Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • formulace sice pěkná, ale ve skutečnosti tam mělo stát "úspěch Grimmrocku"... bez něj by se toto pokračování jen těžko připravovalo

    nicméně mě by spíše potěšilo pokračování Arx Fatalis, to je taky tak trochu dungeon, i když ve 3D :)
    • Kinet1c
      Arx Fatalis je skor pripad ako Gothic ci TES, sice tu nemas open world, resp. mas, ale pod zemou :D, kedze tam museli po katastrofe, ale je to ine ako u Gothic ci TES, ale skor Fatalis je podobne tym, hlavne prave moznostou vlastnit hrdinu jedneho nie 4 a viac. Neber to nejak zle Arx Fatalis je pre mna stale jedna z mala klenotou RPG zanru, nedocenenych a pri tom vybornych, doporucujem kto to este nehral.
  • Co já strávil hodin u Crusaders of Might and Magic . Na tu dobu to byla neskutečně rozsáhlá hra . Taky by mohli udělat třeba dvojku Dark Messiah of Might and Magic *3* . Sice trošku něco jinýho než klasický Might and Magic viz. článek ale tak mi to přišlo na mysl *4* .
    • U Crusaders of Might and Magic to bylo par hodin - dohrál jsem je za dva dny. Might and Magic 6,7,8 to byl nějaký měsíc.
  • Ahoj. Chtěl jsem se vás zeptat, jestli existuje nějaká databáze těchto nových oldschool her, ať už z Kickstarteru nebo normálně vydávaných či indie, plánuji se je postupně kupovat, ale nevím, jak je hledat, zda se jim např. nevěnují nějaké internetové stránky apod., poradí někdo? Předem díky.
    • gog.com
      • To je moje homepage, vychází jich tam skutečně jen zlomek.
    • http://www.pcgamingfan.com/


      Je to taková PC všehochuť za posledních pár let. Doufám, že pomůže.
      • Díky moc.
  • Omlouvám se autorovi za svůj předchozí příspěvek, protože jak tak nad tím zpětně přemýšlím tak si uvědomuju, že herní svět byl opravdu rozdělen na obdelníková pole, dílčí mapy, které byly označeny písmeny a čísly. Takže měl autor vlastně pravdu.
    • Sotva. Spis mi prijde, ze jsi hral jako prvni sestku. Ono totiz do petky se opravdu chodilo "po ctvereckach" - proste klasicky pohyb ala dungeon master. Ale teda rekl, bych ze to tak bylo spis kvuli technickym omezenim tehdejsich pc a delat dneska hru s komplet 3d grafikou kde je pohyb reseny stejnym zpusobem je docela na hlavu. Osobne povazuju mm6 za vubec nejlepsi dungeon ever a ten pohyb po ctvercich me tam teda vubec nechybel, spis naopak.
      • dufam ze sa inspiruju zo sestky (a vyssie) s hybridnym systemom a bude z toho opat poriadny dungeon crawler a nie len dajake zlepsovanie imagu u "pseudo-hardcore-oldschool" crowdu
  • Velmi dobra zprava!! Jen bych chtel touto cestou pripomenout vyvojarum, ze Might and Magic rpgcko neni, prosim podotykam NENI legend of grimrock a ani by nemelo byt. Nevim proc, ale z toho co nam zatim bylo predvedeno mam urcite obavy. Doufejme, ze neudelaji teto kultovni rpg klasice ostudu. Ah kdyz si vzpomenu na tu hudbu a prostredi v M&M 6,7,8...to byly zlate casy :)
  • Parada M&M IV byla moje prvni dungeon hra na PC predtim jsem zboznoval neprekonatelny Black Crypt na Amize, kazdopadne tohle si koupim snad to nezklame a bude k tomu taky prirucka *3*
  • Tak by byli blby kdyby do toho nesli, po uspechu LoG, prestoze nas vsechny uchvatil byl dost sterilni. Takze je precen jen sance na navrat dungeonu v plny palbe.
    • U LoG je obrovská škoda těch soubojů, ale bavilo mě to hodně.
  • Těším se na pořádná kouzla např. Lloyd’s Beacon a Finger of Death *4*
  • Na GOG ma zakouepene vsecky dily. ze bych si z nostalgie nejaky dil dojel?
  • Nuže, šťastný návrat vinšuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit