Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • protoze dneska je oldschool IN vyjit to driv kazdej by nadaval jak je to zastarali *1*
    • hlavne musi byt vsetko oldschool hardcore a indie
      to je zaklad
      • Přesně. A za krokovací pohyb +2 body hodnocení, protože je to přece oldschool a za souboje na tahy další +2 body, protože je to oldschool.. Jo a nejlépe bez mapy, aby sme si mohli na čtverečkovanej papír sami kreslit, protože to je ten pravej ZÁBAVNEJ odschool.. :-O Už se vidim, jak večer po práci sednu k PC a 4 hodiny se motám v nějakým dungeonu, než najdu cestu dál, protože to nemá mapu, aby to bylo oldschool.. :-) Celej žhavej..
        • to ze se to nelibi tobe neznamena ze se to tak nelibi ostatnim ver ze to melo sve kouzlo ty tezke hry daleko vic tahly protoze clovek se musel vic snazit vic se do hry zapojit dnes se hry hraji skoro sami a pro mne ten hlavni hardcore rozdil je v tom ze tehdy jsem musel zpoustu veci delat sam ucit se improvizovat dnes to mam vsechno na taliri a drtim 3 tlacitka
          • Ano já to vidím z mého pohledu a neřikám, že se to někomu nemůže líbit. Dřív byly hry těžší, to je každému, kdo zažil éru 90. let jasné. Ale dřív jsem taky byl schopnej u jedné hry prosedět klidně 8-10 hodin v kuse né-li dýl a to už mě dnes jaksi nebere a ani na to nemám čas. Ale je spousta lidí, říkejme jim pozéři, kteří si z oldschoolu udělali jakejsi trend, kterej uznávají jen oproto, že to není mainstream. A pak jsou tu tací, kteří s nostalgií vzpomínají na staré časy, ale kolik by jich dnes dohrálo takovýho Dungeon Mastera (a bavilo se u toho) asi moc nebude.
            • Spíš jen povrchní lidé, kteří to nechápou, účelově tvrdí, že to lidi hrají jen kvůli pozerství.
            • A pak mas jeste idi, kteri hraji z 95% jen ty stare hry a to proto, ze je ty nove nebavi :) Tem se libi tahovy souboje, protoze jsou zabavnejsi a komplexnejsi a ne proto, ze jsou "oldschool". Co je na tom za pozerstvi nechapu.
        • pritom ta absence mapy je nesmysl kazda hra mela mapu pokud to pro programatora nebyl problem do hry dat, jedina hra na kterou si vzpominam ze jsem si musel kreslit mapu byla textovka od fuky
      • kickasl
        ono to tak vypada, ale jde hlavne o to hardcore, protoze proste neco takoveho chybi, co se tyce me tak rpg her neni nikdy dost, ikdyz vic se tesim na zaklinace/legends of dawn/drakensang(to sice uz vyslo, ale cekam si na cestinu)
  • (ho)m&m.... snad jediná série, ze které jsem hrál tak 10 her, ale zaboha nemám nejmenší tušení o jejich lore... a to ty hry mám hodně rád...
  • Do k*ndy už sa těším! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit