Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kinet1c
    dily, uz bol len MMIX ked sa nemylim, ostatne so seriou ako takou nemaju nic spolocne, iba ak meno Might and Magic, Dark Messiah, Heroes, to neboli plnohodnotny nastupcovia RPG, samotny Heroes je seria sama o sebe aj ked to univerzum okolo je v podstate to iste, viac menej :D a Clash of Heroes, zabavna hracka ale no nie je to MM, myslim dungeon RPG to je jedno asi vies ako to myslim
  • Kinet1c
    robis si srandu, toto ze je super, ok necham to na teba, toto by som nehral, existuju urcite medze
  • Kinet1c
    ja zas nezabudnem ked som sa v VI hned na zaciatku teleportol k drakom a skapal som :) potom uz skapali len traja :D, ale kazdy po ressurection boli o dost lepsie na tom so statmi
  • trolo
    to mi ani nepripominaj. ta frustracia.... :D
  • MM mam moc rad,doufam ze se to povede. Osobne nechapu proc s tim cekali tak dlouho , nadrzenejch lidi na tuhle serii jsou spousty. Bylo by fajn kdyby se tyhle hry vratily kde byli a probrali se lidi jako treba D.W.Bradley a zacli uz konecne delat poradny hry.Po vsech tech next gen ,new concept , cinematic experience Dragon Age,Mass Effect a jim podobnejch by uz bylo na case.
  • Zpráva jako hrom!Po přečtení jsem si ze skříně vytáhl origa 8 a 9 a už mě to bere aspoň na chvíli rozjed.Jen doufám,že se vše povede a dnešní hráče to chytne,pokud to bude uspěch určitě se časem objeví i další perly herní historie.Pokud bude krabicovka,tak doufám,že to bude i v pořádné bedně jak to bejvavalo kdysi.
  • To já mám radši Enroth *3*
  • Spades
    Nikdy nezapomenu na to WTF, když jsem zjistil, že série M&M je vlastně Sci-FI
  • Co sa Wizardry tyka, tak velmi podobnou hrou a (self-proclaimed) duchovnym pokracovanim (v ramci gameplay, nie v ramci grafickeho stylu/sveta) je seria Etrian Odyssey. Teraz zrovna vysla stvorka a je to uplne super hranie.
  • (smazáno)
  • To je moje homepage, vychází jich tam skutečně jen zlomek.
  • Na GOG ma zakouepene vsecky dily. ze bych si z nostalgie nejaky dil dojel?
  • Těším se na pořádná kouzla např. Lloyd’s Beacon a Finger of Death *4*
  • A keď už neprzní, tak rovno pochová, viď séria Silent Hunter, napríklad...
  • Do k*ndy už sa těším! :D
  • Je do istej miery ako EA - przní hry do konzumnej podoby...
  • (ho)m&m.... snad jediná série, ze které jsem hrál tak 10 her, ale zaboha nemám nejmenší tušení o jejich lore... a to ty hry mám hodně rád...
  • U LoG je obrovská škoda těch soubojů, ale bavilo mě to hodně.
  • Malleth
    Nikdy nezapomenu jak sem se ztratil v trpasličích mohylách
  • Nikdy nezapomenu, jak sem zazvonil na gong v Chrámu Baa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit