Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct, že tohle je neskutečně hrozně napsaný článek. Autor by se měl stydět.
  • MM mam moc rad,doufam ze se to povede. Osobne nechapu proc s tim cekali tak dlouho , nadrzenejch lidi na tuhle serii jsou spousty. Bylo by fajn kdyby se tyhle hry vratily kde byli a probrali se lidi jako treba D.W.Bradley a zacli uz konecne delat poradny hry.Po vsech tech next gen ,new concept , cinematic experience Dragon Age,Mass Effect a jim podobnejch by uz bylo na case.
  • Zpráva jako hrom!Po přečtení jsem si ze skříně vytáhl origa 8 a 9 a už mě to bere aspoň na chvíli rozjed.Jen doufám,že se vše povede a dnešní hráče to chytne,pokud to bude uspěch určitě se časem objeví i další perly herní historie.Pokud bude krabicovka,tak doufám,že to bude i v pořádné bedně jak to bejvavalo kdysi.
    • radši vytáhni 6 a 7 :)
      • Rád bych,ale ty už padly za oběť úklidovému záchvatu mé drahé polovičky!achjo!
  • Na GOG ma zakouepene vsecky dily. ze bych si z nostalgie nejaky dil dojel?
  • Těším se na pořádná kouzla např. Lloyd’s Beacon a Finger of Death *4*
  • Do k*ndy už sa těším! :D
  • (ho)m&m.... snad jediná série, ze které jsem hrál tak 10 her, ale zaboha nemám nejmenší tušení o jejich lore... a to ty hry mám hodně rád...
  • Nikdy nezapomenu, jak sem zazvonil na gong v Chrámu Baa.
    • Malleth
      Nikdy nezapomenu jak sem se ztratil v trpasličích mohylách
      • Nikdy nezapomenu na to, jak jsem si nechal oživit kněžku v Deyji (u zla) a stala se z ní zombie :D
      • Kinet1c
        ja zas nezabudnem ked som sa v VI hned na zaciatku teleportol k drakom a skapal som :) potom uz skapali len traja :D, ale kazdy po ressurection boli o dost lepsie na tom so statmi
      • trolo
        to mi ani nepripominaj. ta frustracia.... :D
        • Malleth
          Největší frustrace bylo projít Líhní aby se z čaroděje mohl stát Lich. To bylo ultra peklo. I když... v takový šestce byl snad každej dungeon Hardcore.
      • Spades
        Nikdy nezapomenu na to WTF, když jsem zjistil, že série M&M je vlastně Sci-FI
        • Ano! Kdyz na me v MM V poprve nastoupil robot s gatlingem, neveril jsem :D
  • Tak by byli blby kdyby do toho nesli, po uspechu LoG, prestoze nas vsechny uchvatil byl dost sterilni. Takze je precen jen sance na navrat dungeonu v plny palbe.
    • U LoG je obrovská škoda těch soubojů, ale bavilo mě to hodně.
  • Whů, doufám že se to nakonec klasicky zvrhne ve scifi :). Byla by škoda, kdyby pohřbili příběh Ancients a Kreegana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit