Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemám rád zombie. Stejně jako 70. léta byla samí upíři, tak 80. léta byly samé zombie, a od té doby bylo pár návratů, upíří v 90. letech, zombie po roce 2000. V hororu snad není větší klišé. Jediné dobré zombie byly ve filmu Od soumraku do úsvitu. Takže jsem nehrál ani jeden RE. *2*
    • wenceslaus
      Nebo auta. Ty se taky v závodních hrách opakujou do zblbnutí.
    • Hele, nebylo Tarantinovo from dusk till down spis plny upiru? Jinak souhlasim.
    • Tam byli upíři.
  • Tohle už není RE... Ačkoli to nemusí být špatná hra, prostě se to ale nemělo jmenovat Resident Evil...
    • Neni to uplne jedno? Kdyz by na krabici napsali neco jineho, tak by ta hra byla lepsi, horsi nebo uplne stejna?
    • A co podle tebe je RE? Klasický survival horor se statickou kamerou (1-Code Veronica), střílečka na kolejích (Survivor, Dead Aim a Chronicles), coop horor (Outbreak), akční parodie sama sebe (4) nebo rychlá střílečka snažící se být Gears of War (5-6)? Ta série si už vystřídala tolik žánrů a zpracování, že nějaká jasná forma prakticky neexistuje. 7 má s RE 1 společného daleko víc, než posledních 10 let série, takže to jméno si určitě zaslouží.
      • Přečti si příspěvek od GGG a výjimečně s tím souhlasím to je RE. Pokud chceš opravdu mou odpověď co znamená definice pro mě pravého RE, tak je to například: Resident Evil: Revelations 2... Můžeš brečet jak chceš ale je to můj názor, ostatní díly co se vymykají tomu to konceptu jsou pouze do počtu...
    • A Fallout 3 by se neměl jmenovat Fallout. Deal with it.
  • No tak to už není klasický RES a co? Neřešte kraviny. Užívejte krásnou porci kvalitního survival hororu. Moc jich není.
  • RE je i o postavách. Kde je Leon?
    • Nažehluje si vlasy a třeba stihne další díl.
  • flash789
    To je tak kdyz se fandum neco nelibi, ale recenzenti jim cpou jak to je bozi. Ja zadnej velkej fanda RE nejsem, ale vim ze ta serie ma svuj styl, lore a mechanismy a na tech to stoji a pada, pokud to je ted jinak, tak to urcite dobre neni. Ale kdo vi, treba je tohle zacatek neceho noveho a mozna lepsiho, to se ale ted moc nepozna.
    • oVer9000
      Ano na těch to stojí a PADÁ. Někdy... ale fakt jenom někdy, pokud někdo servíruje stále ten samý styl hraní pořád a pořád dokola se může stát, že se série zastaví na mrtvém bodě a nikdo neví, co s ní dál. Hry nebaví fandy série, neprodávají se, tvůrci jsou vyhořelí... a zbytek se jim směje, viz Assasin's Creed. Proto občas musí nastoupit ZMĚNA, inovace, nový styl.

      Furt bych řekl, že se jedná o míň drastickou změnu než třeba mezi Fallout 2 a 3.

      Cenim, že to aspoň zkusili. Výsledek je jakej je, ale řekl bych, že je to lepší hra než RE 5 a 6.
      • Na RE 5 osobne nedám dopustiť. Podľa mňa to bola výborná hororova akcia zo zaujimaveho prostredia...
  • Je mě líto ale tohle prostě není RE. Je to strašidelná hra z prvního pohledu alá PT nebo Alien: Isolation.
    Já hrál remastrovanou RE 1, RE4, RE5 a dokonce i RE6. Jasně šestka byla sra*ka ale třeba čtyřka mě docela bavila a tohle s ní nemá nic společného. Doufám, že se časem vrátí ke třetímu pohledu.
    • Venkovský prostředí. Tajemnej vir. Zmutovaný lidi. (i příjezd autem na začátku :D ) Sorry, ale zrovna čtyřce je to podobný dost
  • TheGGG
    jaký je toto návrat série LoLz... on snad první díl byl outlast schovávačka wannabe? Ne nebyl, kromě toho, že první díl nebyl nijak strašidelný a jediné co děsilo byl nedostatek nábojů (to BTW byl problém i v RE6), tak ta hra rozhodně nebyla horor. Spíš podařená akční monster adventůra s dobrými postavami a v průběhu série i pěkně se rozvíjejícím lore a dějem. Toto není žádný resident evil, kde je leon kde je chris, kde jsou všechny ty známé a oblíbené postavi? Kdyby se to jmenovalo Mutant redneck stealth boring shajt, bude to úplně na stejno... odsuzuji tuto hru a řadím ji mezi ostatní nudné stealth horor hry. Radši si počkám na ten film Resident evil venteta budu se modlit aby remástnuli RE 2 a RE 3 ASAP. No a radši si znovu zahraji RE6, tam alespoň bylo perfektní střílení a akční mechanizmy...
    • Triple gay strikes back? LOL to těžko...
      No nějak jsi zapomněl zmínit kolik jsi z té hry odehrál, když už jsi "takovej znalec", ale vlastně zapomínám, žes znalec přes všechno, inu nechť tvé nezapomenutelné glogal hodnocení her (pokud jsi vzpomínám z jedné diskuze u Batmana tuším, tak "všechny hry na konzole jsou pecka a hry na kompa totální sračky") letí vzhůru k nebesům a ovládnou vesmír... *3*
    • trulikuli
      jak se tak dívam bibre, ty odsuzuješ téměř všechno. těžko se fakanům zavděčit.
      • Jack1947
        Jen ne COd a jiné multiplatformové blbosti ( pak ještě ne konzolové hry) ty mají jako jediné svůj štýl *5*
        • Miluju tyhle lidi co nadávají na konzole :D Jako to, že nedokážeš si hru pořídit legálně a musíš vše stáhnout, ale není problém platformy nebo vývojářů :D Chápu, že ty s počítačem na kterej vystál frontu ještě tvůj tatík za komárů, prostě nemáš na to si tu konzoli a hru koupit, ale to, že hra je čistě na konzoli, takže jí nemůžeš zpirátit jak největší frajer, neznamená, že je to špatná nebo neplnohodnotná hra. Já hraju jak na PC tak na konzoli a obojí má svoje pro a proti, ale určitě bych netvrdil, že PC je top a všechno ostatní je bordel a každej kdo chce dělat hru/sérii jen na konzole by se měl jít zabít. Fakt, kdy už lidi dostanou rozum.
          • Nejsi triple gayovo brácha, milenec, učitel......? *3*
          • Jack1947
            Ty seš debill bud nebo mě moc neznáš ale já nejsem vvyhnraněný vůči konzolím. Jen píšu že ma radši generické hry než něco pořádného.
    • Možná chtěli udělat pokračování Resident Evil: Survivor z roku 2000 tuším... tohle byl bullshit rovněž... *1*
  • Diky za recenzi. Pekny cteni ;)
  • Jack1947
    Ten Fps pohled se mi moc nelíbí ale zase v kontextu s VR to dává větší smysl ve 3Rd person by to asi vypadalo blbě a hrálo se ještě hůře. Navíc to je poměrně krátká na Howlongtobeat uvádí jen asi 11hodin příběhu.

    Na stranu druhou, je to zase více horor což potěší po té srágoře Resi6. To sice bylo dlouhé ale o ničem.

    Nechápu třeba přirovnání k Outlast, že by kvůli Fps pohledu? *7* Jinak je dobře že to je lepší hra než ta minulá.
    • bukrr
      Ještě to mohlo být přirovnáváno k PT, ale to nevyjde, takže...
      • Jack1947
        Přesně nebo to, to přirovnání sedí k tomu ještě více *3*

        Nejmenovat se to Resident evil 7 bylo by to úplně fuk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit