Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 337Kč měsíčně, 4044Kč ročně ? Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, kdo z vás na to má ?
    • mimochodem ty ceny jsou za 1měsíc 325kc = 3897 za rok
      za 3 měsíce 899kc = 3597 za rok
      za 6 měsíců 1648kc = 3297 za rok
      počítám to s kurzem 25kc za 1 EUR .. a nějaký ty setinky jsem vynechal
    • :D wow. Asi mi něco uniklo. Pořád ale nepochopim, proč pořád cpát peníze do jedné hry, kterou jsem si koupil. Pochopim DLC a datadisky, které rozšiřují hru, ale neustále platit za to, abych moh koupenou hru hrát ?
      • ked si nehram MMO nemozes to pochopit :D tych 12 eur/mesacne to je uplne v pohode cena. co sa tyka to ze to platis mesacne a mozes hrat nevidim v tm problem. MMo jeo inom ako single player. ale poradim ti nezacinaj s MMO je to velmi navykove hlavne ked spoznas partu super ludi :D
        • jo a este som zabudol. tym ze platis mesacne uz neplatis za dalsie datadisky, DLC. teda tak to bolo v RIFTE/AIONe/Lineage2.
          • To je samozrejme hloupost. V naproste vetsine her jsou datadisky normalne zpoplatneny,a neverim ze by to BIOWARE davala zdarma.
      • a ten provoz serveru je jako zadarmo ? Nakupem hry zaplatis jeji vyvoj a mesicnima poplatkama platis jeji provoz
        • Ja bych spis rekl, ze kolega asi narazi na model jako ma treba Guild Wars (a bude mit Guild Wars 2). Ono to totiz jde i bez poplatku. :)
    • Kde jsi na to prisel? Rocni predplatne vyjde na cca 3000Kc. A mimochodem....jsou to normalni ceny u MMORPG her a hraje to sposty lidi z CR. Takze na to evidentne lidi maji.
      Znas tu reklamu ne? : Zivot je otazkou priorit. *1*
    • třeba ti co pracujou?
    • Normalni cena u MMO her tajze nechapu co se ti nezda.
      • Vsichni co reagujete na "vokursson". Gratuluji, prave jste dokazali, ze v socialnim svete jste naprosti ignoranti, kdyz nikdo z vas nepochopil onu narazku.
        • co to je onen "sociální svět"?
          • Felczar
            V tomto případě politický svět. *3*
  • Jakej je rozdil mezi cekanim ve fronte na serveru nebo cekanim az mi prijde krabice / budu moct koupit digital download ? *5*
    • Ja bych ten rozdíl viděl asi takle:
      čekání na server -> spousty hráčů, všichni nespokojený
      čekání na krabici -> méně hráčů, všichni spokojený
      Pro firmu je to tak asi lepší, protože po nějaké době bude mít dobré recenze (neberme v potaz kvalitu hry) a nikde se nedočte o problémech s připojením. Tím naláká více hráčů na další vlnu.
      • Mas recht, kdyby se nedostal nekdo s origo na server tak je to prusvih. Kdyz neprodaj hru, sice lidi nastvou ale neni to tak nezodpovedny. Myslel jsem to spis jako zamysleni z pohledu toho kdo nema predobjednany a nedostane se na nej krabice. Pak z mojeho pohledu je stejny kdyz mi to rekne server je full a nebo kdyz mi v obchode reknou nemame.
      • když jsme u toho, u wowka to bylo stejně, já se třeba dostal až na nějakou 3-4 vlnu ... která byla po 5ti měsících..
        • To je fakt, ale tam to nebylo "strategické rozhodnutí". Digitální download tehdy víceméně ještě neexistoval a ty hry byly prostě fyzicky vyprodané... A než se nové nalisovaly, zabalily, přivezly, rozdistribuovaly... S tím, že jich v žádné várce prostě neudělali dost, protože to byla neskutečná lavina, kterou prostě nečekali. "Přilisujte dvě stě tisíc." // "Tak jsme je prodali a máme půl miliónu dalších obědnávek." // "To je nějaká blbost, přilisujte dvě stě tisíc."
    • Rozdíl je ZÁSADNÍ - líp to vypadá. *2*
      Imho je to největší blbost v dějinách videoher, bránit se proti zahlceným serverům tím, že hru prodávám postupně. Jestli si EA myslí, že Warhammer Online dojel na to, že byly fronty na server, tak je asi fakt někde chyba. :)
      • WAR dojel na to že to byl placenej betatest.. a ta hra prostě nebyla rdy..
    • sleepless
      Je to tak, ze bude omezeny pocet kusu pro prodej krabicovek i digital verze - zpocatku.
      • Ted na to koukam, asi jsem to fakt napsal spatne ... Myslel jsem to tak trochu ironicky, zda je rozdil mezi cekanim fronty na server nebo cekanim fronty na krabici (nebo digital)
        • pokud myslíš za předpokladu že nemáš preorder a budeš muset čekat na další várku retailu..
          který se dají zakoupit jak digitálně nebo fyzicky...

          jako pardon, ale pod pojmem fronta na server, si představim že jsem loglej, chci jít na "svůj" server a napíše mi to "vydržte 15min, je fronta 150ti lidí"...

          čili tak jak máš napsanou tu otázku,, ano je docela veliký rozdíl mezi čekáním na server a čekáním než ti prodaj v obchodě krabici... nebo než si sosneš digitál..
          • Cili ten na koho se nedostane bude cekat at uz by to bylo ze by prodali krabici vsem a byly dlouhy fronty na server, nebo ze prodaji krabici nekomu a budou dlouhy fronty na krabici, tot moje pointa. Nemyslim to jako nejaky utok nebo kritiku ale jenom zamysleni nad tim jestli to vlastne neni to samy.
            • Dallorne on to myslel jinak ;]
            • pokud máš krabici v rukou, tak se dostaneš na server,,, neboli budeš mít aktivní účet
              pokud máš preorder, máš jistotu dostání krabice na spuštění
              počet jak fyzickejch tak digitálních kopíí je omezenej, čili pokud chceš hrát od 22.12(pro mě -x dní jako preorder) tak musíš doufat že nebudou vyprodány všechny kopie toho data, protože jinak budeš muset čekat nějakou dobu než povolej distribuci dalších kopií..

              snad jsem ti nějak odpověděl na tu otázku
    • tvoje věta nedává smysl, snad si jsi toho vědom/a
      • dokud nenapises proc, tak se dal nedostanem, snad si jsi toho vědom/a
  • Bioware a EA, řekli že na system F2P nepřejdou nikdy a oni sliby dodržují. *16*
    • SA-reg
      Bioware řekli, že DA2 bude dobrá hra.... a ten slib teda dodrželí, že ano?
      • DA2 je dobrá hra, jen sebrat kre*tenský respawn nepřátel, zpomalit animačky zbraní, nedávat tam mága a nerecyklovat tak moc. Já jsem byl spokojen.
        • V podstate jsi rekl-je to dobra hra,ale potrebuje dokoncit/predelat. Hmm.
          Nikdy bych nemel nic proti DA2,kdyby se to nejmenovalo DA2. Proste bych tu hru ignoroval. Ale kdyz si clovek koupi pokracovanio solidniho RPG a dostane takovy akcni paskvil,chce se mu brecet....
          • Z tebe se mi chce brecet. U DA1 se zavazali hracum vetou, ze to bude duchovni nastupce neceho, takze se musel idrzet urcitejch pravidel. DA2 zadny duchovni nastupce nebyl, takze presli na to, jaky puvodne DA melo byt.
            • ano je to skutecne tva vina ze nepochopis podtext, cili fakt, ktery dela tvuj prispevek kde kritizujes DA2, naprosto nesmyslnym. chtelo by to trochu logicky premejslet
            • Tvoje přezdívka přesně vystihuje můj pocit po přečtení tvého příspěvku
            • Ani po tretim precteni jsem nepochopil smysl ani navaznost na muj prispevek. Mozna je to ma vina *2*
        • SA-reg
          Jasný... taková např. bouračka je taky v pohodě... jen kdyby se nerozbilo auto a nerozlámali kosti.
    • *1* *1*
  • Prosím, pravé informace o hře:
    http://www.alterswtor.com/

    Včetně fetch questů, znásilňování lore ve stylu "Revan je boss střední instance" atd.
    • Hairy_Ass
      Ó můj Gode! Doufám, že jde jen o vtip! *8* *10*
      • Cahir
        S tím Revanem je to trochu komplexnější než popisuje SA- reg.
    • SA-reg
      A víte jak SW:TOR skončí?

      Vy všichni natěšenci si odehrajete příběh za pár postav a pak tam zůstane jen pár HC SW nerdů... enjoy. Že ano?
      • Hele ty jseš nějakej GW fanboy, nebo na MMO nemáš, nebo tě v dětství strašil Jabba the Hutt, nebo co ku*va? Kdykoli vlezu do komentů pod ně jakej článek o SWTOR, tak tam musim číst tvoje blitky o tom jak ta hra bude propadák. Ale možná můžu bejt rád že si mindráky lečíš zatim jen takhle, co?
      • Copak. Spatne jsi se vyspal? neboj to prejde. *3*
        • SA-reg
          Doufám, že si to pořádně užiješ...
          • Co? Ja jsem velky skeptik. Staci cist me prispevky. Doba kdy jsem se na tuto hru velmi tesil uz davno pominula. Dost mozna si ji koupim,ale urcite ne v prvni vlne. Hezky si pockam na recenze a pak se rozhodnu. Ja alespon doufam. Ale co ty? Mluvis tu o propadaku a porad tu chodis? Nuda? Nebo jsi sam SW nerd?
            • SA-reg
              Ale houno.... jen rád připomíná zlé pravdy.
  • Už se nemůžu dočkat, jak tahle hra zlomí Bioware vaz a EA pořádně pustí žilou! Za ten hnus co na nás poslední roky valí na ně konečně taky dojde!!!
  • heh a dopadne to jako lotr online, prvni rok se to bude potykat s nedostatkem hracu a pak prejdou na free-to-play model. ale jsou to ea takze kdo vi xD spis to manazeri po 1. mesici zhodnoti jako malo prodavane a smitec
    • Jsi uplne mimo. Jak je psano vyse,F2P zacal az cca 3-4 roky po vydani hry. A pokud je mi znamo tak LOTRO byla (a snad stale je) druha nejhranejsi MMORPG v Evrope hned po WoW.
      Kdyby jsi trochu sledoval herni scenu tak vis,ze F2P model neznamena(alespon ne vzdy)-hre se nedari,nemame lidi. F2P model proste nalaka jen dalsi lidi,kteri plati mikrotransakcemi a to jsou dalsi nemale penize pro vydavatele. Lide kteri hru platili klasicky najednou nezmizi. Hraji dal a stale plati mesicni poplatky. Jen k nim pribude x tisic novych lidi hrajicich F2P model.
      • F2P model v prubehu fungovani hry znamena "nemame lidi, pokusme se zachranit hru". Neni to tak kdyz pouze je hra F2P od zacatku.
      • Presne tak. LOTRo se i nadale da platit mesice za VIP .
        Dobry je , ze dost lidi od nas z guildy si plati vip jen kdyz vedi ze budou mit cas na hrani.
        Svatky, dovolena atd . Nemusi platit treba pres prazdniny, nebo kdyz si daji pauzu. To se z jejich uctu stane jen "premium" ale porad se do hry muzou kouknout a i si zahrat ...

        V soucasne dobe povazuju system F2P co je v lotru asi za nejlepsi. Hrac si za penize nemuze "nakupovat" prehnane boosty a dokonce i vybaveni .... Proste jen ma vyhody ktere mu hru ulehci ...
        • Neni LOTRo ta hra, kde na free od urcityho levelu nedostavate zadny Q a musite expit jen grindem. Navic mate zavreny top lokace?
          • No , to chces jako Ačkovy MMOrpg miv vsechno zadara ?
            Ano da se to hrat uplne free ale pokud to cloveka bavi, proc si nekoupit alespon jedinej mesic VIP ? Tim se ti navzdy odemkne takovej kopec veci (gold cap , vic baglu atd, atd) + navic 500 Turbine Pointu ...To vse jen za nejaky 3 kila *7*
          • To je klasicky model F2P. Zdarma mas jen neco a za zbytek platis vic nez s mesicnimi poplatky Bohuzel to tak je.
    • Ovšem F2P může být podstatně výhodnější. Mikrotransakční model placení může být lepší než paušální...například LOTRO

      od té doby co se hra kompletně přesunula na F2P tak se skrze mikrotransakce její příjmy 3,5x zvýšily...
      • Vyhodnejsi? Pro vydavatele urcite. Pro hrace nikoliv. Ze ve skutecnosti zadne free hrani ackovych MMORPG titulu neexistuje,to dneska uz vis snad kazdy. A pro aktivni hrace je vetsinou stale vyhodnejsi platit mesicini poplatky(nebo v pripade LOTRA je to LIFETIME-dozivotni predplatne)
    • Kemo asi o LOTR online nevis vubec nic... f2p model byl pridanej mam dojem vloni na podzim tj. asi 4 roky po spusteni serveru a celou dobu si clovek platil poplatek (kdo teda nekoupil lifetime *1* )
      Jen otevreny betatest hralo nekolik set tisic lidi ....(to trvalo asi 3 mesice) , hralo se na 8-10 serverech uz nevim presne . Zacinalo se na 2 ...
    • myslíš že když je 1,5 milionu lidí registrovanejch na betu, že se budou potýkat s málo hráči?
      nemluvě o tom že lotr online je na úplně jiný bázi mmo..
      • LOTR je uplne jine? V cem? No nevim. Podle videii a informaci zatim stale novy SW vypada jako tuctove MMORPG. Rad se budu mylit.
        • jiný typ mmorpg .. a jestli ti přijde SWTOR jako tuctové MMORPG, měl by sis asi zjistit více informací.. ale samozřejmě, není to hra pro všechny evidentně
          • co ty všechno nevydedukuješ z jednoho příspěvku:) Ještě řekni barvu jeho očí a číslo bot.
            • modrý, 35
          • Zeptam se tedy jinak. Co prinasi tato hra noveho? Neco co jeste v MMORPG nebylo. Povidej? Staci heslovite,nechci slohovou praci?
            • ellendway: tipuju že jsi ten typ člověka, co má rád akční filmy, u kterých nemusí myslet a v životě nečetl jedinou knížku, možná ani na základce jako povinou četbu
            • Ellendway
              Nudné pasáže textů s dabingem jako Mass Effect a jiné blbosti. Super věci, které budou zdržovat u levelování a dalších věcí.

              Mimochodem, jaký je tam end-game? Budou se bít všichni mezi sebou nebo zabijete toho malého zeleného bastarda, kterého nikdo stejně nemá rád?
            • ještě dodám

              companion system
              crew skills(nevim o mmo kde by jsi mohl posílat kohokoliv aby za tebe těžil, vyráběl apod.)
            • full voice acting
              combat animation system
              multiplayer conversation
              environment real scale
              .. atd,,,

              nejde o to co nového přínáší, to je jako když vaříš, suroviny jsou furt stejný, ale jde o to jak je propojíš a uděláš, aby vzniklo výborné jídlo jako celek
            • Co by prinasela noveho ty genie ? Sis asi nevsiml, ze vse co prislo s necim "ooooo super novym prulomovym" za chvili chciplo ze ? *8*
  • koukám že na games.tiscali jsou velice inteligentní a znalí...
    NIKDO VÁS NENUTÍ TO HRÁT,, naopak, budem rádi když lidi jako vy to hrát nebudete...

    Už 3 roky čekám na SWTOR, tak ty 3 měsíce už přežiju :D
  • http://www.oldrepublic.cz/ najčerstvejšie info o SWTOR


    http://www.youtube.com/watch?v=C2Stpjsbamk
    http://www.youtube.com/watch?v=6rCmoc4wG1o
    http://www.youtube.com/watch?v=osfvopp2LvY
    • oldrepublic.cz není nic jinýho než překlad oficiálních stránek,, jediný co tam je je soupis Fridaynews .. asi by sis měl zjistil lepší info :D třeba Torwars.com, Darthhater.com atd. betaleak weby ani postovat nebudu
      • Old rep je kopie ofik stránek ? Člověče když ty si nevidíš na špičku nosu co.
        Byl jsi tam ? Čteš fóra ,nebo jen čumíš na titulní stránku a koukáš na obrázky ?
        Asi by sis měl zjistil lepší info jak sám píšeš.
  • beta verzia uz bezi? viete niekto?
  • origin client nebude potreba..jenom ucet origin kterej se stejne automaticku vygeneruje kdyz se zaregistrujes na officialnich strankach hry...jeste ze tak jinak bych nad tim taky zlomil hul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit