Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle mě fakt dostává. Takový flame kvůli tomu jestli vůbec a jak zvládá 4K konzole, přitom víc jak FullHD přece nemá smysl - alespoň to tvrdily sony ovce několik let. Takže potom má Pro už jen jedinou výhodu - víc fps. Oh wait.. víc jak 30fps přece nepoznáš.

    Miluju sony klaku. Vždycky se pobavím, jak mění názory jak ponožky...
    • Nepamatuji si, že by Sony někdy v posledních letech tvrdila, že více jak 30fps nejde poznat. To jste si opět něco vycucal z prstu.

      S takovými nesmysly si běžte diskutovat na novinky(.)cz
      • Tech 30fps tvrdil Ubisoft , kdyz mel problemy Assasins Creed Unity *1*
        Marketingove oddeleni chtelo zamest problemy.
        • no právě. Ale v podání místního trolla (lol) to bylo Sony a jejich zákazníci...
          • Najednou to byli i zákazníci. *15* Předtím jen Sony. Na pěst tohle. Naposledy ty trubičko:
            a) sony ovce
            b) sony klaka

            Nauč se chápat jednoduše psaný text. O Sony sem se nikde nebavil. Pokud chceš popírat, že jistí lidé často používají argumenty, že víc jak 30fps a FHD nepoznáš, tak se se lhářem a fanatikem nemám o čem bavit...

            Perlička z podobného soudku na závěr. Sony tlačí vývojáře k 30fps locku na PC. Fakt. Co uděláš? Začneš ho popírat? Čekám na show. *15*
            • Draken: Vygoogluj si ***Sony Microsoft 30fps PC lock***. Je toho ranec.

              A Rustík si jako správný fanatický peasantík popírající realitu utře to ***** co mu steklo po bradě. *15* Smutná existence...
            • Neslyšel jsi o tom, jelikož ten trotl výše mele h()vna. Prosím nereagovat na něj dále. Vždycky pár blbců udělá nesmyslné vlákno a prase, aby tu pak našlo nějaké relevantní informace.
            • Draken69CZ
              To nucení do 30 fps locku na PC máš odkud a u jakých her? Nezpochybňuji to jen mě to zajímá neslyšel jsem o tom.
          • Tak ti co hrajou na 60 fps uz 10+ let asi tezko rikali ze 30 fps staci, nemyslis?
            • Mr. Proper: Chlapečku, obávám se, že na vedení si tady sedíš ty. Přečti si znova vlákno a přestaň to tu zamrdávat balastem.
            • Tak ja to napisu znovu a pomaleji:
              Asi tezko tvrdil nekdo jiny, ze 30 fps staci, kdyz na pc uz se vic jak 10 let hraje v 60+ fps a konzolisti (aka zakaznici sony) jsou ti co maji komplexy z 30 fps a 720p.
              Uz chapes? Nebo si sedis na vedeni.
            • Co na tohle říct? Buď jste nepochopil tok diskuze a nebo jste navázel na špatný koment.

              Tohle jsem právě vysvětloval místnímu trollovi (nick: lol ) že jeho komentář je hloupý a vycucaný z prstu. Sony nic takového o 30fps neřeklo.
      • Já někde tvrdil, že to řeklo Sony, horká hlavo? Příště počítej do deseti, než začneš sám psát nesmysly.
        • váš původní příspěvek obsahoval tolik hlouposti, že jsem odmítl luštit co si představujete pod pojmem "sony ovce" a "sony klaku". Kdyby jste všeobecně mínil konzolisty, tak jste tam furt neměl tlačit klíčové slovo "Sony".

          A teď jen takovou menší informaci BTW:
          nevím, proč pořád melete o Sony, když jejich PR oddělení je na tom o něco lépe než to od Micro$oftu.
          • "Vas prispevek obsahoval tolik hlouposti, ze jsem ho necetl. Ale dovolil jsem si reagovat a rict, ze nemate pravdu a nesouhlasim s tim, co jsem necetl."
            Franta Vomacka
            • Lol, asi tak nějak. Chlapec se do toho zamotal (tak to bývá, když se někdo snaží hloupě vykecat z něčeho, co nejde) a co mě baví nejvíc, že pořád pokračuje v tom, že sem tvrdil, že to tvrdilo Sony, viz dole. Prostě id*ot...
  • Proč maj všichni potřebu dokázat ostatním, že jejich krabička je nejlepší?
    Každej snad má svojí hlavu a dokáže odhadnout, co mu bude vyhovovat najvíce
    • žejo? přesně je to jen o tom co komu vyhovuje! Prostě lowzole vyhovují jednoduším lidem no a proto je pak v diskuzích tolik problémů *2*
      • Takze ty jsi na 100% lowzolak? :D
  • OZuna
    Štastný nový rok všem a stále platí má nabídka výher za vyplnění mého dotazníku a tedy šance o losování o ceny 500, 1000 a 2000 Kč! Dotazník se týká výhradně konzolí PS4 a Xbox One, děkuji Všem a hodně štěstí! (omlouvám se redakci za spam, bohužel stále nemám dost potřebných dat zejméně u Xboxu One)
    Odkaz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeso4iTcjkxVVoCDYMogH88CP2fgu8iHTvDZL_61b2aTDSNuA/viewform
    • Otázka 42 by měla mít možnost více voleb - jak pak mám odpovědět jen na jednu volbu, když hraju i na handheldech, WiiU a samozřejmě i na PC
    • Mart9
      Dávno jsem ti vyplnil. Zajímají mě pak výsledky, díky.
      • Na Hrej.cz už ten dotazník kromě původního požadavku (http://www.hrej.cz/diskuze/uzivatelske-diskuze/rozhodnete-mezi-xbox-one-a-p4/) přidal další do úplně jiné diskuze (http://www.hrej.cz/diskuze/uzivatelske-diskuze/xbox-one-vs-ps4/).

        Tomu týpkovi bych nevyplnil ani ň, cpe to všude možně a komunikace z jeho strany je nulová. Hlavně, aby mu to lidi vyplnili a pak už nasr@t.

        Jestli někdo dělá diplomovou práci na téma XboxOne vs PS4, tak ani nechci vědět jakou dělá školu *1*
  • Rok před novou generací konzolí bych asi nešel ani do jedne verze. Příští vánoce vyleze PS5 a Xbox scorpio a bude se muset znovu přecházet.
    • Opravdu si myslíte že sony nechá MS aby mělo na trhu několika nasobně výkonější škorpio? Pro je jen na vytahnutí penez z lidí ale 5 musí bej už pomalu ready. Kdyby neměli odpoved na scorpio ktere bude jeste dvojnasobne vykonajsi nez Procko tak by SONY skončilo.

      Procko je jen takova marketingová blbinka ale až výjde scorpio sony vytasí proti tomu taky novou konzoli.

      Doba kdy se konzole měnila jednou za 5 let myslím že ted je ideální doba tak 2 roky a výměna.
      • To zní, jako by Scorpio mělo být třikrát výkonnější než PS4 Pro. PS4 Pro = 4,2 TF, Scorpio= 6,0 TF. To zase není taková hrůza...
    • To zde asi jen tak rychle nebude. Když uvedli PS4 Pro tak čekají, že to nějakou dobu vydrží. I když to je takový malý mezistupeň na 4k a velký skok v plynulosti na 60FPS pro hráče.

      Konzole asi budou čekat na 4k. Bylo by zvláštní kdyby byly nové a zase fullHD...
      Ale dnes je 4k moc náročně. Na PC na to potřebuješ silný HW aby to vůbec jelo a aby to jelo plynule + hezky tak ty nejlepší karty. To se určitě časem změní a tak uvidíme. Pak je zde otázka velikosti her. Hra ve 4k je velká jako prase. Dnes to tolik nevidíš protože je stále hlavní fullHD a ty textury navíc a filmečky nejsou často pro 4k nebo jen něco...Jakmile to bude tak to bude macek. To aby do konzolí dávali pak lepší přehrávače a počítačům větší stoly na ty kravské monitory na kterých poté nepřehraješ starý film protože to bude nekoukatelné :(

      To bude také zajímavé. Prostě část věcí bude nekoukatelných z důvodu malého rozlišení a na 4k se to roztáhne tak moc, že to bude strašné. Již dnes na 4k monitoru máš malé písmo a musíš to různě štelovat.
      • S tím plne souhlasim.
        PS5 vyjde az bude umet plne 4k.
        A to chvili potrva min. do Volty ale nejspis jeste o 1-2 generace dal.
        Az 4k se bude stavat u PC standartem ajko je ted Full hd.
        Ted je to 4k u PS4 jen marketingovy oblbovak.
        Vetsi smysl mi dava vetsi detaily a 60fps ve full hd u PS4Pro
        Tak tech 3-5let by to mohlo odpovidat.
    • flash789
      Na PS5 si pockas velmi dlouhou dobu..minimalne pet let
      • Taky si rad cucam z prstu. *15*
  • Jack1947
    More the merrier

    PS4 PRo, je prostě lepší výkonější a rychlejší... hlavně kvůli VR cop si budeme povídat ale i ty hry tam budou chodit lépe navíc i v 60FPS!!

    Samotřejmě 100 světelných let za pc a ani to VR není sázka na jistotu na první dobrou.

    Co víc dodat? snad jen že PS5 by tu mohlo bejt dříve než by jsme čekali

    *4*
    • Ty prosim te anglicky uz nic nepis. Uz jsem te na to upozornoval minule a ty zase napises hloupost. Opravdu si pockej tech par lekci a pak to mozna zkus.
  • Docela me fascinuje, jak sem na web nekteri lidi pisou treba vic jak 5 let, ale neni v jejich prispevcich videt ani znamka nejakeho posunu v mysleni, nazorech, ci toleranci.
    Profesionalni provokateri ?
    • Robotron3
      Asi už jsou na posledním levelu a dál to nejde *1*
    • homeles8
      To bylo chvilku, pak bych řek že se zdegenerovali tak, že už prostě nic jinýho neumí a už to mají v sobě. Prostě už automaticky se musí útočit, ať je důvod jakkoliv praštěnej, nebo dobrej. Stali se z nich psychopati, co nedokážou normálně komunikovat přes internet. Samozřejmě kdyby se všichni sešli, tak by to bylo přátelský, protože kdybyb měli něco takovýho co tu píšou vypustit z huby, tak by si připadali jak kreténi, tady jen zapadnou.

      -samozřejmě je to můj názor z různých zkušeností, třeba to dělají pořád ''naschvál'', jinak jsou v pohodě a třeba by se tak hádali i osobně
      • Jeste me napadlo, kdyz jsme obklopeni tim bulvarem a reklamou, jestli to neprovokuje sama redakce nebo jejich znami kvuli navstevnosti ?
        Mozna uz je degenerovany i moje mysleni, kdyz mi tohle vlezlo na mysl, ale skutecne mi to nedava smysl, protoze kdyz pozoruju mlady lidi kolem sebe, tak se kazdych 5 let meni, az by clovek neveril, kdyby je neznal.
  • Aktualni cena za ps4 (asi 6500 Kč) je dost lakava *2* Ma cenu kupovat si ps4 pro, kdyz nemam zadnou supr tv za 50hadru? A novou tv si kvuli tomu kupovat nehodlam... Dekuji za radu *12*
    • PS4 Pro má smysl i pro "obyčejné" TV s FullHD (1080p).
      Ani PS4 a ani Xbox One totiž nedokážou vykreslit 1080p (reálně se to pohybuje tak okolo 720p a v náročných scénach to jde ještě níž) a většinou si o nějakých 60fps můžeš nechat zdát (spousta her běží na 30fps).

      Takže pokud si chceš vychutnat plnohodnotné FullHD při 60 snímcích za vteřinu, tak ty 3 tisíce navíc na PRO verzi je dobrá investice.
    • Robotron3
      Bez adekvátní TV podle mě do PRO nemá cenu jít.
      • Za 6500Kč PRO nekoupíš
        K otázce pokud máš 1080p, což je pár let standard, tak to smysl má
    • Mart9
      Ber PS4 *3* Grafika je tam parádní a na výkon si taky nemůžu stěžovat. Všechno, co jsem hrál se hýbalo a vypadalo dobře.
    • Jak jsem psal pro exkluzviti co se dělají jen pro ps4 to cenu má. Kor když vyjde red dead redemption 2.
      Jinak jsem zásadně PCčkář.
      • exkluzivitiiiiiiii, tiiiii, ti, ti, tiiiiiii. Boze to zni tak blbe, ze bych si z toho i sam urazil palici, kdyz to rikam.
  • PC doma máme také, poslední upgrade ne něm, ale proběhnul před asi 8 lety *4* Mám ho čistě na placení složenek, internet, stahování a hraní, opravdu. Naše rodina se jednou za čas sejde, propojíme 5-6 pc a paříme CS SOURCE. PS-Pro, jsem si pořídil pod stromeček a proč? Protože to zkrátka neřeším. Bude mi 30, dítě se rýsuje, ale pomalu, barák máme konečně opravený, tak proč si nedopřát? Mám 360, mám One a teď poprvé PS. Tak proč nejít rovnou do PS Pro? Dohrál jsem Last of us, neskutečný zážitek, mladá drtí God of war remastered - paráda. Série Uncharted už čeká. Mohl bych mít sebelepší pc, ale tyhle jmenované klenoty bych si stejně nezahrál. Ano u PS nakonec rozhodli exkluzivity. Koupě nelituji. Mám pravidelný příjem, přítelkyně zrovna tak co já vím, třeba tenhle rok pořídíme i nové PC. Je to zkrátka jedno. Hrajte na čem chcete a neposlouchejte keci okolo. Do diskuzí běžně nepřispívám, svůj názor niní odešlu a už se sem nepodívám. Proč taky? Ty seš blbec bla, bla, bla....... To si jdu radši zapařit třeba Dark Souls 3, ty mám rozehrané na One *4*
    • Lukass
      No vidis tebou zmineny hry me osobne miji, ale zato mam hodne rad strategie a serii Total War. Pc je jasna volba
    • nojo, nemuzu souhlasit vic, ale jestli se rysuje dite, tak se s hranim muzes rozloucit... osobni zkusenost :(
      • Ale prd...nam tri kluky a porad parim..logicky ze ne tolik:)...jedno dite zadny..taky vlastni zkusenost:)..
        • Robotron3
          Tak určitě lepší táta doma u her, než vožralej v hospodě :)
          • to je mi logika asi stejná jako říct určitě lepší táta vožralej v hospodě anebo s dogama v žíle než úchylnej co doma znásilňuje svoje děti
            • tak nekdo se spokoji s malem no *1*
            • Robotron3
              A neni lepší? No je *15*
            • Mart9
              Je to dobrá logika, akorát si spojil dvě závislosti dohromady.
        • tak jasně memusíš se o dítě starat můžeš to dělat jako Homer ze simpsnů děti se vychovávaj sami přes internet, televizi a táák.... *3*
          • Věřím že to je mnohými ověřená metoda:-) včetně vámi ale jelikož dva z našich kluků potřebují trošku specifičtější přístup tak i přesto je místo na koníček,v tomto případě hraní.Děti samozřejmě dosavadní život hodně změní ale hlavně obohatí.Když poslouchám jak dva dospělí lidé mají jedno zdravé dítě a mají z toho hlavu v pejru a nic nestíhaj atd. Tak se musím posmát.
            • To zase nemůžete takhle soudit.
              Tady jde o to, že u prvního dítětě člověk ještě neví, jak na to. U druhého (a dalších) je to vždycky už snažší.

              Navíc, když máte jedno dítě, tak to dítě má občas problém se zabavit samo... když už jsou ale 2 (a více) tak si vždy můžou hrát spolu, atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit