Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mě do breku.12 nudný horor který Capcom nazval RE?nevím absolutne proč.Lekl jsem se jednou nábojů lekarnicek bylo dost.hadanky krom jedné jednoduché.Celá hra byla taková nemastná neslaná.Radši definitivní zakončení známých postav než tento paskvil.
  • Super! Nahrany tri hodiny a z myho pohledu dalsi kultovka.

    Stale lepsi Bakerovi, nez hightech supermani z jinych dilu, jako treba Wesker... U toho jsem vzdy vrzal zubama...
  • No. Dle myho to je zjevny, ze hlavni hrdina bude nakazenej. Nakonec proto ta hlaska " welcome to the family, son". Ale take se rad necham prekvapit.

    Ikdyby mu ta noha supem dorostla, stale to je zacatecnik oproti Weskerovi z jinych dilu :-D
  • * pardon. Reakce patrile Keaganovi pode mnou, ne tomuto pisisvorovi :-D
  • napodobne. Hraji uz nekolik hodin a stale se nemuzu nabazit :-)
  • Nejsi triple gayovo brácha, milenec, učitel......? *3*
  • Triple gay strikes back? LOL to těžko...
    No nějak jsi zapomněl zmínit kolik jsi z té hry odehrál, když už jsi "takovej znalec", ale vlastně zapomínám, žes znalec přes všechno, inu nechť tvé nezapomenutelné glogal hodnocení her (pokud jsi vzpomínám z jedné diskuze u Batmana tuším, tak "všechny hry na konzole jsou pecka a hry na kompa totální sračky") letí vzhůru k nebesům a ovládnou vesmír... *3*
  • Neni to tak davno co jsem se na foru bavil s jednim z autoru 7 days to die o tom co me na hre stve.
    Opravdu, kdyz myslite ze byste to zvladli lip, napiste do Konami.
    Pokud jste fakt tak dobry jak tady tvrdite, jsem si jistej, ze Vam budou naslouchat a ja moc rad uznam, ze jste to zvladli lip.
  • Všude, kde jsem četl recenze se objevují děti a jejich odnož v dospělém těle. Je to takový a makový, aniž by to hráli, odkazují se na legendu atd. Je to takové hoby o "sexu mluvit a domah hon..t". Chápu tě, na VR je to nejlepší hra co jsem hrál a nejemotivnějších zážitků z hraní od 87 roku, kdy hraju hry. Co mi trochu vadí je, že čekám kdy mi z toho loupne, protože ten zážitek nemůžu vymazat 2. den z hlavy *5* .
  • simulator inventara
  • Taky v to doufám, protože taky to plánuju dát znovu :)
  • Tak to je hustý!!
    Doufám, že tam takových ruzných drobností bude co nejvíc.
    Hned jak to dohraju to dám znovu.
  • "KAŽDÝ kdo to hrál to hodnotí jako bombu, zatímco každý kdo viděl videa atd to haní"
    Ze hry jsem viděl jen pár trailerů a nehaním. Naopak mě docela láká. Jak je to možné? Neplácáš tu blbosti a nesmysly?
    Podle tvojí logiky si hru kupovali jen a pouze hateři. Protože naprosto každý ji před spuštěním nehrál a viděl jen videa, takže ji před hraním haněl? Tomu co říkáš snad sám nevěříš, že ne?
  • Na začátku když jsem se mu snažil utéct mě chytil. Bylo to v té místnosti s těma dvířkama do podlahy...Usekl mi nohu, pak si klekl přede dveře a čekal až se k němu doplazím pro lékárničku :D Taky jsem čuměl jako puk :D Protože poprvé se mi to taky nestalo :D Nevím jestli je to omezené pro tu místnost...je možné že jo :D
  • Děláš si srandu nebo vážně? Mě se nic takového nestalo.
  • To byl klasickej Outlast, ve Whistleblowerovi se řeže péro *1*
  • Vyprávěj to mamce až budeš žebrat o novou grafickou kartu :*
  • Naprosto souhlasim ze konzole jsou k nicemu.
  • Máš naprostou pravdu. Tohle jsem zrovna včera říkal manželce, že to je prostě zlom. Něco úplně nového, co tu ještě nebylo. Možnost hrát horor a být "v něm"! Ale zde to nemůže 90% přispívajících hodnotit, protože to nehráli. Mají pouze nakoukáno pár videí v pěkně osvětlených pokojíčcích na počítačích od maminky a tatínka, možná s kamarádem po boku kde si u toho vypráví.
    Ale kdyby seděli v naprostý tmě se sluchátkama před televizí nebo nedejbože s VR helmou na hlavě, tak se poserou strachy.
    Je to jednoduchý. KAŽDÝ kdo to hrál to hodnotí jako bombu, zatímco každý kdo viděl videa atd to haní. Je to marný. Bohužel diskuze zde se vždycky zvrtnou jen v to jak jsou konzole k ničemu a jak jsou hry špatný.
  • Ať si lidi říkají o tom, že to není jako ostatní Resident Evil cokoliv, nebo dokonce to, že to už není resident evil, ale je to první hra s tímto titulem, kterou si chci zahrát..a to jen proto, že to vypadá jak to vypadá a hraje se jak se hraje.

    Brečte si klidně a kopejte vzteky, vývojáři odvedli dobrou práci :) Rozhodně bych tomu klidně dal 9.5/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit