Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě jsem to nedohrál a NECHCI, aby mi někdo říkal co se bude dít, ale myslím si, že jak tě rodina dostala, píchla ti ten virus taky a proto ti ruku mohli zase přicvaknout sešívačkou. :D
  • rozhodne mene nez z doty
  • uaxpk
    Ale hrozí karpály na rukou.
  • Zjevně jsi neviděl videa soubojů s Bakerovými a kritizuješ, aniž by sis zjistil dostatek informací, protože třeba tomu fotříkovi můžeš ustřelit půlku hlavy a když ho dostatečně zraníš, začne mutovat a regenerovat.
  • wenceslaus
    Nebo auta. Ty se taky v závodních hrách opakujou do zblbnutí.
  • A nejen třetí díl. Už i druhý díl, Outbreak nebo i takový Remake a Zero tohle znají, takže jak říkáš, pro sérii typické.

    Holt někdo by místo vlastního vymýšlení co s čím má co mít společného by raději měl líp zavzpomínat.
  • Ano pokud ho zabiju a vrátí se ve zmutované podobě tak to beru, ale tady mu snad nejdou roztrhnout ani kalhoty :-)
  • az na to ze sex z videi je mnohem lepsi, neboli z nej zada a nestoji tolik penez
  • fakt je ze trojku jsem kvuli tomu nemel rad
  • Nezničitelní nepřátelé, kteří se vrací v průběhu hry a hráč může často jen zoufale utíkat? No jo, to v RE opravdu nikdy nebylo, a určitě po jedné takové potvoře není pojmenovaný celý třetí díl *1*
  • RE nikdy nebyla trapná schovávačka. Tento díl dělá RE ostudu, jelikož to nemá s RE nic společného. Nesmrtelnej dědek a jeho pošahaná rodina. Když si vystřelí mozek z hlavy poté co byl upálen, tak to v sobě může mít klidně vitus HIV a stejně by to nepřežil, ale zde ejhle nic se neděje vstane a jde dal. To berou v Capcomu asi slušnej matroš. A jak už tu byla zmíněna ta uříznutá ruka, bože to je hrůza.
  • Hele taky jsem nadšenej, ale co mě fakt zarazilo byla ta amputace a nasledne přišití ruky a jako že se nic nestalo... prostě uřízneš a nasadíš...
  • frag.ment
    A co to třeba porovnat s The Evil Within? Co je lepší? Připadá mi, že na tuhle hororovku se úplně zapomnělo. Edit: všiml jsem si, že Femto se jako jediný o TEW zmínil.
  • Jj, zleva: Adam Homola, Pavel Dobrovský, Petr Poláček a zbitý za názor nejmladšího Václav Pecháček *1*
  • Venkovský prostředí. Tajemnej vir. Zmutovaný lidi. (i příjezd autem na začátku :D ) Sorry, ale zrovna čtyřce je to podobný dost
  • Nehledě k tomu proč koukat na videa a nechat si vše prozradit? To už pak nemá smysl kupovat i kdyby se ti to líbilo ne? To je jak pustit si půlku filmu a pak jít do kina, protože to bylo fajn. TVL.
    Mimoto, zrovna k tomuhle vyšlo demo, které dávalo naprosto jasnou představu o tom jak to bude vypadat.
  • To je snadný. Protože to hodnotíš jinak když to sám nezkusíš.
    To je jak hodnotit jakej je sex z videí. Můžeš jich nakoukat fůru, ale dokud si to sám nevyzkoušíš, víš prd
  • Lukyz
    To nedává úplně smysl, proč bych kupoval a hrál něco co se mi na první pohled nelibí?
    A od čeho jiného videa, let's playe a recenze jsou, než aby si člověk udělal o hře obrázek a na základě toho se rozhodl, zda to (ne)koupit? *1*
  • A je to tu zase. Fůra hošíků, co hru hodnotí podle youtube videí a lets play. Samej chytrák na Residenta. Myslím, že 90% přispívajících nebylo v době vydání prvního dílu ještě na světě.
    Za mě naprosta bomba. Pařím to na PS4Pro a grafika je téměř fotorealistická. Hra je vymazlená a hratelnost libová. Vážně uvažuju, že kvůli tomu koupím VR, který to plně podporuje. Příběh zatím paráda (mám odehráno cca 5 hodin). Nemám, co bych vytknul. Jinak je pro atmosféru mnohem lepší pohled z první osoby, je to hodně intenzivní. Kašlete už na ty videa z netu a hrajte!
  • Neni to uplne jedno? Kdyz by na krabici napsali neco jineho, tak by ta hra byla lepsi, horsi nebo uplne stejna?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit