Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • reakce na FFSitsme
    No ono jede o to že ty Eventy jsou náhodné samozřejmě je tam něco předem určeno ale velká část jich je jakoby generováno náhodně milionkrát jdeš po cestě a najednou vidíš že je tam karavana a jdeš jí pomoct.
    Co se tyče zbraní z prostředí tak tam sem zatím viděl jen použitelný korblík z vodou na uhašení ohně co ohrožoval veslici budou vetšinou na řešení Eventů
  • tj vsechno sice pekny.. na origin kaslu... pekna zprava hru mam predplacenou od cca cervence ale furt mi nikdo nikde offico nenapsal pro predplatitele kdy oni se napoji? *7*
  • A nepsalo se náhodou nedávno, že pro hraní SWTOR není třeba Origin?
    • Ghost47
      Account potřeba je, nainstalovaný klient údajně ne.
  • reakce na Genne ... nemyslim si, ze MMORPG je dane a neni na nem co menit. Naopak si myslim, ze ke zmenam je tam neuveritelny prostor. Jen me tak napada, proc treba v zadnem MMO neni neco jako vlastni vytvareni kouzel viz. TES serie. Proc neni svet v dnesnich MMO vice ovlivnovan samotnymi hraci. Vzdyt neni potreba vrhnout hrace do hotoveho...muzou si sami postavit mesta, opevnit je hradbami, branit je proti ostatnim hracum...atd....
    • Protože TES hraje člověk sám a ne s tisíci lidmi.
      Ono principi které fungují v singlu někdy dost dobře nefungují v MMO.
      Přílišná volnost také škodí.
      Tohle je jak v reálu : absolutní volnost je stejná/ horší než absolutní chaos.
      Člověk potřebuje být veden za ručičku. Jinak to nejde. A ve hře ?
      V MMo kdyby si psotavil mraky hráčů do pustýho světa a řekl " stavte " Tak se stane to, že
      se začnou hádat kde co bude atd...
      • v dnesnich MMO jsou guildy, ktere v podstate nemuzou nic delat...hod hrace do pusteho sveta a uvidis, ze cast z nich se spoji a zacnou ten svet menit a takovych spojenectvi vznikne vic, treba si budou casem konkurovat, zacnou spolu valcit nebo se naopak budou podporovat proti ostatnim....

        btw TES mozna hrajes sam, ale dnesni MMORPG kdyz se na to podivas, je v podstate porad RPG, ktera naraz hraje hodne lidi, zdaleka se tenhle zanr nerozvinul do moznosti ktere nabizi
        • Když nemaj co dělat ať to nehrajou nebo ať si zahrajou Minecraft...
          Hele když si tu tak povídáme co by bylo dobrý a proč to není. hráli jste Darkfall ?
          Víš proč není ještě hra o které mluvíš ? Protože na to není komunita.
          Lidi nechtěj si svět vybudovat, ale už v něm fungovat a bavit se.
          Hodíš tisíce lidí do světa kde si každej může dělat a co chce a je konec. Nevím proč to musím vysvětlovat znova. Ale lidi potřebují vedení, potřebujou řád a nějaký pravidla. A to platí jak v reálu tak ve hrách. jasný dejme jim omezené možnosti, ale né to co chtěj. Podáš prst, ukousnou ti ruku.

          Btw ToR postupem času plánuje guild housing v podobě křížníků atd.
          Ale na to je čas.

          A v dnešní době
          • No tak tim co tvrdis si nejsem tak jisty, staci se podivat jake uspechy ,,budovatelske,, hry maji a samozrejme komunita nevznikne, pokud neni hra. A u soucasnych MMO konci hra u vyvoje postavy jednotlivce, pritom by mohla pokracovat rozvojem mesta, statu...u SW treba planety, soustavy planet...republiky nebo imperia
            • Já neříkám, že by se mi to nepáčilo, ale prostě v praxi by to bylo jiné.
              Jak pro vývojaře tak pro nás.

  • Tři worldy proti sobě je vždy to slovo co tu nesmím napsat...
    WaR to měl jako největší tahák i když realm vs realm. Pointa je ta, že to je zerg fest s nízkým FPS atd.

    Hele já jsem fanda jak SW tak GW 2 a zahraju si je oboje. Ale vyzdvihávat GW do nebes bez oprávněných argumentů, to teda ne.


    Dole uz nam dosli thready.

    WHO nemel 3 svety proti sobe a byla to jeho slabina. Ja tu nevyzdvihuji GW2, pouze konstatuji, ze prinasi nektere originalni veci. A navic i na nem bych kritizoval stejne jako vy, ze WvWvW bude zerg fest a ze zruseni GvG byla zasadni chyba. Mel jsem na toto tema diskuzi s Izzym na gamefestu a zasadne jsem nesouhlasil jakym smerem se PvP v GW2 ubira. To uz je ale jine tema a muzete si moje nazory precist na www.guild-hall.cz, forum, sekce PvP zakladni informace, hned ten prvni thread.
    • Tys to zase nepochopil . Ono je jedno jestli to je realm vs realm nebo tři Worldy.. war měl realm a ne tři worldy ale výsledek by byl stejný. Zergfest fps hunt. Při špatně navrhnutecj hradech to bylo peklo.
      • Ono to zas tak jedno neni. Hraci DAOC by mohli vypravet na dlouhe vecery takze ve zkratce. 3 strany konfliktu vam resi to, ze jedna strana neprevazi tu druhou, protoze je tu vzdy navic i 3ti strana, ktera ma taky vlastni agendu. *4* Souhlasim, ze to neresi zerg fest a problemy s FPS.

        Dve strany konfliktu je bohuzel problem i SWTOR a jeho PvP. Dobre asi oba vime, jak to dopadne.
        • Ne to asi nevíme, nebo já to nevím.
          Dvě strany jsou daleko víc user-friendly než 3 . Když už tak chci AoC styl... všeci proti všem a tam teprve záleží na aliancích a nějaké diplomacii.
          Já jsem poměrně skeptickej k 3stranému konfliktu.
          A ve finále to je jedno, jelikož to v praxi stejně nebude fungovat přijatelně pro 3/4 hráčů.
          Jak principově tak hardwarově.

          Btw v tom WvWvW se hraje co ? World pvp ? Battlegroundy ? prostě instancovaný bojiště ? Jestli to má nějaký hlubší význam než jen si zabojovat.
          • Mno dopadne to tak, ze jedna strana bude mit vice hracu nez ta druha a ta bude furt vyhravat. *1* Proste nebude zadny balanc. Zkouselo to uz hromada MMORPG a ani nevidel jsem nikde zadne solidni reseni.

            WvWvW v GW2 je souboj 3 serveru na mapach pripominajici krapet battlegroundy. Pristupne 24/7, ruzne body, ktere strana musi ovladnout atp., takze nic svetoborneho v tomto smeru. Ja osobne neverim, ze to bude fungovat jako celek a vic se tesim na to nove PvE.
    • sakra, forum neumi quote ... ty prvni dva odstavce jsou od FFSitsme
      • jo to jsem pochopil :))
  • beta verzia uz bezi? viete niekto?
  • Nevýjde náhodou tou dobou poslední patch do wowka ? To by se ty hry mohli zajímavě ovlivnit *15* .
  • heh a dopadne to jako lotr online, prvni rok se to bude potykat s nedostatkem hracu a pak prejdou na free-to-play model. ale jsou to ea takze kdo vi xD spis to manazeri po 1. mesici zhodnoti jako malo prodavane a smitec
    • Jsi uplne mimo. Jak je psano vyse,F2P zacal az cca 3-4 roky po vydani hry. A pokud je mi znamo tak LOTRO byla (a snad stale je) druha nejhranejsi MMORPG v Evrope hned po WoW.
      Kdyby jsi trochu sledoval herni scenu tak vis,ze F2P model neznamena(alespon ne vzdy)-hre se nedari,nemame lidi. F2P model proste nalaka jen dalsi lidi,kteri plati mikrotransakcemi a to jsou dalsi nemale penize pro vydavatele. Lide kteri hru platili klasicky najednou nezmizi. Hraji dal a stale plati mesicni poplatky. Jen k nim pribude x tisic novych lidi hrajicich F2P model.
      • F2P model v prubehu fungovani hry znamena "nemame lidi, pokusme se zachranit hru". Neni to tak kdyz pouze je hra F2P od zacatku.
      • Presne tak. LOTRo se i nadale da platit mesice za VIP .
        Dobry je , ze dost lidi od nas z guildy si plati vip jen kdyz vedi ze budou mit cas na hrani.
        Svatky, dovolena atd . Nemusi platit treba pres prazdniny, nebo kdyz si daji pauzu. To se z jejich uctu stane jen "premium" ale porad se do hry muzou kouknout a i si zahrat ...

        V soucasne dobe povazuju system F2P co je v lotru asi za nejlepsi. Hrac si za penize nemuze "nakupovat" prehnane boosty a dokonce i vybaveni .... Proste jen ma vyhody ktere mu hru ulehci ...
        • Neni LOTRo ta hra, kde na free od urcityho levelu nedostavate zadny Q a musite expit jen grindem. Navic mate zavreny top lokace?
          • No , to chces jako Ačkovy MMOrpg miv vsechno zadara ?
            Ano da se to hrat uplne free ale pokud to cloveka bavi, proc si nekoupit alespon jedinej mesic VIP ? Tim se ti navzdy odemkne takovej kopec veci (gold cap , vic baglu atd, atd) + navic 500 Turbine Pointu ...To vse jen za nejaky 3 kila *7*
          • To je klasicky model F2P. Zdarma mas jen neco a za zbytek platis vic nez s mesicnimi poplatky Bohuzel to tak je.
    • Ovšem F2P může být podstatně výhodnější. Mikrotransakční model placení může být lepší než paušální...například LOTRO

      od té doby co se hra kompletně přesunula na F2P tak se skrze mikrotransakce její příjmy 3,5x zvýšily...
      • Vyhodnejsi? Pro vydavatele urcite. Pro hrace nikoliv. Ze ve skutecnosti zadne free hrani ackovych MMORPG titulu neexistuje,to dneska uz vis snad kazdy. A pro aktivni hrace je vetsinou stale vyhodnejsi platit mesicini poplatky(nebo v pripade LOTRA je to LIFETIME-dozivotni predplatne)
    • Kemo asi o LOTR online nevis vubec nic... f2p model byl pridanej mam dojem vloni na podzim tj. asi 4 roky po spusteni serveru a celou dobu si clovek platil poplatek (kdo teda nekoupil lifetime *1* )
      Jen otevreny betatest hralo nekolik set tisic lidi ....(to trvalo asi 3 mesice) , hralo se na 8-10 serverech uz nevim presne . Zacinalo se na 2 ...
    • myslíš že když je 1,5 milionu lidí registrovanejch na betu, že se budou potýkat s málo hráči?
      nemluvě o tom že lotr online je na úplně jiný bázi mmo..
      • LOTR je uplne jine? V cem? No nevim. Podle videii a informaci zatim stale novy SW vypada jako tuctove MMORPG. Rad se budu mylit.
        • jiný typ mmorpg .. a jestli ti přijde SWTOR jako tuctové MMORPG, měl by sis asi zjistit více informací.. ale samozřejmě, není to hra pro všechny evidentně
          • co ty všechno nevydedukuješ z jednoho příspěvku:) Ještě řekni barvu jeho očí a číslo bot.
            • modrý, 35
          • Zeptam se tedy jinak. Co prinasi tato hra noveho? Neco co jeste v MMORPG nebylo. Povidej? Staci heslovite,nechci slohovou praci?
            • ellendway: tipuju že jsi ten typ člověka, co má rád akční filmy, u kterých nemusí myslet a v životě nečetl jedinou knížku, možná ani na základce jako povinou četbu
            • Ellendway
              Nudné pasáže textů s dabingem jako Mass Effect a jiné blbosti. Super věci, které budou zdržovat u levelování a dalších věcí.

              Mimochodem, jaký je tam end-game? Budou se bít všichni mezi sebou nebo zabijete toho malého zeleného bastarda, kterého nikdo stejně nemá rád?
            • ještě dodám

              companion system
              crew skills(nevim o mmo kde by jsi mohl posílat kohokoliv aby za tebe těžil, vyráběl apod.)
            • full voice acting
              combat animation system
              multiplayer conversation
              environment real scale
              .. atd,,,

              nejde o to co nového přínáší, to je jako když vaříš, suroviny jsou furt stejný, ale jde o to jak je propojíš a uděláš, aby vzniklo výborné jídlo jako celek
            • Co by prinasela noveho ty genie ? Sis asi nevsiml, ze vse co prislo s necim "ooooo super novym prulomovym" za chvili chciplo ze ? *8*
  • Už se nemůžu dočkat, jak tahle hra zlomí Bioware vaz a EA pořádně pustí žilou! Za ten hnus co na nás poslední roky valí na ně konečně taky dojde!!!
  • Prosím, pravé informace o hře:
    http://www.alterswtor.com/

    Včetně fetch questů, znásilňování lore ve stylu "Revan je boss střední instance" atd.
    • Hairy_Ass
      Ó můj Gode! Doufám, že jde jen o vtip! *8* *10*
      • Cahir
        S tím Revanem je to trochu komplexnější než popisuje SA- reg.
    • SA-reg
      A víte jak SW:TOR skončí?

      Vy všichni natěšenci si odehrajete příběh za pár postav a pak tam zůstane jen pár HC SW nerdů... enjoy. Že ano?
      • Hele ty jseš nějakej GW fanboy, nebo na MMO nemáš, nebo tě v dětství strašil Jabba the Hutt, nebo co ku*va? Kdykoli vlezu do komentů pod ně jakej článek o SWTOR, tak tam musim číst tvoje blitky o tom jak ta hra bude propadák. Ale možná můžu bejt rád že si mindráky lečíš zatim jen takhle, co?
      • Copak. Spatne jsi se vyspal? neboj to prejde. *3*
        • SA-reg
          Doufám, že si to pořádně užiješ...
          • Co? Ja jsem velky skeptik. Staci cist me prispevky. Doba kdy jsem se na tuto hru velmi tesil uz davno pominula. Dost mozna si ji koupim,ale urcite ne v prvni vlne. Hezky si pockam na recenze a pak se rozhodnu. Ja alespon doufam. Ale co ty? Mluvis tu o propadaku a porad tu chodis? Nuda? Nebo jsi sam SW nerd?
            • SA-reg
              Ale houno.... jen rád připomíná zlé pravdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit