Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slečna Lucie by se měla nad sebou opravdu zamyslet a další články raději nepsat. První díl byl překvapivě dobrý budgetový titul, který byl dobře ohodnocen zejména díky poměru cena/výkon. Druhý díl není nic jiného, než poctivě vybroušená jednička, vydaná k příležitosti Halloweenu - opět za parádní cenu. Herní doba, co-op akce, znovuhratelnost a parádní zábava – to za těch pár kaček dostanete. Autorka je totálně mimo misku, zřejmě hrála warez verzi a o co-opu, kde leží hlavní potenciál, si zřejmě přečetla na netu, příp. prošla nějaká let's play videa. Games.cz jde vážně s úrovní dolů, když už nechají psát články takovéto amatéry.
    • sleepless
      Slečna Lucie hrála PC verzi na Steamu - kód na recenzi jsme dostali od lokálního distributora hry, kterým je Hypermax. Z čeho jsou recenzovány hry na PCT mě nezajímá, na Games se recenzuje výhradně z legálně pořízených/poskytnutých kopií.
      • Dobrá, věřím ti. V tom případě hraní "autorka" trestuhodně odflákla, žádné velké technické kiksy hra opravdu nemá. A to, že musí během hraní neustále couvat, jde už úplně mimo mě. Asi se nepodívala do nastavení, kde lze najít kouzelnou klávesu Ctrl. Jejím držením se dá zlikvidovat spousta zombie jako na běžícím páse, stačí jen přesně mířit a pálit jednu za druhou, příp. hru přepnout na easy. Když už by byla v nastavení, mohla by si také vypnout položku "Compute Shaders", při které drtivé většině lidí naskočí FPS nad 60 FPS a drží. Stačí jen mrknout na Steam fóra... zkrátka tohle odflákla, jak mohla a možná si jen naivně myslela, že jí to u budgetového titulu projde. Ne, neprojde, tedy alespoň u mě.
    • No ani bych se nedivil hraní cracklé verze, vzhledem k její recenzi Payday 2 na pctuning a přiloženým screenshotům. Viz. tamní diskuze
      • Navíc ve článku si "autorka" neustále stěžuje na technické chyby, ale většina z nich byla dávno na steam verzi odstraněna. No jo, warez verze holt nemá steam aktualizace...
      • Mrknul jsem na to PCtuning a opravdu recenzovala z warezu, tady to je to samé. Autorka recenzuje MP-only tituly z warez verzí, multiplayer logicky nemá jak otestovat a podle toho to taky vypadá. Kdyby totiž co-op hrála, tak by nemohla dát této budgetovce 2/10. To už sem na Games může psát opravdu kdejaký mongol. Velebnosti, jdu blejt *11*
    • Asi tak nějak. Ty její články jsou hrozný kraviny. Ona je mimo nejen v tom co píše, ale i herní znalosti jsou příšerný, to co píše ona by mohl psát kde kdo i tady z diskuze a vsadím se, že ještě líp. Beze srandy.
  • To je ta ista co dala Dead Space 3 9 z 10??? Vtedy kde nechala kritiku a detinsky humor?? Na budget film a hru vie byt kazdy kriticky hrdina....
  • už mi to tady nějak nechce povolit reagovat na to cos napsal :D každopádně, mně nejde o to, tady vypisovat případy her, u kterejch byly recenze odfláknutý, mně jde čistě jen o princip, že by se něco takovýho stávat nemělo. Profesionální recenzent si taky přece nepřečte prvních pár kapitol knihy, nebo skoukne první půlhodinu filmu a pak řekne, že je to na nic a ať se na to nikdo nekouká. Dokud se počítač nerozhodne k sebedestrukci, tak je povinností recenzenta podat kompletní pohled na hru...hele a mimochodem přijde mi celkem jako demence dávat v lednu recenzi na hru, která byla relevantní jen v období halloweenu.
    • Jenze podobny hricky by se mely rozdavat gratis .... a ne za ne chtit $$$.
    • maros.goc
      ta hra sa ale da kupit po cely rok, nie len na heloween, cize recenzia sluzi hlavne na to :) ...
    • XorxoxTalarius
      No ikdyz reagujes nekam uplne jinam, tak ten konec mne docela zarazil. Prece jenom ta hra se prodava cely rok a neni placena jenom na dusicky (jsme v cechach proboha). Tudiz nejaka informovanost se hodi aby pripadny zakaznik vedel ceho se vyvarovat
  • tonnymontana
    Ach jo jde to z kopce. Pamatuju si ten de*ilni clanek o wow kde "recenzent" hru ani nedohral na engame a asi ani nehral vice nez 2hodiny. Za Xlet vyjmenoval 3 zmeny coz me asi rozesmalo nejvic a styl psani byl jak na zakladni skole. A ted koukam pctuning recenzent ktery se neboji rozdavat snad klidne nulu.. Pokud nekdo nechape nadsazku a 10 dava jedine hram ktere jsou vyhypovane tak je to opravdu smutne:( divim se ze si redakce nebere alespon nejakou sebereflex z komentaru, mezi tim hnusem co vnich je se to vyhrabat da. A naopak je skoda kdyz tady na games ctu dobre a kvalitni clanky ktere trosku upadaji kdyz je mezi nema Xopravdu textu ze zakladni skoly
  • Stačí mi jméno autora a nečtu. Ty její kdydy. Vrchol jsou ty trapárny co píše třeba na PCT.

    Ke hře a pozor 2ka, na podzim jsme tu taky měli 2 hry plné chyb atd a přesto dostaly 8čku :D ... hmmmmmmm :)
  • Walldstein
    Nechápu jak vůbec někoho mohlo napadnout, že je reálná rovnice: Puška s optikou + zombie + koridor = zábava
    O zábavě se dá hovořit, když je to řežba stylu call of duty nebo naopak survival ve stylu DayZ. Nicméně kombinace hry na "snipera" a zombie je jaksi zcela zcestná..
    • XorxoxTalarius
      Tak jako slo by to (sniper + zombie), jenze sniper v koridorech je pekna blbost, coz je dle meho zasadni neduh :)
  • "Během deseti minut jsem tak došla k závěru, že místo hraní raději vezmu monitor, hodím ho zapojený do vany a skočím tam za ním." .... Doufám že tohle není skutečný odehraný čas před napsáním recenze
    • XorxoxTalarius
      Tak pokud je to recenzent tak predpokladam ze hru dohral ... jen proto ze vi uz po deset minutach ze to bude utrpeni jeste nic neznamena.
      Ja taky vedel po peti minutach sledovani Stmivani ze si budu muset podrezat asi zily a stejne jsem to hrdine zvladnul az do konce (teda ono to bylo pot natlakem, ale i tak)
    • Walldstein
      Máš snad dojem, že by se třeba po šedesáti minutách něco změnilo? No možná by touha po koupeli s monitorem byla nahrazena touhou obvázání krku myším ocáskem, ale na kvalitě hry by to asi moc nezměnilo...
      • ale tak od recenzenta se očekává, že odehraje aspoň půlku příběhovejch misí třeba, o to líp celou hru. Jde jen o profesionalitu a jestli je náplní něčí práce hrát blbý hry, tak to musí holt překousnout a dohrát to
        • Jack1947
          Dohrat jo ? Mozna kdyby to dostal jako trest , kdyby dostal opravdu nehreatelnou a myslim NEHRATELNOU. Proc by ji dohraval do konce, aby ukazal ze to zvladne ale zaroven napsal ze to za tu koupi nestoji. ( v Recenzi Levelu to myslim uz nekdo i psal ze dohrat nejakou hru by byl nelidsky ukon nebo tak neco na ten zpusob). Kor kdyz je treba doslova nedohratelna, mozna treba s patchem (tady to pripad neni) jen bez kamosu v coopu to zacne bejt nuda a hraje se to taky celkem nic moc.
          • Většina zahraničních recenzentů třeba dohrála ride to hell retribution a nakonec tomu dali často jenom 1/10, i když už to věděli ze začátku, ale snažili se najít cokoliv dobrýho na tom. To je pak recenze že jo...z toho co jsem četl tady, tak mi to přijde spíš jako první dojmy + hodnocení.
            • Jack1947
              To jsem doparil taky, tak priserne mi to neprislo... mozna to taky bylo tim letnim suchem, fakt ze uz si nato nevzpomenu. Co nevidim na 14 se chysta pokracovani wew. Souhlas tohle nepusobi moc jako recenze, chtelo by to pro ostatni aby porozumeli asi preci jen trochu vic. Tot je jeden pripad kde mas dalsi...
  • Rebellion ? Aliens vs Predator ......Svět je dávno v .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit