Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nepsalo se náhodou nedávno, že pro hraní SWTOR není třeba Origin?
    • Ghost47
      Account potřeba je, nainstalovaný klient údajně ne.
  • tj vsechno sice pekny.. na origin kaslu... pekna zprava hru mam predplacenou od cca cervence ale furt mi nikdo nikde offico nenapsal pro predplatitele kdy oni se napoji? *7*
  • Na SW:TOR sem cekal uz od ohlaseni hry, postupem casu moje nadseni klesalo. Nebudu ani tak rozebirat samotnou hru, posledni kapka, proc hru ani nenainstaluju, je Origin.
    Kdo cet Origin EULA, tak vi, co je v ni za svinstva - EA muze legalne zjistovat, co mate za HW, SW, prohledavat cely PC a tyhle informace predavat tretim stranam. Nektery z tech veci sou proti vasim pravum, figl je v tom, ze soucasti EULA je i to, ze se tech prav vzdavate, coz je v nekterych zemich ilegalni. Pred tim nez nekdo prohlasi, ze Steam dela to samy, Steam monitoruje pouze programy skrz nej nainstalovany.
    Neco takovyho svyma penezma rozhodne podporovat nebudu.
    To samy vlastne plati i pro BF3. Preju EA jen to nejhorsi.
    • Schválně kolik z vás, co si stěžujete na prohledávání pc, o minutu později vlezete na facebook a vysolíte tam o sobě první-poslední celýmu světu :)
    • Jen tak pro úplnost...Origin NENÍ potřeba pro spuštění a hraní hry (minimálně u SWTOR to mám potvrzené)...kdo bude kupovat přes digitální distribuci tak přes to hru může stáhnout a hned Origin odinstalovat. Kdo bude kupovat nosič, ten nemusí Origin vůbec řešit.
    • Nejsem si jistej, ale mám pocit, že ty stinný stránky z tý smlouvy na tlak veřejnosti už odstranili.
    • Steam monitoruje jen programy zkrz nej nainstalovane? :)
      to pracujes u valve nebo proc to rikas?
      Staci si dat Help/System information uz zde je kompletni seznam veskereho softweru co mas nainstalovany to sice neznamena ze by jej steam musel posilat ale pak dole staci kliknout na tu vetu ze chces porovnat tvuj hardware a najednou je tam seznam nejpouzivanejsiho softwaru a rozhodne to nejsou ani hry a ani nainstalovane veci pres steam.
    • Nic co vyžaduje Origin si určitě kupovat nebudu.
      • prosimte v pc mas mnohem vic softwaru kterej tohle dela a ani o tom nevis, tak tady prestan tocit ten mlejnek
        • zatoze ty si lama a nevis co mas tak to je tvuj problem
    • jojo to moc OK není a nelíbí se mi to... BF3 chci a tohle je jediný co nevim jestli překousnu
      • Nejprehypovanejsi hra roku? JEdnoznacne BF3, Nejlepsi hra roku? Rozhodne NE!!!!! BF3. BF3 je jen obrovska medialni bublina, zabalenda do hezkeho libiveho pozlatka s hratelnosti Call of Shits XXX
        • hratelnost call of shits? ty jo ty jsi husťák, ty jsi to hrál?
          SP bude lineární to je jasný jak facka, ale hlavní síla BFka je v MP kde COD rozválcuje na celý čáře
          • A kde ty mysliteli myslíš, že do MP vezmeš mapy? Budou to ty lineární ze singlu. Vyber si cestu A, nebo B. Jinak si nedovedu rozumně vysvětlit, proč by místo doladování MP mrhali síly a čas na SP.
            • Ty ubohy troll, najprv si zahraj aspon BFBC2 a potom si pockaj na BF3.
              Cely MP su asi dve mapy prostredim blizke SP. Ale na chlp totozne ani jedna.

              Takto prispevky si radsej odpust. Niesu ani k meritu veci a niesu ani zalozene na pravde.
              Cisty TROLL.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit