Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dle Videi to vypadá jako že použili uplně vše z HOMAM 6... takže děkuju ale NE! tenhle styl grafiky a animací mi vubec nesedí
  • Pokud to má vyjít letos tak jen vezmou všechno z HOMAM 6... podle videi to tak vypada
  • Sotva. Spis mi prijde, ze jsi hral jako prvni sestku. Ono totiz do petky se opravdu chodilo "po ctvereckach" - proste klasicky pohyb ala dungeon master. Ale teda rekl, bych ze to tak bylo spis kvuli technickym omezenim tehdejsich pc a delat dneska hru s komplet 3d grafikou kde je pohyb reseny stejnym zpusobem je docela na hlavu. Osobne povazuju mm6 za vubec nejlepsi dungeon ever a ten pohyb po ctvercich me tam teda vubec nechybel, spis naopak.
  • Omlouvám se autorovi za svůj předchozí příspěvek, protože jak tak nad tím zpětně přemýšlím tak si uvědomuju, že herní svět byl opravdu rozdělen na obdelníková pole, dílčí mapy, které byly označeny písmeny a čísly. Takže měl autor vlastně pravdu.
  • Co je to za hloupost, že v MM se pochodovalo po čtvercích. To pak není MM ale Heroes of MM. Jsou to dvě rozdílné hry, jedny jsou Might & Magic- RPG and Heroes of Might & Magic - strategie. Autor si plete pojmy.
    Nejlepší díly byly MM 6,7 a 8. Devítka už byla poněkud jiná a nestála za nic.
  • este remake /bezbugovy/ Daggerfall, na PS4 remake FF VII , a pamata si niekto Landstalkera na Sege? No najviac ocakavani mam ohladne Zaklinaca 3 aj ked som Bethesda pozitivny....
  • radši vytáhni 6 a 7 :)
  • Medze v com? Nerozumiem co tym myslis, graficke spracovanie? Gameplay? To ze tam treba trochu grindit? Ak mas na mysli to, ze niektore postavy su spracovane ako loli, tak nastastie si mozes vzdy vybrat zo styroch roznych portretov pre kazdu classu, kde 3 su normalne a 1 je teda klasicka japonska loli, no.... big deal.
  • Je fakt ze silent hunder stal za prd a ten online co se hraje v browseru uz ani nesleduju. Ovsem stale hravam ctverku s RFB modem.
  • Dobra zprava, doufam, ze to zustave verne svym predchudcum a nebude z toho nejaka action-adventure crap. Jen teda ten pohyb po ctvereckach me prijde trosku moc retro. To jsem naposled zazil u DM2 (a pak jeste u Bran Skeldalu :-)). Prece jen ten volny pohyb nicemu neuskodi dokud zustanou boje na tahy.
  • Kinet1c
    K prvej casti chcem iba reagovat tym, ze ja som si zas kupil Level s CD MMVI a vtom case som nebol este RPG az tak nadseny resp. bol, ale skor ako dung to bolo BG a jemu podobne, potom ked uz nebolo co hrat tak som siahol po prave lvl cd a urobil som spravnu vec :D
  • Kinet1c
    ja len tolko, ze neviem ako vy, ja som velmi este inu hru nehral, mimo onlinovky, kde som dosiahol viac ako 100 lvl a este aj vtedy bolo co robit obcas aby si nedostal na P*cu, takze pre mna zostane MMVI tiez naj. Kupil som LeveL v nom dvoj CD prave MMVI, vtedy som o dungeonch, resp. RPG hrach iba tak zavadil, a pravdaze po spusteni som sa viac na to nepozrel, ale ako som presiel BG a IWD a BG2, Torment a Fallouty atd, zrazu som nemal poriadne RPG, a hovorim si aha, tak to skusim a VDAKA BOHU ze som tak urobil, by som si taku chybu nemohol odpustit :D
  • Nikdy nezapomenu na to, jak jsem si nechal oživit kněžku v Deyji (u zla) a stala se z ní zombie :D
  • Kinet1c
    osobne si myslim, oni pocitaju s rozumnymi ziskmi, neverim, ze cakaju nejake megalomanske vynosy, ale kto vie no
  • Malleth
    Největší frustrace bylo projít Líhní aby se z čaroděje mohl stát Lich. To bylo ultra peklo. I když... v takový šestce byl snad každej dungeon Hardcore.
  • Kinet1c
    Arx Fatalis je skor pripad ako Gothic ci TES, sice tu nemas open world, resp. mas, ale pod zemou :D, kedze tam museli po katastrofe, ale je to ine ako u Gothic ci TES, ale skor Fatalis je podobne tym, hlavne prave moznostou vlastnit hrdinu jedneho nie 4 a viac. Neber to nejak zle Arx Fatalis je pre mna stale jedna z mala klenotou RPG zanru, nedocenenych a pri tom vybornych, doporucujem kto to este nehral.
  • Kinet1c
    ked to ma vyst tento rok, tak asi na tom uz pracovali, mozno nie pred LOG ale po uspechu sa na to pekne v pozadi zacalo pracovat, mozno aj dokonca pocas vyvoja LoG, videly videa a pod, komenty od ludi a povedali si, ze skusia experiment ked uz vlastnia znacku + potrebovali narukovat niecim novym po dvoch castiah HOMM a dokonca teraz uz aj online browser :D, dufam ze im experiment vide a vydaju aspon dve casti (ze sa im to financne oplati, malo by sa ked neocakavaju nejake miliardove zisky, ale pekne rozumne zisky, ale ktovie mozno ich ludia prekvapia na tolko, ze nudza o nove diely do buducna hrozit nebude)
  • danny_the_hound
    Might and Magic je (hneď po Prince of Persia) moja najväčšia srdcovka. Prvý Level, čo som si kúpil, mal na obale Might and Magic VI a vnútri recenziu s maximálnym hodnotením, ktorú som čítal stále dookola. Ten časopis vtedy definitívne späčatil moju lásku k fantasy a keď som sa o rok na to aj sám konečne dostal k M&M (vtedy už VII), bol som schopný vstať aj o piatej ráno len nech pred školou pobijem pár duchov v Mohylovom údolí a so slovníkom v ruke prelúskam pár questov... hu, to boli časy *5*

    Každopádne z tohto mám dosť veľké obavy. Vydať desiaty diel bolo imho pomerne náhle rozhodnutie podporené úspechom Grimrocku a Kickstarterových projektov a bojím sa, že to nebude tak epicky rozsiahla hra ako jej predchodkyne; skôr len taký ľavoboček. To preto, že UbiSoft sa len pred nejakým časom dušoval, že už Might and Magicky bez "cajchu" (Heroes, Crusaders, Dark Messiah...) vydávať nebude, potom Limbic s nimi začali pracovať až po podozrivom odchode Dark Hole od Heroes VI a hlavne je tam vidno až priveľa assetov zmixovaných z Heroes 5 a 6 (čo je celkom paradoxné, pretože obe hry majú iný grafický štýl). No dúfam, že sa mýlim a že sa im tá hra nakoniec naozaj podarí.
  • Musím říct, že tohle je neskutečně hrozně napsaný článek. Autor by se měl stydět.
  • Kinet1c
    take zle to zas nie je, aj ked musim povedat, ze ma to po case prestalo celkom bavit, ako aj V, takze asi v tom nieco je, trojku som preluskal od hora dolu, z lava do prava a potom postahoval par fan made mapy a dalsie hodiny zabavy, u HOMM V a VI take nehrozi aj ked VI sa my celkom lubilo spracovanie grafiky a tak v V ani velmi nie, ale aby som to netahal dlho, u mna ziadny heroes MM, nema na MM :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit