Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte jestli je na PS4 v češtině? Mám dojem že na PC je přeloženo.
  • Vloni me ta hra minula, ale minuly tyden jsem si ji poridil na PC. Cekal jsem klasickou akcni odreagovavacku, ale dostal jsem naprosto paradni audiovizualni zazitek, ktery me chytil defacto od prvni minuty. Atmosfera ostrova je diky grafice naprosto skvela a uz si fakt nepamatuju kdy se to naposledy nejake hre takto povedlo. Sice je to na ultra detaily s trees FX narocnejsi nez Crysis 3 a solidne to da pokourit i GTX780, ale ta podivana fakt stoji za to. Souboje jsou zabavne a prehledne; wow momentu je ve hre fura... a ze to neni stary dobry TR mi pri hrani bylo uplne jedno. Diky ponekud slabsi posledni ctvrtine davam "jen" 9/10. Doufam v brzke pokracovani... a klidne jeste temnejsi a brutalnejsi. Restart se proste podaril.
  • Tohle je pért + lehky remake z pc na konzoli. Takze recenze je podle tebe duleziťa.
  • U portu z konzolí na PC a naopak je recenze důležitá protože se tam může hodně věcí pokazit, viz špatná optimalizace GTA 4 nebo ovládání právě u Dark Souls. Grafická úprava hry a přidání starých DLC mi opravdu nepřipadá jako důvod pro novou recenzi.
  • Ale má - hromadu recenzí tu postrádám...
  • přesně, já po dohrání toho posledního TR schválně ihned pustil underworld a par starších dílů a bylo hned jasno, že ten 2013 je prostě o prdu, nebudu to tu rezepisovat, pro me proste klasický zneuctění serie v "HD" grafice
  • jj tj ono, underworld byl supr, a este par dílů se taky povedlo
  • naopak, jeden z tech lepších
  • SweetFX je vzdy gycove, prepalene a tym padom aj hnusne :) skusla som to na Skyrim a hned to letelo prec.
  • Jack1947
    Co se vubec se montujes do cizich veci? To je mezi mnou a joem a tyhle kecy jsou do nebe volajici. A trol? nepopiram ze nekdy se to tak nekomu i jevi.
  • Měl by jsi se přejmenovat na trola nebo možná trotla :-) Chápu že tě baví sbírání mínusek a ne vždy musíš mít stejný názor jako většina, ale z tvých příspěvků je jasné, že v každé diskuzi se snažíš všechny záměrně nas..štvat (hloupý filtr zakázaných slov na serveru :-)
  • to je opravdu zcela zasadni vec *1*
  • neskáčou tak asi plastika :)
  • Jack1947
    Otazka, si jejdasek nebo si ho nekam zavrel a vydavas se za nej ? NO hate... *7*
  • To je tim, ze jsi ignorant. Vzhledem k tomu, ze to tvoje pozerstvi stavi na hlavu, tak by te to zajimat melo.
  • Je bezva, že se jí na zakrvácenou kůži lepí kousky bahna, ale stejně bych rád věděl co používá za kondicionér, že na vlasy se jí ani smítko prachu nepřichytne. *15*
  • Ale recenzovala se hra jako takova, nikoliv datadisk.
  • vorton
    z toho nazvu to vyzera ako sequel k Unfinished Business
  • Jack1947
    V klidu, ale urcite jsem rad ze stejne jako ja jsou i normalni lide co brani ty utlacovane...

    Diky. *4*
  • Jack1947
    No, on to asi bude ucitel ... typuju ze nejaky zhrzely co ho nejspise vyrazily ze skoly. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit