Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja pouze rikam svuj subjektivni nazor na bojovy system. Mozna jsem krapet narocnejsi hrac. Fajn, nasmerujte me na oficialni zdroj, ktery popisuje phasing v TOR. Rad se poucim.

    TOR bude na urovni vanila wowka, prave proto ze je to nova hra. A ano, myslim si, ze dnesni hry by meli vychazet vysperkovane jako soucasne WoW (ano, vim ze je toto hodne tezke). Jak jinak mu muzou konkurovat?

    Ja nerikam, ze ostatni je jednoduche. Ja rikam, ze meho pohledu hrace, co hral tanka delsi dobu, byla gameplay tanka v TOR mnohem jednodussi.

    Fakt, namluveni je to posledni, proc bych si pred hrou sedl na zadek. Spolecnici jsou ok a pokud to bude udelane podobne jako ve WoW v Easter Plaguelands tak to bude fajn. Opet ale nic originalniho.

    Ja vas ale nechci odradit od hry, pouze kritizuji, co se me na hre nelibi. Nadavat mi do ubrecencu, to si myslim, ze do diskuze nepatri.
  • Takže to že má alepsoň arkádu v sobě je mínus protože to není jako v SWG..
    TOHLE není nástupce SWG ! A kvuli tomuhle taky brečíš ? Come ON !

    Svatá trojce - Trinity Systém . to samý ma ToR .. a už podruhé říkám, zjisti si fakta, než tu hru začneš srovnávat a schazovat.
    A jak se ve hře levluje ? Nebo jen Skilluje ? Víš mě v ToRu nebue vadit levlovat podobně jako při Kotorech... čili Singleplayer RPG style ? Mě to nevadí .
    Nezničitelné prostředí je super fakt že jo. A zásadní přínos na pole MMO ? Jop.. upgradovat Hardware. Protože grafika GW2 je luxusní a jeslti chtěj ještě takovou fyziku ? Hm.. heh mě baví. Mě by zajímálo kolik lidí si to zahraje plynule. Zvlášť když ta hra je PvP oriented..
  • "znicitelne prostredi" - no on ten katapult by asi nemel vyznam kdyz by to s nim neslo ne? A co vim je to jen v battlegroundu z toho duvodu, aby se trochu menilo prostredi a styl boje. V GW 2 nebude mozno dotlacit katapult pred cizi mesto a sundat mu baraky i s vendorem.
  • To zničitelné prostředí je mám ten dojem jen v PvP
  • Za překlepli a chyby se omlouvám
  • Tak jinak když to musím vysvětlit.
    Event systém- návazné události co mají dopad na herní svět npř. drak napadne most bud ho zaskvíš nebo ho zničí když ho zastavíš tak ho nadále pronásleduješ a hra se odvíjí jinak pokud ho zničí tak pak přejdou NPC a ty je bráníš než ho opraví a pohonně
    Křížění skillů- kouzelník (elemantalista) udělá ohnivou zeď a lukostřelec skrz něj střeli a šíp se zapálil
    Downed modu- poté co te nepřítel porazí nejsi ulně mrtvi ale skočíš do Downed modu a máš ještě šanci se zachránit podobně jako v L4D
    Co se tíče W vs W tak tam sou pořát ještě neznámé
    systém barev + modifikace s tímhle přišlo GW2 a až poté se to objevilo v ToR + se ti nová výbava barví podle té minuli abi ti seděla do setu + si barvíš několik částí jednoho kusu brnění
    Podvodní boj - naprostá změna utoku pod vodou
    Crafting - Crew Skills -- nějak nevím co tím myslíš
    Dále jsem si vzpomněl ještě na Enviromental weapons - chytneš židli a někomu jí rozbiješ o hlavu
  • Většina dotázaných v betě ale říká, že boj je daleko větší zábava a hlavně i o taktice o proti WoWku. Takže jestli se to nelíbí jen tobě, neznamená že ta hra bude špatná.

    Phasing tam je, sežeń si aspoň základni info. ehm hrál si Vanilu ? Jestli jo, tak bys v životě nevypustil ten blábol z pusy.. potažmo tvých prstů.... Vanila byla bug verze asi jako každá jiná release verze na začátku. ToR rozhodně na vanile úrovni není. A pak srovnávat hru která teď vyjde s hrou, která je na poli 6 let a 6 let je ve vývoji je komický. Kdyby ToR mělo vyjít vyšperkovaný jako WoW teď, musel bys ještě nějakej pátek čekat. Ale na Levlování a začátek ti to stačí. Zbytek příde patchema.. Nic nového...

    DK tank - nejhorší char z Wowka.. Dk je 1 macro easy mod button a budeš tu říkat jak ostatní je jednoduché. Hra bez autoatacku - méně dmg.. to je pravda a díky bohu za to ! Konečně záleží víc na tom jak co použiješ než tupý kittování a čekání kdy ti z autoatacku critne.. A jak říkáš je to všude - ano.. tím pádem nidke ToR nezaostává.

    AoC mělo a má 1-20 namluvené a pouze jen questgivera ... já mluvím i o postavě co hraješ.
    Máš namluvené společníky a vůbec.. máš nějakeé společníky.

    Zatím mě od tebe nic nepřesvědčilo nebo neodradilo od hry. Takovejhle ubrečenců je tu mraky.
  • Ano, event system je podobny public questum, ale tady je na tom zalozeno uplne vse.
    Downed mod je prebram z her typu Gears of Wars neboli, kdyz vas protivnik dostane, tak lezite na zemi, ale mate moznost neco delat.
    GW2 uz neni jen ciste PvP hra, a bacha v GW2 neni realm vs realm ale WvWvW neboli tri ruzne servery bojuji proti sobe. Jsou tam tri strany na zpusob DAOC.
    Podvnodni boj ma sice wowko, ale GW2 jde dal. Pokud jste pod vodou mate jine skills a muzete pouzivat jine zbrane.

    Srovnavat TOR a GW2 skutecne nelze. TOR je klasicky pojate MMORPG, GW2 je novy model.
  • No , to chces jako Ačkovy MMOrpg miv vsechno zadara ?
    Ano da se to hrat uplne free ale pokud to cloveka bavi, proc si nekoupit alespon jedinej mesic VIP ? Tim se ti navzdy odemkne takovej kopec veci (gold cap , vic baglu atd, atd) + navic 500 Turbine Pointu ...To vse jen za nejaky 3 kila *7*
  • Dalsi dobrou ukazkou toho, kterou jsou vubec nezminil, jak je hra zjednodusena, jsou space battles. Takze misto plneho 3D space ala SWG (imho jedna z nejlepsich veci co tam byla) budeme mit "tunnel shooter". Ano, super arkada, ale boze co to dela v MMORPG?!?!?!?!

    Ted k tomu GW2. Zakladnim rozdilem GW2 od klasickeho modelu MMORPG her je jeho bojovy system, ktery nestavi na tzv. svate trojici - tank/dps/healer. Kazdy je healer, kazdy je tank, kazdy je dps. Hra je diky tomu mnohem vice dynamicka. Dalsim rozdilem oproti klasickemu stylu MMORPG je v podstate neexistence questu tzv. event system. Dalsim neuveritelnym prinosem je "znicitelne prostredi", treba katapultem muzete znicit budovu atp.
  • Event systém - ? Jako že se někdě něco stane ? Rift, AoC, WAR, a ToR to má též, jen trošku jinné
    Křížění skillů ? - bylo v Riftu. toR zas maže klasickej trinity systém.
    Downed modu nevím co je, ale jeslti to jsou mody do hry od hráču, časem bude mít tor určitě též. Nic zásadního.
    Structured PvP - GW je PvP hra, ToR je především PvE hra. navíc realm vs realm měl WAR a jak dopadl.. největší lákadlo -- realm vs realm bylo nej fiasko.
    Podvodní boj - má wowko a rozdíl je v tom že ti beží timer na vzduch.. ok úžasná novinka a zásadníí ...
    Crafting - Crew Skills --
    systém barev ? ToR má lepší vychytávku .. systém barev + modifikace, takže i tvůj starý gear kdyby se ti libil víc, můžeš používat.
    Takže ve finále toho GW tak revolučního taky nemá co ..
  • To mate pravdu, ze na poli MMO je to jedna velka kopirka. A to je prave problem, protoze vsechny ty kopirky WoW postupne upadaji a jejich uspech je mizerny. SW je moje oblibene tema, nerad bych, aby to takto dopadlo i tady. Zatim to bohuzel, tak vypada.

    Ano, souhlasim. Hra je prehypovana a i presto si ji koupim i s vedomim, ze u toho pravdepodobne dele nez 3 mesice nevydrzim. Minimalne to bude zabava s ostatnima v guilde.

    Problem TOR je, ze je to zdarila kopie vanila WoWka, ale zadne nove veci jako napr. phasing neprinasi. WoW uz je v tomto dale.

    Ve wowku jsem hodne dlouhou dobu hral DK blood tanka a tudiz muzu srovnat, jak se tank hraje v TOR. V TOR je to proste nuda a mechanika skillu je jednodussi. Ad Resolve bar, diminishing returns na CC jsou dnes vsude, vcetne WoWka, nic noveho. Hra bez auto attacku znamena mene dmg a jednodussi boj, protoze se nemusis starat o overlapping. Celkove je proste TOR bojovej system mnohem jednodussi, nez jsem mel doted sanci hrat. Mozna je to dobre, mozna to prilaka vice hracu, me se to ale nelibi.

    Sorry, TOR s namluvenim neni nic revolucniho. AoC mel prvnich 20 levlu namluvene uz pred lety, ted to tusim i rozsirili dale. Ale aby me bylo dobre chapat, ja jsem zvyklej cist vsechny questy (cele :)) a cteni je rychlejsi, nez to namluveni. Tudiz jsem to hned od zacatku skipoval.
  • Ghost47
    K tomu bodu 2, hra ze Steamu nepotřebuje ke svému běhu spuštěný Steam, pokud to autor nechce - a zrovna u MMO titulů tahle kontrola bývá vypnutá. Navíc stejně jde jen o získání sériového čísla a jeho přiřazení k accountu, pak už se dá klient stáhnout odkudkoliv a poběží.
  • GW2.Novinky vezmu jen ty pro mě nejdůležitější je tam toho moc.
    Event sytém
    Křížení skylů
    Downed modu
    Structured PvP a W.vsW.vs.W
    Podvodný boj
    Crafting - originální hledání receptů
    Systém barev
    atd.
    Sice nebyla otáska na mě ale když vím tak odpovím
  • Cahir
    :-D Ty jsi blb.
    Nevíš, která bije - kdybys věděl, nepsal bys takové kraviny.
  • Tak uplne bych to nezatracoval, navic na obhajobu Bioware je treba rict, ze na te hre zacali delat nekdy v dobe, kdy bylo WoW na vrcholu a zdalo se, ze to je ta jedina spravna cesta. Dalsi vec je ta, ze srovnavat novou hru s dnesnim WoW, ktere se tak dlouho vyviji a doladuje je obtizne a proto asi i ty ostatni MMO tak rychle propadnou a jsou rady kdyz neprodelavaji.
    Kazdopadne pokud si SW udrzi hrace a Bioware uvidi, ze by jim hra mohla dlouhodobe prinaset prachy a opravdu konkurovat uspesnosti WoW, tak pak budou ochotni vrazit dalsi prachy do datadisku a zmen, ktere snad posunou MMO z te stagnace kousek dopredu. Ostatne to same Blizzard, pokud se objevi opravdova konkurence, treba nas prekvapi s novymi napady.
  • Vidim MMO velike jehoz slava hvezd se dotyka ,Bioware - ano mohli jsme udelat MMO hru, ktera se stane legendou, ale my jsme rekli ne, udelame z toho prehypovanou MMO, ktera drive ci pozdeji propadne do propadliste MMO stejne jako VG, Aion, Conan, WHO a mnoho dalsich ... Vitejte v 21 stoleti , kde vsichni vyvojari chteji obrovske zisky ,ale skoro bez prace pouze okopirujeme stavajici, pozmenime vzhled a hura na trh :-)))
  • To víš, že to nehrál, leda na gamesconu 30 minut a zrovna natrefil na grind, beta testing se o Evropu ještě ani neotřela. Tady dávám link na leak z opravdové bety. Tak se podívejte na flashpoint "Foundry" je to 4man dung a trvá víc jak hodinu. Porovnejte grafiku a podobně, dle mého názoru je to méně cartoon jak wow.
    http://www.alterswtor.com/
  • Old rep je kopie ofik stránek ? Člověče když ty si nevidíš na špičku nosu co.
    Byl jsi tam ? Čteš fóra ,nebo jen čumíš na titulní stránku a koukáš na obrázky ?
    Asi by sis měl zjistil lepší info jak sám píšeš.
  • Sice vím, že to bylo myšleno s nadsázkou, ale upřímně řečeno doufám, že se nikdy nedostanu do fáze, kdy si budu říkat ,,A teď budu jíst méně, abych ušetřil a mohl hrát MMORPG.".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit