Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nazi zombies? Pche, já radši komunistický fašisty ((TM) The Simpsons).
    • A víš co je nejsmutnější, můj synu? Že oni komunističtí fašisti opravdu existují, viz Limonovův Nacionální Bolševismus v Rusku.
  • Lol, to nemyslíš vážně... Ryse aspoň funguje po technické stránce a má líbivou grafiku. Tohle je odpad ve všech směrech.
  • CRYPT
    A me malckosti se recenze libila. Konecne si nekdo nebere servitky
  • Aha toto je Pani Lucie z Pctuningu kde si z nej vsetci robia srandu tak uz chapem to hodnotenie, celkom ste ma pobavila.
  • MidnighT91
    Zombie nácci, nebo nácci chovající se jako zombie. Nevidím rozdíl od původní hry.
  • XXHUGOXX
    Dobre Lucka, super *1*
  • zmetpismen
    Ja bych si rad precet vice takovych klidne i podrobnejsich recenzi co maji hodnoceni maximalne 4.
  • Keyz
    Vypadá, že se blízká na lepší časy a recenzi se s tím nebudou sr*t.

    Sr*ky pošlou do pr*ele a pak vyniknout přelomové hry. Určitě další recenze taky budou více přísné :).

    - I když tohle má nějaký Co-op. A dokážu si představit, že se u toho kámoši baví. V čem byli lepší další zombie hry kde musím zabít vlny blců, co se spawnují za zadkem moc nechápu.
    • Problem je, ze tady se za prelomove hry bere to, co stoji vyrobne stovky mega ... pak to prece automaticky musi mit aspon 9/10 ... protoze jinak by "sponzor" nesponzoroval.
  • Recenze docela ulet. Hra zadnej zazrak, ale na 2/10 to rozhodne nene hlavne v porovnani s ostatnim hodnocenim. Slecne hra evidente nesedla, tak ji to dala sezrat *1*
  • ringmancz
    Drda to v Levelu celkem chválil, takovej rozdíl jsem nečekal
    • prudislav
      slečně to evidentně nesedlo no, oba díly byly vydaný víceméně jako halloweenksá coop sranda hra a dvojka je imo o dost lepší než jednička

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit