Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tahle recenze neni moc kvalitni ... nechci vypadat jako fanboy, ale jak textova recenze tak hodnoceni vypovidaji spis o tom, ze to autorce vylozene nesedlo.
    • MickeyMutant
      Určitě jí to nesedlo. A to, co jí nesedlo, popsala v recenzi. To je podstata kritiky.
      • Vazne? :) tak to mas o kritice trochu zkresleny prestavy ... recenze jsou samozrejme do urcity miry subjektivni pohled na vec, ale trocha objektivity a nadhledu je taky potreba.
  • Pořád lepší než Ryse.
  • Může mi někdo vysvětlit, proč ta hra má 2/10? Podle recenze jsem měl pocit, že čtu o dalším Call Of Duty nebo o dalším debilním FPS.
    • Souhlas.
      Se:za2 má dobrý potenciál a dal by se dobře využít např. v open worldu.
      Jenže dejte tam bandu líných vývojářů a ukáže se toto.
    • Sak jo ... ale tem se nikdo tu zaslouzenou 0 dat neodvazi ... ;D
  • BoB.2
    Mě to teda nebavilo ale 2/10?
    • MickeyMutant
      A kolik ty obvykle dáváš hrám, které tě nebaví?
      • Treba 10/10 za predpokladu ze znamka je za hru, ne zato jak ME bavi
        • a on uecl hry je, aby te nebavila? lol lol lol
  • Veskoslav
    Poprvé, co jsem se podíval jenom na číslo a řekl si, že peklo zamrzlo *1*
    • "Veskoslav = mínus"
      • Veskoslav
        Noc je ještě mladá a naklikávací bot se ještě neprobudil. Dej tomu čas, tak hodinku ještě.
        • Jack1947
          Vsimnete si jak prestalo... Whine... ubyli i minusy.
  • Kozy
    ...je tak špatnou hrou, že mě nad tou dávkou cynismu, kterou autoři museli k jejímu vydání mít, mrazí. Nekoná se žádná taktická akce, ba co víc, nedočkáte se vůbec žádné zábavy, jen všudypřítomných technických chyb. Horší je to o to víc, že jde v podstatě jen o datadisk s minimem nového obsahu oproti prvnímu dílu.

    Z toho bych si myslel že se jedná o CoD. Ovšem ten to na sedmičku vytáhne, zajímavé.
    • Protože Activision na rozdíl od Rebellionu tu tučnou obálku aspoň zaslal.
  • Divný, nedávno sem s kámošema dohrál první díl a ve čtyrech to byla fakt docela pr*el, jestli je tohle stejný, tak za to určitě těch 150 korun zase dáme. Celá tahle recenze je fakt úlet...
    • ja si pamatuju ze jsem s kamaradem na zakladni skole hral ve dvou na jedne klavesnici freeware hru Dark War, naprosto hloupoucka akcni plosinovka, ktera se v multiplayeru menila na velmi hutnou zabavu na dlouhe hodfiny..
      • Diky fiky diky! Nad touhle hrou jsem premyslel a neznal nazev. Jeste jednou diky :)
  • oktavius66
    No vážení, tak hodnocení 2/10 tu dlouho nebylo... A vypadá to přitom celkem dobře. Asi ta hra někomu opravdu nepadla. Ten Rebelion prostě ukáže WOW hru, kterou prosazuje a potom to dopadá takto stejně jako s AWP 2010.
  • Slečna Lucie se toho nebojí...dobře :-)
    • "Co když je již paní, Bohumile?"
  • hodnoceni tvrdé, ale souhlas, že je to to samé A horší než poslední CoD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit