Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    tak jsem koukam udelal dobre, ze jsem s ubisoftem nehazel flintu do zita :D (pokud jde o game design). ubisoft muze mit divny manyry, ale neboji se exotictejsich hernich designu, pokud v tom vidi potencial.
  • Ahoj. Chtěl jsem se vás zeptat, jestli existuje nějaká databáze těchto nových oldschool her, ať už z Kickstarteru nebo normálně vydávaných či indie, plánuji se je postupně kupovat, ale nevím, jak je hledat, zda se jim např. nevěnují nějaké internetové stránky apod., poradí někdo? Předem díky.
  • Tolik úžasných her na mě čeká a oni ještě přidávají! No proč ne, alespoň je důvod žít co nejdéle :)
  • LuckyBaal
    Chtěl bych se znovu podívat do Erathie *14*
  • Drakens
    Pane bože děkuji ti za tyhle dary, ještě oznamte pokračování Isharu nebo StoneKeep 2 a po dohrání může moje duše odejít na věčnost...

    Jen přece jen ...nesmrtelné byli Might & Magic VIII mít v partě samé draky nebo si udělat s čaroděje Arci Liche to nemělo chybu....jen velká škoda že další díly šli tak do háje:(
  • Abych pravdu přiznal, nejsem z traileru úplně přesvědčený; stejné modely, stejná animace jako v Heroes. Bojím se, aby z toho neudělali recyklát HoM&M 6. Trochu tomu u mě nahrává i jistá antipatie k novému světu, jsem tvrdý zastánce starého dobrého Antagarichu, tedy; Erathie, Enrothu a Jadame. Ty bych naopak velmi rád viděl znovuoživené v nové grafice :) Nicméně plně doufám, že hra se povede.

    Ale v koutku duše budu pořád tolik toužit po představě znovuzrozeného starého světa, od slavných měst Erathie, temných kobek Nighonu, hlubokých lesů Avlee, bujných bažin Tatalie k tropickému ráji Daggerwound Islands!:)
  • Malleth
    To já taky ne, ale je tam vidět posun v prezentaci směrem, kterej se mi ani trochu nelíbí a je dost pravděpodobný že MMX to postihne taky.

    Každopádně Soundtrack od Paula Romera je nutnost.
  • I 9ka byla slusna, kdyz clovek prekousl par excesu a "modernizaci"
  • Já osobně Heroes 5 a 6 nepovažuju za Might & Magic...
  • a jéjé ubisoft zvětřil uspěch LoG tak chtěj rejžovat... Sami od sebe by to NIKDY neudělali protože to je přece žánr co už dneska nikoho nezajímá
  • BoB.2
    Radostí jsem si ucvrk. *1*
  • souhlasím... u devítky jsem zlomil hůl po hodině... :D
    draci byli v 8 příjemné překvapení... popravdě mi ani nevadilo to, že šlo nahradit všechny z družiny až na hlavní postavu... docela mi to i v tom sedlo :)
  • taky jsem spíš příznivcem VII, ale obecně MM 6-8 jsou jedny z nejlepších RPG podle mě :)
  • Kdyby ten dil byl ve stylu sesteho dilu, tak to by bylo super, ten jen nejlepsi dil a RPG.
  • ooo mé mládí... *2*
  • Modlím se aby to nebyl paskvil a důstojně to navázalo na úspěchy série Might and Magic.
    Might & Magic VII: For Blood and Honor byla srdcovka a považuju ji za nejlepší kousek z celé serie ke které se rád vracím... i když pro většinu to bylo 6-ka :)

    P.S.: Crusader taky byl taky docela dobrej :)
  • Malleth
    Celkem se těšim, ale MM pro mě bylo vždycky hlavně o skvělý atmosféře a obávám se že tu už dneska nikdo napodobit nedokáže. Konec konců Heroes 5 a 6 jsou toho příkladem.
  • toz to asi ano, ale otazka zda to bude dost pro korporatni mamonare :P
  • MickTheMage
    Co je dnes za den? Najprv tahove-strategicke RPG Das Schwarze Auge: Blackguards http://www.daedalic.de/de/Game/Blackguards Potom mi niekto dohodil Strongholdom pachnuci Banished http://www.shiningrocksoftware.com/ Na kickstarteri sa objavila zaujimava tahova strategia http://www.kickstarter.com/projects/kingartgames/battle-worlds-kronos-turn-based-strategy-revisited

    A teraz Ubisoft prisiel s Might & Magic X... X! Ziadny reset, restart, reimaginacia, normalne desiaty diel, bez nejakych uhybnych manevrov. Hmmm. Old School. Roky tvrdim, ze old school hratelnost je ta najlepsia a roky sa mi vsetci smiali. A teraz Ubisoft. :)

    Tak a este ten Ishar... alebo radsej nie. Ten nechajte pekne spat.
  • formulace sice pěkná, ale ve skutečnosti tam mělo stát "úspěch Grimmrocku"... bez něj by se toto pokračování jen těžko připravovalo

    nicméně mě by spíše potěšilo pokračování Arx Fatalis, to je taky tak trochu dungeon, i když ve 3D :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit