Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Je vidět, že nové M&M se opravdu chystá svézt na vlně Legends of Grimrock. Jak jinak se dá vysvětlit právě to krokování? Však všechny novější díly "Udatnosti a Magie" využívaly naprosto volného pohybu po světě. A nejen to, s použitím kouzel levitace nebo létání umožňovaly naprosto svobodný pohyb po světě, ze kterého v mnoha případech i hratelnost přímo těžila. Krokovost mi tady přijde fakt jako naprosto zbytečný krok zpátky, který je tu jen proto, aby se mohli ještě hlasitěji ohánět "návratem ke klasice krokovacího dungeonu".
    Pokud tedy mermomocí chtějí být dostatečně hardcore, tak doufám, že nebude ani automapa:-))
  • což mě děsí... dřív to bylo obvyklé protože to nebylo jinak technicky možné, ale hned jak to šlo jinak, tak to vymizelo. Nevím proč se k tomu vracet. Bylo to obtěžující už tehdy natož dnes. Když si vzpomenu jak jsem před dvěma měsící zkoušel hrát brány skeldalu tak právě krokování mě ihned odradilo. Snad to ještě odstraní. Jinak se ušipkujeme.
  • ucho
    ve videu je krokování
  • To je sice pravda, ale díky tomu, že na konci HOMAM:chronicles došlo ke zničení Enrothu (planety) se do výše jmenovaných lokací už nikdy nepodíváme. Což mě naštvalo na celé sérii ze všeho nejvíce... *16*
  • pro mě nejlepší díl je IX
  • Pokud to bude na úrovni 6-7 dílu tak to ihned kupuji. Ale musí to splňovat jisté podmínky. Volný pohyb(pohybování se po čtvercích je šílenost), boj s možností na tahy(vyvoláme pokud chceme), možnosti vývoje postav(třeba se stát lichem atd..), jemný sci-fi nádech ke konci(já vím...já vím... ale už si to bez toho nedovedu představit, ale je pravda že v původních hrách byl dost přehnaný, ale přesto jej chci), kvalitní příběh a klasické úkoly, povyšovací úkoly atd. Samozžejmě perfektní hudbu, hlavně né polomidi a umělé chorálky jaké jsou v HoMAM od verze 5(skladba Hive při výběru postavy v MM6 to je něco, na co se nezapománá) no a hlavně pěkný velký herní svět, který se mění na základě našich rozhodnutí jako v MM7 například.... tak a jsem zvědavý jak to dopadne. Když to nedopadne...no co se dá dělat... tak si zahraju zase 6 nebo 7:-)
  • Myslim, ze hovorim za vsechny milovniky odschoolovych dungeonu, kteri prestavovali Harmondale, pili z fontany v New Sorpigalu a vrazdili minotaury v Kriegspire, kdyz zvolam:

    FUCK YEAAAA!
  • Přesně. A za krokovací pohyb +2 body hodnocení, protože je to přece oldschool a za souboje na tahy další +2 body, protože je to oldschool.. Jo a nejlépe bez mapy, aby sme si mohli na čtverečkovanej papír sami kreslit, protože to je ten pravej ZÁBAVNEJ odschool.. :-O Už se vidim, jak večer po práci sednu k PC a 4 hodiny se motám v nějakým dungeonu, než najdu cestu dál, protože to nemá mapu, aby to bylo oldschool.. :-) Celej žhavej..
  • pokud to splní moje očekávání tak jsem ochoten za tu hru i zaplatit, ale pokud nebude mit děj tak se s úspěchem nesetká. MaM7 mě bavil nejvíc ze serie pro to jaký byl jako celek a nebyly tam jen tupe questy zabij 20 švábu a vrať se přes půl mapy pro odměnu která ti k ničemu není.
  • kickasl
    ono to tak vypada, ale jde hlavne o to hardcore, protoze proste neco takoveho chybi, co se tyce me tak rpg her neni nikdy dost, ikdyz vic se tesim na zaklinace/legends of dawn/drakensang(to sice uz vyslo, ale cekam si na cestinu)
  • Ano, bude.
  • hlavne musi byt vsetko oldschool hardcore a indie
    to je zaklad
  • Rád bych,ale ty už padly za oběť úklidovému záchvatu mé drahé polovičky!achjo!
  • protoze dneska je oldschool IN vyjit to driv kazdej by nadaval jak je to zastarali *1*
  • Parada M&M IV byla moje prvni dungeon hra na PC predtim jsem zboznoval neprekonatelny Black Crypt na Amize, kazdopadne tohle si koupim snad to nezklame a bude k tomu taky prirucka *3*
  • dufam ze sa inspiruju zo sestky (a vyssie) s hybridnym systemom a bude z toho opat poriadny dungeon crawler a nie len dajake zlepsovanie imagu u "pseudo-hardcore-oldschool" crowdu
  • M&M série (1-5) byla původně krokovací stejně jako grimrock... v MM6 třeba zůstal semi krokovací systém (enter)
  • Jojo, to jsou ti co mi ukradli prezdivku. Ja jsem Xeen od revoluce 1989 :(.
  • MrSanta
    Čtverčky a tahový boj - supéééér *1*
  • a bude to po cesky? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit