Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Naopak je znovuhratelnost perfektní. Za různé challenge si odemykáš unlockables na další průchod. Madhouse obtížnost je něco jako Arrange mode. Hra jde perfektně speedrunnovat. Kvůli všemu tomuhle se jedná o "návrat" Residenta. Btw Madhouse obtížnost vystřeluje hodnocení blízko k 10, protože je vážně, ale vážně perfektní.
  • Viem si predstavit, ze VR herny zazitok vyrazne prehlbuje. Priznam sa tiez, ze som hru nehral a pozrel si len herne videa. Hernymi mechanikami mi to velmi pripomina Alien:Isolation + znovuhratelnost nulova. Zo zaciatku som premyslal nad kupou, ale cela hra je jeden linearny skript. Takze si nemyslim, ze "tohle tu jeste nebylo".
  • Jack1947
    To je horší než prsty v Outlast Whistleblower lol. Tam aspopn zůstali useklé... nebo ustřihlé hehe.
  • Taky si to myslím.Další důvod proč by to tak mohlo být je, že když jsem vstal od "večeře" a měl pak následně utéct Jackovi, mě Jack chytil a lopatou usekl nohu, načež si dělal srandu a donutil mě sebrat ji, pak se doplazit k němu pro lékárničku a když jsem jí použil, tak ji hrdina přiložil useknutou část k pahýlu, polil a noha srostla....
  • Jack1947
    Někomu stačí málo, bohužel. Je to většina... prostě si nikdo neřekne a už dost. Třeba by se rozsvítilo v hlavě nedělat to samé dokola.
  • 1) Neplet AMG s m3, kdyz uz tak s Alpinou.
    2) Vyvojari budou delat tyhle hry tak dlouho, dokud jim budou vydelavat i kdyby dostavali 1/10. Verim ze Tohle bude jedna z nejprodavanejsich her nasledujiciho pololeti.
  • Jack1947
    Ty seš debill bud nebo mě moc neznáš ale já nejsem vvyhnraněný vůči konzolím. Jen píšu že ma radši generické hry než něco pořádného.
  • Nechápu,nerozumím zdejšimu hodnocení.ale je to asi tím,že hraji na VR.Tohle tu ještě nebylo,tohle je pecka pecek a bomba bomb.Naprosto jiný herní zážitek.Kdyby vyšlo VR jen pro tuto hru vůbec by mi nevadilo,že mi budou pak ty bryle k hovnu.Next gen nepřišel ani s ps3 ani s xbox 360.Next gen přišel s rodinou Bakerovych a to v plne paradě na Vr.Tahle hra je plnokrevnik,tohle je bmw M3,Mercedes AMG,Audi Rs.Proč se vždycky musí najít nějaky pablb,ktery musí hanit něco co se evidentně povedlo.Na zdejší hodnoceni už jsem si zvykl a často byvá nespravedlivé a nereálné,ale pokud budou hry s kostickovou grafikou ala Tetris hodnocena 9/10 a nazývána umeleckymi díly vubec bych se nedivil vyvojařum,kdyby se vysrali na to neco tvořit a predelavali hry jen do hd kabatu.Coz uz se asi tak 5 let deje.Komu chybi.Chris,Julia,Albert Wesker at si zapne ps1 a netaha sem sračky.Res7 VRbomba bomb pro vschny povinnost
  • Já si nepamatuju že bych v jedničce nebo zero lezl se staženým ocasem a schovával se jak školačka před pánem s bonbónem. Mimochodem zero je můj nejoblíbenější díl.
  • Ty frame dropy mě neuvěřitelně štvou. Jedu na max nebo jen vysoké kolem 70-90fps a z toho zasek a drop až 1-4fps na několik sekund. V momentě, když mě nahání nebo vykukuji zpoza rohu, za kterým někdo je... Pecka. Přijde mi to jako skryté nahrávání. Ale je to o nervy. Nebojím se atmosféry ani nepřátel... Jen kdy to zase dropne.
  • uaxpk
    OK *4*
  • Leda, že by se natáčelo doma u Drdy.
  • Akurát po zakúpeni to hrám a musím povedat že to stojí za to,opet sa vrátila ta hororová atmosféra ktorá sa vytratila v predošlích častiach.Samozrejme aj tento 7 diel ma nedostatky ako bolo spomenute tá odrezaná ruka a tý zombie ožívajú pomali aj po prerezaní na pol.Inač dávam tejto hre 99%
  • Osobně si myslím, že je jedno jestli někdo byl nebo nebyl na světě v době vydání prvního dílu?
  • Miluju tyhle lidi co nadávají na konzole :D Jako to, že nedokážeš si hru pořídit legálně a musíš vše stáhnout, ale není problém platformy nebo vývojářů :D Chápu, že ty s počítačem na kterej vystál frontu ještě tvůj tatík za komárů, prostě nemáš na to si tu konzoli a hru koupit, ale to, že hra je čistě na konzoli, takže jí nemůžeš zpirátit jak největší frajer, neznamená, že je to špatná nebo neplnohodnotná hra. Já hraju jak na PC tak na konzoli a obojí má svoje pro a proti, ale určitě bych netvrdil, že PC je top a všechno ostatní je bordel a každej kdo chce dělat hru/sérii jen na konzole by se měl jít zabít. Fakt, kdy už lidi dostanou rozum.
  • Kruh sa uzavrel...najlepsim Residentom od 4ky bol Outlast, ktory vykradol REC a Amnesiu a novy RE vykradol Outlast a American Horror Story Roanoke, ktore zase vykradlo Blair Witch. Poriadnych Found Footage hier je ako safranu oproti filmovym hororom, za mna 10 z 10 ako fsnusika tohto subzanru. Horor ma v prvom rade desit a to novy RE splna do bodky. Pre hnidopichov desit sa da aj akciou nakolko kazdy ma strach z dacoho ineho,takze hej aj Votrelci a Saw au horory nielen Amnesia a Silent Hill.
  • holt konzolRACE asi stačí málo...
  • Nehledě na to, že to obojí dělal Shinji Mikami, takže je to znát.
  • Within ne withing
  • The Evil Withing je libovka a dohrál jsem jí v NG+ snad 4x. Vytuněný úplně všechno. Souboje s bossy luxus. Do dneska mě mrazí z tý holky s dlouhejma vlasama a chlápka s trezorem místo hlavy. Hodně jsem si to užíval. Neřeším, co je lepší. Tenkrát bylo TEW nej. (Dnes už to mám šíleně ohraný). Dneska je pro mě nej RE7, je novej, neokoukanej a perfektně zpracovanej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit