Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi dobra zprava!! Jen bych chtel touto cestou pripomenout vyvojarum, ze Might and Magic rpgcko neni, prosim podotykam NENI legend of grimrock a ani by nemelo byt. Nevim proc, ale z toho co nam zatim bylo predvedeno mam urcite obavy. Doufejme, ze neudelaji teto kultovni rpg klasice ostudu. Ah kdyz si vzpomenu na tu hudbu a prostredi v M&M 6,7,8...to byly zlate casy :)
  • Mno, jsem sice rad, ze se opet po tolika letech nekdo snazi ozivit tuto naprosto fantastickou RPG serii Might and Magic, u kterych jsem stravil dlouhe a nezapomenutelne dny a noci plne skvele zabavy. 3DO tam odvedlo vynikajici praci. Nechci tu hned byt za hnidopicha, ale co jsem tu zatim z tohoto pokracovani videl, tak takovehle pokracovani legendarni RPG serie jsem si ani trochu nepredstavoval. Kdyby nam vyvojari predvedli pouze ty tri obrazky a video z hrani, a zaroven nerekli o jaky titul se jedna, jednoznacne bych rekl ze se jedna o pokracovani Legends of Grimrock. A o to vice me zarazil fakt, ze jde o pokracovani me oblibene RPG serie. Nechapu proc se vyvojari snazi kopirovat Grimrock, pry chteji zustat absolutne lojalni predchozim MM titulum. Nevim jak vy, jenze ja tu vidim tak akorat lojalnost k Legends of Grimrock. Ani stylizace, ani ten naprosto sileny pohyb po kostkach mi absolutne v nicem nepripomina stary dobry Might and Magic RPG (mimochodem VI, VII, VIII byly absolutni spicky zanru), ve kterem volnost pohybu byl jedna z nejocenovanejsich faktoru, a o to vice se bojim konecneho vysledku. Budu ale rad optimistou a doufat, ze tento prvni dojem, ktery me velice zklamal, je jen prechodny a pani vyvojari dokazi, ze opravdu a bez kecu zustanou lojalni M&M rpg. Jen tak mimo, jestli kouzlo letani, ktere k MM rpg neodmyslitelne patri, bude probihat po tech ctvercich jako chuze, tak to me pos*r...
  • Jdu si nahrat Might and magic 7 a už po několikáté dohrát do konce :) .
  • och boze keby to bolo ako might and magic 6,7,8, ta jedinecna hudba,hratelnost,zbrane,atd... to su moje srdcovky co si zahram aj o 10 roky
  • Co já strávil hodin u Crusaders of Might and Magic . Na tu dobu to byla neskutečně rozsáhlá hra . Taky by mohli udělat třeba dvojku Dark Messiah of Might and Magic *3* . Sice trošku něco jinýho než klasický Might and Magic viz. článek ale tak mi to přišlo na mysl *4* .
    • U Crusaders of Might and Magic to bylo par hodin - dohrál jsem je za dva dny. Might and Magic 6,7,8 to byl nějaký měsíc.
  • Khanemis
    Je vidět, že nové M&M se opravdu chystá svézt na vlně Legends of Grimrock. Jak jinak se dá vysvětlit právě to krokování? Však všechny novější díly "Udatnosti a Magie" využívaly naprosto volného pohybu po světě. A nejen to, s použitím kouzel levitace nebo létání umožňovaly naprosto svobodný pohyb po světě, ze kterého v mnoha případech i hratelnost přímo těžila. Krokovost mi tady přijde fakt jako naprosto zbytečný krok zpátky, který je tu jen proto, aby se mohli ještě hlasitěji ohánět "návratem ke klasice krokovacího dungeonu".
    Pokud tedy mermomocí chtějí být dostatečně hardcore, tak doufám, že nebude ani automapa:-))
    • Strasne moc dufam ze nakoniec nebudes mat pravdu, pac o pokracovani 6,7,apotzmo 8ky MM tuzim peknu kopu rokov!
    • souhlas, krokovani bylo naposled v MM V , tam to litani bylo reseny chuzi po oblaccich :)
    • automapa byla i v tech "krokovacich" dilech :)
      • Khanemis
        No minimálně v úplně prvním dílu nebyla, takže když už se vrací ke dřívějším prvkům, měli by vzít i tohle:-D
    • Souhlas - krokovani tady je jen berlicka, aby to zastiralo jinak pomerne malou, narychlo vytvorenou hru a svet, jak naznacuje i grafika a styl pouzita z homam 5/6 a marketingovy duraz na oldschool. Doufam, ze budu prijemne prekvapeny, ale zatim to vypada jen jako pokus o oziveni vyschle mumie na tyden, za ucelem vysati penezenek hracu.
    • Protože kdyby povolili komplétně volný svět apod., IGN apod. by to okamžitě označili za "Skyrim with party!" a lidé by k tomu přistupovali jinak.
  • pro mě nejlepší díl je IX
  • Pokud to bude na úrovni 6-7 dílu tak to ihned kupuji. Ale musí to splňovat jisté podmínky. Volný pohyb(pohybování se po čtvercích je šílenost), boj s možností na tahy(vyvoláme pokud chceme), možnosti vývoje postav(třeba se stát lichem atd..), jemný sci-fi nádech ke konci(já vím...já vím... ale už si to bez toho nedovedu představit, ale je pravda že v původních hrách byl dost přehnaný, ale přesto jej chci), kvalitní příběh a klasické úkoly, povyšovací úkoly atd. Samozžejmě perfektní hudbu, hlavně né polomidi a umělé chorálky jaké jsou v HoMAM od verze 5(skladba Hive při výběru postavy v MM6 to je něco, na co se nezapománá) no a hlavně pěkný velký herní svět, který se mění na základě našich rozhodnutí jako v MM7 například.... tak a jsem zvědavý jak to dopadne. Když to nedopadne...no co se dá dělat... tak si zahraju zase 6 nebo 7:-)
    • ucho
      ve videu je krokování
      • což mě děsí... dřív to bylo obvyklé protože to nebylo jinak technicky možné, ale hned jak to šlo jinak, tak to vymizelo. Nevím proč se k tomu vracet. Bylo to obtěžující už tehdy natož dnes. Když si vzpomenu jak jsem před dvěma měsící zkoušel hrát brány skeldalu tak právě krokování mě ihned odradilo. Snad to ještě odstraní. Jinak se ušipkujeme.
  • Myslim, ze hovorim za vsechny milovniky odschoolovych dungeonu, kteri prestavovali Harmondale, pili z fontany v New Sorpigalu a vrazdili minotaury v Kriegspire, kdyz zvolam:

    FUCK YEAAAA!
    • To je sice pravda, ale díky tomu, že na konci HOMAM:chronicles došlo ke zničení Enrothu (planety) se do výše jmenovaných lokací už nikdy nepodíváme. Což mě naštvalo na celé sérii ze všeho nejvíce... *16*
      • LuckyBaal
        *8* Děláš si srandu? Tak já před týdnem jdu, koupim to a řikám si, že to konečně dohraju. A teď přijdeš ty a řekneš tohle. Dávej si pozor... *4*
        • To už je stará historie. Ostatně HOMAM 4 už se odehrával na nové planetě se zbytky přeživších z Enrothu a stejně tak MM9.

          Jenže ve chvíli kdy tam není Erathie či Brakada, už to jaksi není ono :(
  • pokud to splní moje očekávání tak jsem ochoten za tu hru i zaplatit, ale pokud nebude mit děj tak se s úspěchem nesetká. MaM7 mě bavil nejvíc ze serie pro to jaký byl jako celek a nebyly tam jen tupe questy zabij 20 švábu a vrať se přes půl mapy pro odměnu která ti k ničemu není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit