Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Call of Duty Ghosts 7/10. A tohle 2/10? :D To je hodně špatný vtip.
    • maros.goc
      CoD ale nerecenzovala pani Lucia :)
    • Jack1947
      No je pravda ze Ghosts ma aspon nejaky jakystakys pribeh, tady se vylozene jen jde cestou koridoru... jo jasne Karl Fairbarn bla bla... kdyby to aspon bylo HW prijemejsi.
      • A Ghost snad cestou koridoru nejde? Než napíšeš další hovadinu, tak si to po sobě před odesláním aspoň přečti.
        • Jack1947
          Ty se nauc rozumet psanemu textu... bral jsem to z pohledu pribehu, v teto hre o tom rec asi moc byt nemuze no.
  • Pethulla
    Je vcelku zajímavé jak pojem Rebellion (aspoň u mě) pořád vzbuzuje určité očekávání, ačkoliv většina jejich věcí se dá označit sotva za průměr. Pořád to jsou totiž ti, co udělali Aliens vs Predator a co když se jim něco podobného podaří znovu, že?
    • misho8723
      Tak od nich sa mi páčilo ešte Sniper Elite a Rogue Trooper.. no a potom vydali Shellshock 2: Blood Trails a Rogue Warrior
  • prudislav
    LOL :-D mnohem lepší než první díl a jako Halloweenská rychlohra docela fajn
  • Jack1947
    Jako... fakt je pravda ze ta hra je takovy spis beckovy budget a nic extra zajimaveho. *8*
    2/10! Pani, to fakt nekomu nepadlo do noty. Vim ze hlavni tahak tkvi v coop mp ale za kampan... no i kdyz jsem jen zkusil tak 5/10 aspon dle MEHO nazoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit