Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bioware a EA, řekli že na system F2P nepřejdou nikdy a oni sliby dodržují. *16*
    • SA-reg
      Bioware řekli, že DA2 bude dobrá hra.... a ten slib teda dodrželí, že ano?
      • DA2 je dobrá hra, jen sebrat kre*tenský respawn nepřátel, zpomalit animačky zbraní, nedávat tam mága a nerecyklovat tak moc. Já jsem byl spokojen.
        • V podstate jsi rekl-je to dobra hra,ale potrebuje dokoncit/predelat. Hmm.
          Nikdy bych nemel nic proti DA2,kdyby se to nejmenovalo DA2. Proste bych tu hru ignoroval. Ale kdyz si clovek koupi pokracovanio solidniho RPG a dostane takovy akcni paskvil,chce se mu brecet....
          • Z tebe se mi chce brecet. U DA1 se zavazali hracum vetou, ze to bude duchovni nastupce neceho, takze se musel idrzet urcitejch pravidel. DA2 zadny duchovni nastupce nebyl, takze presli na to, jaky puvodne DA melo byt.
            • ano je to skutecne tva vina ze nepochopis podtext, cili fakt, ktery dela tvuj prispevek kde kritizujes DA2, naprosto nesmyslnym. chtelo by to trochu logicky premejslet
            • Tvoje přezdívka přesně vystihuje můj pocit po přečtení tvého příspěvku
            • Ani po tretim precteni jsem nepochopil smysl ani navaznost na muj prispevek. Mozna je to ma vina *2*
        • SA-reg
          Jasný... taková např. bouračka je taky v pohodě... jen kdyby se nerozbilo auto a nerozlámali kosti.
    • *1* *1*
  • To už by mohly ukázat něco zajímavého místo těch keců, zas tak moc času už nemaj.
    • Cahir
      Venku je toho háfo, stačí se z režimu "líný prase" přepnout do aktivního.
  • Jakej je rozdil mezi cekanim ve fronte na serveru nebo cekanim az mi prijde krabice / budu moct koupit digital download ? *5*
    • Ja bych ten rozdíl viděl asi takle:
      čekání na server -> spousty hráčů, všichni nespokojený
      čekání na krabici -> méně hráčů, všichni spokojený
      Pro firmu je to tak asi lepší, protože po nějaké době bude mít dobré recenze (neberme v potaz kvalitu hry) a nikde se nedočte o problémech s připojením. Tím naláká více hráčů na další vlnu.
      • Mas recht, kdyby se nedostal nekdo s origo na server tak je to prusvih. Kdyz neprodaj hru, sice lidi nastvou ale neni to tak nezodpovedny. Myslel jsem to spis jako zamysleni z pohledu toho kdo nema predobjednany a nedostane se na nej krabice. Pak z mojeho pohledu je stejny kdyz mi to rekne server je full a nebo kdyz mi v obchode reknou nemame.
      • když jsme u toho, u wowka to bylo stejně, já se třeba dostal až na nějakou 3-4 vlnu ... která byla po 5ti měsících..
        • To je fakt, ale tam to nebylo "strategické rozhodnutí". Digitální download tehdy víceméně ještě neexistoval a ty hry byly prostě fyzicky vyprodané... A než se nové nalisovaly, zabalily, přivezly, rozdistribuovaly... S tím, že jich v žádné várce prostě neudělali dost, protože to byla neskutečná lavina, kterou prostě nečekali. "Přilisujte dvě stě tisíc." // "Tak jsme je prodali a máme půl miliónu dalších obědnávek." // "To je nějaká blbost, přilisujte dvě stě tisíc."
    • Rozdíl je ZÁSADNÍ - líp to vypadá. *2*
      Imho je to největší blbost v dějinách videoher, bránit se proti zahlceným serverům tím, že hru prodávám postupně. Jestli si EA myslí, že Warhammer Online dojel na to, že byly fronty na server, tak je asi fakt někde chyba. :)
      • WAR dojel na to že to byl placenej betatest.. a ta hra prostě nebyla rdy..
    • sleepless
      Je to tak, ze bude omezeny pocet kusu pro prodej krabicovek i digital verze - zpocatku.
      • Ted na to koukam, asi jsem to fakt napsal spatne ... Myslel jsem to tak trochu ironicky, zda je rozdil mezi cekanim fronty na server nebo cekanim fronty na krabici (nebo digital)
        • pokud myslíš za předpokladu že nemáš preorder a budeš muset čekat na další várku retailu..
          který se dají zakoupit jak digitálně nebo fyzicky...

          jako pardon, ale pod pojmem fronta na server, si představim že jsem loglej, chci jít na "svůj" server a napíše mi to "vydržte 15min, je fronta 150ti lidí"...

          čili tak jak máš napsanou tu otázku,, ano je docela veliký rozdíl mezi čekáním na server a čekáním než ti prodaj v obchodě krabici... nebo než si sosneš digitál..
          • Cili ten na koho se nedostane bude cekat at uz by to bylo ze by prodali krabici vsem a byly dlouhy fronty na server, nebo ze prodaji krabici nekomu a budou dlouhy fronty na krabici, tot moje pointa. Nemyslim to jako nejaky utok nebo kritiku ale jenom zamysleni nad tim jestli to vlastne neni to samy.
            • Dallorne on to myslel jinak ;]
            • pokud máš krabici v rukou, tak se dostaneš na server,,, neboli budeš mít aktivní účet
              pokud máš preorder, máš jistotu dostání krabice na spuštění
              počet jak fyzickejch tak digitálních kopíí je omezenej, čili pokud chceš hrát od 22.12(pro mě -x dní jako preorder) tak musíš doufat že nebudou vyprodány všechny kopie toho data, protože jinak budeš muset čekat nějakou dobu než povolej distribuci dalších kopií..

              snad jsem ti nějak odpověděl na tu otázku
    • tvoje věta nedává smysl, snad si jsi toho vědom/a
      • dokud nenapises proc, tak se dal nedostanem, snad si jsi toho vědom/a

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit