Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zpráva jako hrom!Po přečtení jsem si ze skříně vytáhl origa 8 a 9 a už mě to bere aspoň na chvíli rozjed.Jen doufám,že se vše povede a dnešní hráče to chytne,pokud to bude uspěch určitě se časem objeví i další perly herní historie.Pokud bude krabicovka,tak doufám,že to bude i v pořádné bedně jak to bejvavalo kdysi.
    • radši vytáhni 6 a 7 :)
      • Rád bych,ale ty už padly za oběť úklidovému záchvatu mé drahé polovičky!achjo!
  • pro mě nejlepší díl je IX
  • Malleth
    Celkem se těšim, ale MM pro mě bylo vždycky hlavně o skvělý atmosféře a obávám se že tu už dneska nikdo napodobit nedokáže. Konec konců Heroes 5 a 6 jsou toho příkladem.
    • (smazáno)
    • Já osobně Heroes 5 a 6 nepovažuju za Might & Magic...
      • Malleth
        To já taky ne, ale je tam vidět posun v prezentaci směrem, kterej se mi ani trochu nelíbí a je dost pravděpodobný že MMX to postihne taky.

        Každopádně Soundtrack od Paula Romera je nutnost.
  • Musím říct, že tohle je neskutečně hrozně napsaný článek. Autor by se měl stydět.
  • Mno, jsem sice rad, ze se opet po tolika letech nekdo snazi ozivit tuto naprosto fantastickou RPG serii Might and Magic, u kterych jsem stravil dlouhe a nezapomenutelne dny a noci plne skvele zabavy. 3DO tam odvedlo vynikajici praci. Nechci tu hned byt za hnidopicha, ale co jsem tu zatim z tohoto pokracovani videl, tak takovehle pokracovani legendarni RPG serie jsem si ani trochu nepredstavoval. Kdyby nam vyvojari predvedli pouze ty tri obrazky a video z hrani, a zaroven nerekli o jaky titul se jedna, jednoznacne bych rekl ze se jedna o pokracovani Legends of Grimrock. A o to vice me zarazil fakt, ze jde o pokracovani me oblibene RPG serie. Nechapu proc se vyvojari snazi kopirovat Grimrock, pry chteji zustat absolutne lojalni predchozim MM titulum. Nevim jak vy, jenze ja tu vidim tak akorat lojalnost k Legends of Grimrock. Ani stylizace, ani ten naprosto sileny pohyb po kostkach mi absolutne v nicem nepripomina stary dobry Might and Magic RPG (mimochodem VI, VII, VIII byly absolutni spicky zanru), ve kterem volnost pohybu byl jedna z nejocenovanejsich faktoru, a o to vice se bojim konecneho vysledku. Budu ale rad optimistou a doufat, ze tento prvni dojem, ktery me velice zklamal, je jen prechodny a pani vyvojari dokazi, ze opravdu a bez kecu zustanou lojalni M&M rpg. Jen tak mimo, jestli kouzlo letani, ktere k MM rpg neodmyslitelne patri, bude probihat po tech ctvercich jako chuze, tak to me pos*r...
  • este remake /bezbugovy/ Daggerfall, na PS4 remake FF VII , a pamata si niekto Landstalkera na Sege? No najviac ocakavani mam ohladne Zaklinaca 3 aj ked som Bethesda pozitivny....
  • pokud vím tak v might and magic se neposkakovalo po čtverečcích...... těším se *1* a ještě wizardry 8 remake nebo pokračování a máme tu herní nirvánu
    • Co sa Wizardry tyka, tak velmi podobnou hrou a (self-proclaimed) duchovnym pokracovanim (v ramci gameplay, nie v ramci grafickeho stylu/sveta) je seria Etrian Odyssey. Teraz zrovna vysla stvorka a je to uplne super hranie.
      • Kinet1c
        robis si srandu, toto ze je super, ok necham to na teba, toto by som nehral, existuju urcite medze
        • Medze v com? Nerozumiem co tym myslis, graficke spracovanie? Gameplay? To ze tam treba trochu grindit? Ak mas na mysli to, ze niektore postavy su spracovane ako loli, tak nastastie si mozes vzdy vybrat zo styroch roznych portretov pre kazdu classu, kde 3 su normalne a 1 je teda klasicka japonska loli, no.... big deal.
    • Samozrejme, ze se poskakovalo po ctercich! :) Serie prece nezacla sestym dilem :)
      • Přesně tak, v Might and Magic V: Darkside of Xeen bylo krokování, VI už klasické chození.
      • my bad ja hral az od 6ky *1*
  • Co je to za hloupost, že v MM se pochodovalo po čtvercích. To pak není MM ale Heroes of MM. Jsou to dvě rozdílné hry, jedny jsou Might & Magic- RPG and Heroes of Might & Magic - strategie. Autor si plete pojmy.
    Nejlepší díly byly MM 6,7 a 8. Devítka už byla poněkud jiná a nestála za nic.
    • M&M série (1-5) byla původně krokovací stejně jako grimrock... v MM6 třeba zůstal semi krokovací systém (enter)
  • Dle Videi to vypadá jako že použili uplně vše z HOMAM 6... takže děkuju ale NE! tenhle styl grafiky a animací mi vubec nesedí
  • Cypri
    Od ubisoftu nechci.
    • LuckyBaal
      co proti němu pořád máte? *4*
      • Je do istej miery ako EA - przní hry do konzumnej podoby...
        • A keď už neprzní, tak rovno pochová, viď séria Silent Hunter, napríklad...
          • Je fakt ze silent hunder stal za prd a ten online co se hraje v browseru uz ani nesleduju. Ovsem stale hravam ctverku s RFB modem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit