • Core
      Naprosto souhlasím. Je to debilita na kvadrát. Absolutně nechápu koho napadlo kombinovat kulturu vytahaných hadrů a papundeklových řetězů s fantasy RPG... Naprosto nezáživné a hlavně se to nedá absolutně poslouchat.
      • ZvacA
        Naprosto nesouhlasím. Není to debilita, je to zajímavá kombinace a dá se to poslouchat.
        • Core
          Naprosto nesouhlasím s tvým nesouhlasem. Je to debilita, není to absolutně ničím zajímavé a nedá se to poslouchat.
          Nebudeme dělat "umění" z každého fúzního hnoje, který se prožene jako průjem na internetu / youtube, že ne? *12*
          • Tak aspon, ze uz vime, kdo na nasem svete rozhoduje o tom, co je debilita a co ne :)
            • Cahir
              Asi tak. *7*
      • Já nejsem odpůrce ničeho - prostě co mi nesedí to nevnímám. Nač se zbytečně rozčilovat. Jak jednoduché. *3*
        • Core
          Rozčiluje se jen Tom se svým výblitkem. Ostatní jsou v pohodě *3*
    • co to je za nazor...co s tim mame jako delat. proc to tu blijes, zaloz si blog a bez si blejt tam
      • Aby ti nepraskla zilka, soudruhu. Pokud vim, CR je stale jeste svobodna zeme, a v ramci slusnosti se muzeme vyjadrovat k cemu chceme a mit nazor na co chceme.
      • Inquisitor
        Jenom se neposer
    • ZvacA
      Už to začíná.... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit