Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage
    Co je dnes za den? Najprv tahove-strategicke RPG Das Schwarze Auge: Blackguards http://www.daedalic.de/de/Game/Blackguards Potom mi niekto dohodil Strongholdom pachnuci Banished http://www.shiningrocksoftware.com/ Na kickstarteri sa objavila zaujimava tahova strategia http://www.kickstarter.com/projects/kingartgames/battle-worlds-kronos-turn-based-strategy-revisited

    A teraz Ubisoft prisiel s Might & Magic X... X! Ziadny reset, restart, reimaginacia, normalne desiaty diel, bez nejakych uhybnych manevrov. Hmmm. Old School. Roky tvrdim, ze old school hratelnost je ta najlepsia a roky sa mi vsetci smiali. A teraz Ubisoft. :)

    Tak a este ten Ishar... alebo radsej nie. Ten nechajte pekne spat.
  • a jéjé ubisoft zvětřil uspěch LoG tak chtěj rejžovat... Sami od sebe by to NIKDY neudělali protože to je přece žánr co už dneska nikoho nezajímá
    • Kinet1c
      ked to ma vyst tento rok, tak asi na tom uz pracovali, mozno nie pred LOG ale po uspechu sa na to pekne v pozadi zacalo pracovat, mozno aj dokonca pocas vyvoja LoG, videly videa a pod, komenty od ludi a povedali si, ze skusia experiment ked uz vlastnia znacku + potrebovali narukovat niecim novym po dvoch castiah HOMM a dokonca teraz uz aj online browser :D, dufam ze im experiment vide a vydaju aspon dve casti (ze sa im to financne oplati, malo by sa ked neocakavaju nejake miliardove zisky, ale pekne rozumne zisky, ale ktovie mozno ich ludia prekvapia na tolko, ze nudza o nove diely do buducna hrozit nebude)
      • Pokud to má vyjít letos tak jen vezmou všechno z HOMAM 6... podle videi to tak vypada
  • Myslim, ze hovorim za vsechny milovniky odschoolovych dungeonu, kteri prestavovali Harmondale, pili z fontany v New Sorpigalu a vrazdili minotaury v Kriegspire, kdyz zvolam:

    FUCK YEAAAA!
    • To je sice pravda, ale díky tomu, že na konci HOMAM:chronicles došlo ke zničení Enrothu (planety) se do výše jmenovaných lokací už nikdy nepodíváme. Což mě naštvalo na celé sérii ze všeho nejvíce... *16*
      • LuckyBaal
        *8* Děláš si srandu? Tak já před týdnem jdu, koupim to a řikám si, že to konečně dohraju. A teď přijdeš ty a řekneš tohle. Dávej si pozor... *4*
        • To už je stará historie. Ostatně HOMAM 4 už se odehrával na nové planetě se zbytky přeživších z Enrothu a stejně tak MM9.

          Jenže ve chvíli kdy tam není Erathie či Brakada, už to jaksi není ono :(
  • och boze keby to bolo ako might and magic 6,7,8, ta jedinecna hudba,hratelnost,zbrane,atd... to su moje srdcovky co si zahram aj o 10 roky
  • Tolik úžasných her na mě čeká a oni ještě přidávají! No proč ne, alespoň je důvod žít co nejdéle :)
  • Black_Hand
    tak jsem koukam udelal dobre, ze jsem s ubisoftem nehazel flintu do zita :D (pokud jde o game design). ubisoft muze mit divny manyry, ale neboji se exotictejsich hernich designu, pokud v tom vidi potencial.
  • jabbo126
    Já to říkal, bylo nutné aby indie vývojáři ukázali, že se vývoj old-school her vyplatí a jdou do toho i AAA vývojáři. To je dobře! Kicksarter tomu jistě taky nemálo pomohl (i když zrovna Grimmrock na něm nebyl, ale jde celkově o úspěch old-school žánru).
  • Whů, doufám že se to nakonec klasicky zvrhne ve scifi :). Byla by škoda, kdyby pohřbili příběh Ancients a Kreegana.
  • Docela prekvapeni, old-school provedeni krokovaciho dungeonu bych od Ubisoftu zrovna necekal *8*
    • Přinese to prachy? Přinese. Tak jakýpak copak *1*
      • toz to asi ano, ale otazka zda to bude dost pro korporatni mamonare :P
        • Kinet1c
          osobne si myslim, oni pocitaju s rozumnymi ziskmi, neverim, ze cakaju nejake megalomanske vynosy, ale kto vie no
  • Pokud to bude na úrovni 6-7 dílu tak to ihned kupuji. Ale musí to splňovat jisté podmínky. Volný pohyb(pohybování se po čtvercích je šílenost), boj s možností na tahy(vyvoláme pokud chceme), možnosti vývoje postav(třeba se stát lichem atd..), jemný sci-fi nádech ke konci(já vím...já vím... ale už si to bez toho nedovedu představit, ale je pravda že v původních hrách byl dost přehnaný, ale přesto jej chci), kvalitní příběh a klasické úkoly, povyšovací úkoly atd. Samozžejmě perfektní hudbu, hlavně né polomidi a umělé chorálky jaké jsou v HoMAM od verze 5(skladba Hive při výběru postavy v MM6 to je něco, na co se nezapománá) no a hlavně pěkný velký herní svět, který se mění na základě našich rozhodnutí jako v MM7 například.... tak a jsem zvědavý jak to dopadne. Když to nedopadne...no co se dá dělat... tak si zahraju zase 6 nebo 7:-)
    • ucho
      ve videu je krokování
      • což mě děsí... dřív to bylo obvyklé protože to nebylo jinak technicky možné, ale hned jak to šlo jinak, tak to vymizelo. Nevím proč se k tomu vracet. Bylo to obtěžující už tehdy natož dnes. Když si vzpomenu jak jsem před dvěma měsící zkoušel hrát brány skeldalu tak právě krokování mě ihned odradilo. Snad to ještě odstraní. Jinak se ušipkujeme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit