Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak by byli blby kdyby do toho nesli, po uspechu LoG, prestoze nas vsechny uchvatil byl dost sterilni. Takze je precen jen sance na navrat dungeonu v plny palbe.
  • Whů, doufám že se to nakonec klasicky zvrhne ve scifi :). Byla by škoda, kdyby pohřbili příběh Ancients a Kreegana.
  • gog.com
  • LuckyBaal
    ta mě nějak nechytla no, máš pravdu
  • zrovna ted v šestce mlatim maďarky ve frozen highlands *1*
  • LuckyBaal
    co proti němu pořád máte? *4*
  • Cypri
    Od ubisoftu nechci.
  • Ted jsem si vzpomnel na Arcomage a jak tu letim tak koukam ze uz to nekdo zminil :D
  • jo, taky bych si přál Erathii, Nighon atd., třeba parodie HoM&M 6 mě vůbec nezajímá - neakceptovatelné
  • Dáme partičku Arcomage? *3*
  • no když si představím Enroth a Erathii, myslím, že bys potřeboval aj víc jak 2 tejdny *1*
  • jabbo126
    Já to říkal, bylo nutné aby indie vývojáři ukázali, že se vývoj old-school her vyplatí a jdou do toho i AAA vývojáři. To je dobře! Kicksarter tomu jistě taky nemálo pomohl (i když zrovna Grimmrock na něm nebyl, ale jde celkově o úspěch old-school žánru).
  • Díky moc.
  • Přesně tak, v Might and Magic V: Darkside of Xeen bylo krokování, VI už klasické chození.
  • my bad ja hral az od 6ky *1*
  • LuckyBaal
    hlavně ten poslední odstaveček se ti povedl. Mohli by udělat jeden velký svět Antagarichu, všecno hezky pohrokmadě, parádní příběh a slušivá grafika... Nikdo mě na dva týdny neuvidí *1*
  • Ja mam nejradeji 4+5 (spojene dohromady) :)
  • Samozrejme, ze se poskakovalo po ctercich! :) Serie prece nezacla sestym dilem :)
  • http://www.pcgamingfan.com/


    Je to taková PC všehochuť za posledních pár let. Doufám, že pomůže.
  • pokud vím tak v might and magic se neposkakovalo po čtverečcích...... těším se *1* a ještě wizardry 8 remake nebo pokračování a máme tu herní nirvánu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit