Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že na novém TR mě asi nejvíce rozesmálo, když jsem si ve finální misi uvědomil, že elitní samurajskou gardu, ozbrojenou luky a katanami, vycvičenou v jednom z nejnebezpečnějších bojových stylů všech dob, ve hře převálcuje holka s cepínem.
    • To musíš být šťastný člověk a smát se snad u každé hry. Mě TR bavil, překvapila mě i délka.
      • Samozřejmě, je to jenom hra *3* Ale TR má trochu problém v tom, jak se na oko snaží tvářit tak šíleně realisticky. Ve všech cutscénách je obrovský důraz na to, jak Lara realisticky trpí a kolikrát se cíl mise týká třeba i jejího zranění (když jdete do letadla pro lékárničku), ale při hraní se autohelanete i ze tří šípů. Omílá se realistická fyzika a animace, ale způsob, jakým si Lara vytváří zipliny je tak hrozně k smíchu, že argument "Je to jenom hra" už u mě přestává působit, kor, když je v příběhu tak hrozně empatizovaný realismus.
        Ale ano, samozřejmě, je to jenom hra *3*
        • To je tak, když pejsek s kočičkou vaří dort. Scénáristé si vymysleli nový realističtěji pojatý příběh, zatímco producenti a markeťáci nadiktovali designérům, že tam musí být obyčejná mainstream akce pro masy. Výsledek je ten, že to na chvíli zabaví, ale nedává to smysl (a lidi jako Vávra na to pak zaslouženě poukazují).
    • Stillson
      Pokud si pamatuju, tak Lara bojovala i s Dinosaury,kostlivci a dalšíma,takže proč by nedala pár samurajů? Hold každá hra má něco... konec byl zvláštní trochu, ale jinak hru jsem si užil s Tress FX
      • Jack1947
        Hlavne slaby, takto je zase nazor KAZDEHo a muze se lisit.
        • Zelené, pleso, včera, cesta, bla, bla bla bla bla *brainfart* bla, ano, názor i predvčerom.
          • to: kennyB
            Dobře, trochu větší popíchnutí, aby to pochopil. Nemyslím to zle ale ten kluk si jede po vlastní ose a je to škoda, pač může mít i zajímavé myšlenky nebo komentáře ale zabíjí to formou jaku to podává.
            • Jack1947
              No, on to asi bude ucitel ... typuju ze nejaky zhrzely co ho nejspise vyrazily ze skoly. *3*
            • kennyB
              Chtěl bych ho vidět jako učitele *1*
            • Jack1947
              Kdyz budes psat, cituji : "Tvl. už drž hubu negramoto!!"

              To mi jako ma nejak pomoc jo ? To mas tedy sverazny zpusob jak pomahat lidem. *3*
        • Tvl. už drž hubu negramoto!!
          • bože ty si ubožáček :) resp vy všichni co se furt se**te do tohodle typa, co ma horsi grmatiku, ste jak hejno, jak tupý stádo... jeden druhýho podporujete v tom, jak ste supr když do něj furt rejpete, fakt humus tohleto, profackovat vás z obou stran parchanti nevychovaný... normální šikana, bych vám dal vy smradi
            • Jack1947
              V klidu, ale urcite jsem rad ze stejne jako ja jsou i normalni lide co brani ty utlacovane...

              Diky. *4*
            • kennyB
              Že prej popíchnutí *1* napsat za káždým jeho komentářem tu samou krav.nu je popíchnutí *1*
            • Navíc Jack nám v některých svých příspěvcích dokázal, že když chce, tak umí napsat něco, co se dá číst a pochopit. Toto není šikana, je popíchnutí ať se aspoň trochu snaží. Určitě se pak i sám bude cítit lépe.
            • Ber to trochu s nadhledem *3* hahaha
    • vindalooo
      dal jsem ti "líbí se", ale stejně mne to bavilo :)
  • michaliuz18
    na co vy blazni robite 2x recenziu na tu istu hru, stacilo tu staru len editovat a doplnit tam ze textury maju vacsie rozlisenie, a lara je skaredsia nez doteraz a ma skulave oči *15*
    • Ty kdyby sis zalozil vlastni byznys, tak do mesice zkrachujes :-).
    • Redakce ted jiste lituje, ze jsi jim nenapsal driv, aby si mohli usetrit praci.
      • redakce nema co recenzovat:D
        • Ale má - hromadu recenzí tu postrádám...
  • Laro, proč jsi šla na botox a elektrošoky.. LARO proboha proč?! Doufám, že alespoň ty kozy máš přírodní. Vydrž, jdu to zjistit.
    • neskáčou tak asi plastika :)
  • Dildo_Vagins
    http://i.imgur.com/R1ZoKDp.jpg

    http://cloud-2.steampowered.com/ugc/455159125704383373/4B1C09FC1F256F03B545AACF4F70B34FC4F13070/

    Ať mi někdo povídá, že teď vypadá líp...

    Btw proč má ty boule u těch koutků ? To je teď jako víc "reálnější" než původně s motion capture jo ? Děs...
    • michaliuz18
      lara bez emoci, a s emocama
    • Treba mne osobne se ted libi mnohem vic.
      • C-BEAM
        nič si z toho nerob.
    • jnsCZ
      Pánové, nejlepší byl obličej ze dvojky :)

      http://www.tombraiderchronicles.com/images/tombraider2_flowerpower/screen001.jpg
      • Hmmmmmmmmmmmmmm... sexy :D
      • ucho
        jako obrázek
      • smejki
        trudat!
    • Holt pribrala slečna. Vánoce boli dlhé a koláčky chutné.
    • Možná jste to hoši pochopili špatně. Toto nemá být objekt vašich sexuálních fantazií. Novej obličej je lepší, hezčí a vy s tím prd uděláte *1*
      • Jack1947
        Naopak, tady je videt kam to smerovaly... na hracske potreby to rozhodne nebylo.
        • Tvl. už drž hubu negramoto!
    • Veskoslav
      Ta nová vypadá jak špatně vyrobená porcelánová panenka.....
  • prudislav
    no nevím mě se prostě PC verze líbí víc jak definite , ale asi za to může hlavně ten obličej
  • Stillson
    Hra je to super. Chápu jednání vydavatelů. Na jednu stranu chtějí ukázat jakou grafiku hra má a samozřejmě si vydělat.Ale i tak graficky vypadá Tomb Raider lépe na PC než na next-gen.
    Jenom mě štve ten obličej Lary... v PC verzi se mi líbí mnohem více.Ale to už je podle názoru.
    • Pilgrim66
      Taky mě štve ten obličej. Obávám se, že v sequelu bude ten novej...
      • Stillson
        Jo bohužel na nějakých zahraničních stránkách jsem to četl. Že budoucí TR budou mít tenhle nový obličej. Nechápu co je na něm hezčí. Koukal jsem na nějaká videa a chvílemi tam Lara vypadá trochu retardovaně :D ale bohužel s tim nic nenaděláme.
  • Sipy sa sice hybu, ale pri kotule aj tak nevypadnu :D
    • to je opravdu zcela zasadni vec *1*
  • Hm takže tahle kopírka Uncharted, která navíc i přes tvrzení autorů o tom jak těžké v ní bude přežít a jakými náročnými volbami si vě hře projdeme, je teď vydaná jako další ždímačka .

    Hodnocení tiscali games mi přijde vtipnější než kdykoliv předtím. Stačí hezká grafika, pak vykrást kde co a dostanete 8/10.

    Radši recenzujete hru dvakrát, ale např hry jako Killer is Dead tu "pro jistotu" nerecenzujete vůbec....

    Může mi prosím někdo z redakce (dřív než můj kometář klasiky zbaběle smáznete) objasnit na základě čeho vybíráte hry které budete recenzovat? Čím déle tu chodím, tím víc mám pocit že vás zajímají jen ty nejprofláklejší série a spoustu ostatních (kvalitních) titulů naprosto s*rete...
    • Pokud vim tak Tomb raider je tu uz tak dlouho ze v te době o nejakem Uncharded nebylo ani vidu ani slechu..spis by bylo trefnejsi rict, ze Unchardted je kopírka TR:)
      me osobne je Uncharted i TR ukradenej, jen pro presnost, to rikam:)
      • ucho
        což je zřejmě i důvod, proč nechápeš, co je kopírka čeho. ano, Uncharted se patrně inspiroval, ale kopírka je Tomb Raider ;) (čímž neříkám, že je to špatná hra :) )
        • zalezi jak na to koukáš, novy TR je okopirovane Uncharted, ovšem když beres v potaz koreny serii..kopiruje Uncharted, coz je pro me podstatnejsi:)

          PS: a zase takovej ignorant nejsem, par TR jsme hral..i Uncharted..nejakou chvili..ale dnes uz me tyhle hry nebavi vůbec.
          • Myslím, že by se dalo říct, že první Uncharted vzal princip Lary (archeoložka zažívá dobrodružství po celém světě), zakčnil ho a "zmužnil". Hratelnost ale přinesl svou.
            Poslední TR si zvolil víceméně svou příběhovou cestu (o zranitelnosti a dospívání a blablablabla), ale hratelnostně, ruku na srdce, je to prostě jenom Uncharted, ve kterém hlavní hrdinka sténá místo hláškování *5*
    • proč by tady mela byt recenze 2d bojovky na handheldy?
  • Ja nevim no, model Lary je sice propracovanejsi, ale udelali z ni takovou barbinku, ten puvodni (ac mozna mene detailni) model pusobil uveritelneji, lepe.
    Jinak zbytek celkem fajn, pro lidi, kteri to jeste nehrali, pro ostatni asi celkem zbytecnost.
    Ja jen doufam, ze tehle zprasenej model Lary nepouziji pro dalsi dil.
    • Garett dopadne stejně.
  • Co z toho robite taku vedu? Na pc to ma taku grafiku ak nie lepsiu uz rok a nikto sa nad tym nerozplyva. Konzolisti boli su a budu o grafiku ochudobneny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit