Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to Resident Evil Remake: HD remaster a ne Re1 HD remaster. Je to HD remaster remaku z gamecube...
  • Dohráno. Vzhledem k tomu, jaká jsem většinou "konzerva" v herních sériích a vzhledem k mé zkušenosti s (P)Rezident Evil (2,3,4,5, 1 HD remaster a revelations 1,2) nesouhlasím s tím, že se již nejená o Resident Evil. Jó, dali tomu nový kabát,některé původní elementy úplně vyhodili a nechali se inspirovat ostatníma hrama, ale pořád je to z mého úhlu Resident Evil. Můj názor: jedna z mála dobře oživených sérií s novou fazónou.
  • Inquisitor
    Vypadá to na sympatickou rodinku :)
  • Ty jsi teda slušný jantar. Nesmrtelnej dědek? A Nemesis z Resident Evil 3 se ti podařilo zabít hned na začátku hry že? Zdá se, že o sérii víš všechno. :-)
  • Ty jsi ale blbeček, viď? :-)
  • test
  • Tak to bylo hodne slaby *1*
  • flash789
    Vyridim ze ho milujes, ale asi z toho nic nebude..
  • Tyhle fanousky miluju. Koupi si celou serii a najednou 7ka se mu nelibi.
    Co na tom ze resident je jen jeden a potom jeho remaky (gamecube).
    Uz od 2ky je to jenom nastavena kase umeleckyho dila 1ky.

    Tak tu nemel neco o fanouskovi Residenta. Tahle 7ka je po 1ce nejlepsi Resi co jsem videl. Kdyz uz teda chceme mluvit o tom, ze zbytek serie se da za RE povazovat.
  • Už 20 let hraju na normal.
  • Oproti puvodnimu dilu prochazka? Kterypak myslis? Na normal jsem chcipl asi 30x Tos to hral asi jen na youtubu nebo na easy jinak kecas nesmysly.
  • flash789
    tak jelikoz je fanousek, a residenty kupuje vzdycky, napovi to dost. ja sem treba fanda final fantasy a abych si ji nekoupil to by se teda muselo stat opravdu neco strasnyho. katdopadne lidi co nad sedmickou ohrnuji nos je docela dost, takze muj znamy neni vyjimka.
  • Ale jak rikas. Je to proste dobra hra.
  • Jestli si to nekoupil jeden tvůj známy, který je mimochodem samozvaným expertem na RE, tak si to teda taky nekoupim. Nebetycna, výrecna drzost to je.
  • flash789
    tak krome tech asi ctyr lidi co si koupily VR a jsou z toho paf, tak napric netem vyplyva ze novy RE uz holt neni RE, recenzentum to nevadi, protoze je to kratka hra, takze ji dohrajou a muzou slastne plkat jak tomu rozumi, tak davaj devet. Ono kdyby to bylo na 50 hodin tak by moc nevedeli o cem to je a davali by bezpecnych 7 nebo 8. Jeden muj znamy co je fanatik do RE si to ani nekupoval..myslim ze to je dost vyrecne.
  • no ten posledni souboj budu resit jak byl náročný bych chápal kdy hra byla více méně obtížná ale ono to byla taková procházka oproti původním dílu.jediné co přidali je ta atmosféra jinak se to oproti 5,6 nějak nezměnilo.
  • Tak dohrano. Na normal 11:32 coz mi prijde ok. Hra drzi tempo od zacatku do konce. Vyvoj pribehu a zmena prostredi super. Nakonec to do sebe krasne zapadne. Vecer to rozjedu znovu, protoze dohranim se odemkly dalsi moznosti. Cili i znovuhratelnost parada. Smekam pred autory, ze se nebali zmenit pohled. Jinak je to furt resident jak ho zname.
  • maros.goc
    suhlasim s tebou ze hadanky boli lahucke a suhlasim aj s tym ze to nebol ziadny survival nakolko je vsade mnoho nabojov a rastliniek, co hru vyzdvihuje na vysoky nadpriemer je atmosfera, novy pohlad na Resident Evil, skvele boss fighty (mimo posledneho), paradny dabing a extremna brutalita :)
  • Seš halt zkušenej otrlej drsňák.
  • Do fotorealismu to má sakra daleko...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit