Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    Chtěl bych ho vidět jako učitele *1*
  • Jack1947
    Kdyz budes psat, cituji : "Tvl. už drž hubu negramoto!!"

    To mi jako ma nejak pomoc jo ? To mas tedy sverazny zpusob jak pomahat lidem. *3*
  • Jack1947
    To jsem si myslel ze aspon ty "Stará škola" mas rozum. Sexy ? mozna Lara ? Kedeze. *15*
  • PravyMonty
    Jenže v PC verzi Dark Souls byl datadisk...
  • To je tak, když pejsek s kočičkou vaří dort. Scénáristé si vymysleli nový realističtěji pojatý příběh, zatímco producenti a markeťáci nadiktovali designérům, že tam musí být obyčejná mainstream akce pro masy. Výsledek je ten, že to na chvíli zabaví, ale nedává to smysl (a lidi jako Vávra na to pak zaslouženě poukazují).
  • Nechápavci, zkuste napsat do redakce, zdali se v brzké době neuvolní místo šéfredaktora, že by jste to zorganizovali lépe *3* Ne vážně, to máte potřebu furt dokola psát tyhle nechápavé a stupidní komentáře? Voláte snad do novin, že tam píšou týden furt o jedné události? Vždyť těchhle zbytečných "proč, jak můžete" a dalších sraček se na diskuzích nablije jen za den tolik, že ani roční každodenní opakování jednoho článku na TG to nepřekoná. Normálního člověka takový článek nechá chladným, sere to jen pič*se, co budou stejně mít potřebu vždycky něco soudit a drbat. Klidně si ten můj komentář přečtěte víckrát, dost se vás tam určitě najde...
  • Sipy sa sice hybu, ale pri kotule aj tak nevypadnu :D
  • P.S.
    taky nová lara je ponekud mladší
  • obědvě vypadají hezky. Nová ma jemne azijské črty, co je ted moderní a taky že mirne škouly je sexy
  • C-BEAM
    sry ale mne je jedno čo sa ti libi/nelibi, nemusíš mi to tu vypisovať *1*
  • ta grafika zas o takovej kus lepsi neni, u me Tomb Raider se SweetFX vloni vypadal lip nez tohle
  • jeden z nejtrapnejsich prispevku tady
  • Ty kdyby sis zalozil vlastni byznys, tak do mesice zkrachujes :-).
  • To jsou povysenecke kecy, mne stary TR take nikdy neoslovil, novy jsem nehral, ale U2 se mi libilo hodne. Zaroven se mi libi treba Dark Souls nebo Terraria nebo roguelike hry v ascii grafice.
  • Tak inspirace v konceptu killing machine neni uplne pozitivni, to je vec, ktera srazi i samotny uncharted a zvlaste TLoU, ktery by se rad tvaril dospeleji.
  • Na pc verzi darksouls se take delala recenze ne? A to se nemenila ani ta grafika. Vyznamne hry si to zaslouzi, protoze budi zajem, takze proto.
  • to: kennyB
    Dobře, trochu větší popíchnutí, aby to pochopil. Nemyslím to zle ale ten kluk si jede po vlastní ose a je to škoda, pač může mít i zajímavé myšlenky nebo komentáře ale zabíjí to formou jaku to podává.
  • kennyB
    Že prej popíchnutí *1* napsat za káždým jeho komentářem tu samou krav.nu je popíchnutí *1*
  • Zelené, pleso, včera, cesta, bla, bla bla bla bla *brainfart* bla, ano, názor i predvčerom.
  • Navíc Jack nám v některých svých příspěvcích dokázal, že když chce, tak umí napsat něco, co se dá číst a pochopit. Toto není šikana, je popíchnutí ať se aspoň trochu snaží. Určitě se pak i sám bude cítit lépe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit