Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OT: Můžu vlastně vědět proč tu není záznam z Podcastu vždy pár hodin na to? Já včera během streamu na youtube celej stream rovnou stahoval pomocí jedné nejmenované aplikace, takže to to mám všem ostatním uploadovat ještě ten den na svůj účet YT? Ok, fajn ...
    • Mart9
      Tak to je silný kafíčko hned po ránu :D Borec si to rovnou stahuje během streamu, když se hned po skončení na youtube objeví záznam *1* *1* *1*
    • Cosi
      Ty si asi dobrej tragéd. *1*
    • ales.smutny
      Je na našem Youtube kanálu po dotočení.

      http://www.youtube.com/watch?v=Lrcb2tKqkiQ
      • OK, díky, toho jsem si nevšiml *7*
    • Keyz
      Musí se záznam upravit aby nekazil lidi mladší 15 let.
      • Pak ale nechápu proč je tu v době kdy se to normálně živě streamuje odkaz na článek a na samotnej stream, když pak se teda čeká na sestřih, namísto toho aby tu vždy nechali článek se záznamem. Protože pokud je to kvůli tomu sestříhání, tak stejně je budou kazit živým streamem.
  • obědvě vypadají hezky. Nová ma jemne azijské črty, co je ted moderní a taky že mirne škouly je sexy
    • Jack1947
      To jsem si myslel ze aspon ty "Stará škola" mas rozum. Sexy ? mozna Lara ? Kedeze. *15*
      • Měl by jsi se přejmenovat na trola nebo možná trotla :-) Chápu že tě baví sbírání mínusek a ne vždy musíš mít stejný názor jako většina, ale z tvých příspěvků je jasné, že v každé diskuzi se snažíš všechny záměrně nas..štvat (hloupý filtr zakázaných slov na serveru :-)
        • Jack1947
          Co se vubec se montujes do cizich veci? To je mezi mnou a joem a tyhle kecy jsou do nebe volajici. A trol? nepopiram ze nekdy se to tak nekomu i jevi.
    • P.S.
      taky nová lara je ponekud mladší
  • maros.goc
    táto hra je zábavná akčná hra, no bohužiaľ len slabší Tomb Raider :(
    • Inquisitor
      S TR to nemělo kromě názvu společnýho nic. Obyčejná akční řežba.
      • to tu řikám furt, ale tady pulka lidi vubec starší díly nehrála, a budou se tu hádat jak je to super... tenhle díl stál hratelnostně uplně za nic, když to porovnám s TR 1 2 ale i tema pár novejsima dílama který se povedly (ted nevim presne ty nazvy, supr byl ten díl jak se začínalo na moři na jachtě, ale i nejaky este starsi taky gut).

        tady sou noobs, nemá cenu řešit
        • Inquisitor
          Jo nevim proč to neudělali v duchu posledních dílů. Chápu že chtěli změnu, ale vypustit všechno co dělalo hru Tomb Raiderem? Oni to přesně obrátili, místo pár akčních scén a většinou logických hádanek je to samá řezničina.
          • přesně, já po dohrání toho posledního TR schválně ihned pustil underworld a par starších dílů a bylo hned jasno, že ten 2013 je prostě o prdu, nebudu to tu rezepisovat, pro me proste klasický zneuctění serie v "HD" grafice
        • kennyB
          Myslíš tohle??? http://www.youtube.com/watch?v=6cWJvHXa6bQ
          Taky nebyl špatnej a podobal se víc Tomb Raideru. Tahle nová už není co bejvala *9*
          • jj tj ono, underworld byl supr, a este par dílů se taky povedlo
    • Me to bavilo az prekvapive moc. Mozna je to ale tim,ze nejsem pravy fanda TR serie, takze jsem to neporovnaval s predchozimi dily a proste se jen bavil. Libilo se mi, jak nepratele v boji reagovali na zasahy, kryli se a vubec bylo zabavne je hubit.
  • jedna z nejtrapnějších recenzí co tu kdy byla, a to je co říct, BLE!!! a 8/10 ... hmhm jasný, trapárna
    • jeden z nejtrapnejsich prispevku tady
      • naopak, jeden z tech lepších
  • na PC to ma paradnu grafiku už ten začiatok jak sa brodi z toho bordelu taka zranena uzasne a ta atmosfera. ale narocne je to, aj gtx 680 dostava zabrat
    • hlavne je ze na pc to zozenies vo vypredaji za 6e
  • Najlepsia Lara....lepsie nez Uncharted a najlepsi akcny dobrodruzny film roka..bez ironie. Tie stare Lary ma nikdy nebavili az tento restart je to prave...a to co vymackali z toho srotu PS3 na ktorom som to hral. Smekaaam
    • Já bych nesrovnával starého Tomb Raidera s novým. Obojí mělo něco do sebe. Starý Tomb Raider ukázal nový směr videoher s (na tu dobu) atraktivní (hranatou) Larou Croft. Avšak po tolika dílech starého Tomb Raidera ztratila série svoje kouzlo. Přesto dokázala inspirovat Uncharted a Uncharted ukázal nový směr pro Tomb Raidera. Nový TR se mi hodně líbil, ale je pravda, že to co lidi milovali na starších dílech, tam chybí. Miluji staré TR (zvlášť druhý díl), ale dnes už dávám přednost novýmu TR.
    • C-BEAM
      krásny príklad mladšej generácie odchovanej na filmových hrách... ale som rád, že ťa to bavilo, uži si.
      • To jsou povysenecke kecy, mne stary TR take nikdy neoslovil, novy jsem nehral, ale U2 se mi libilo hodne. Zaroven se mi libi treba Dark Souls nebo Terraria nebo roguelike hry v ascii grafice.
        • C-BEAM
          sry ale mne je jedno čo sa ti libi/nelibi, nemusíš mi to tu vypisovať *1*
          • To je tim, ze jsi ignorant. Vzhledem k tomu, ze to tvoje pozerstvi stavi na hlavu, tak by te to zajimat melo.
    • kennyB
      Není to špatná hra, ale pro mě byla nejlepší TR2.
      • Taky jsem mel radsi lode nez piskvorky.
        • Tak ono je pravda, že jezdit s lodí v Benátkách byl docela zážitek na tehdejší dobu (1997) a na to že TR není závodní hra ale akční adventura.
    • Lepší než Uncharted sice ne, ale nejlepší Lara rozhodně. A první, která mě opravdu bavila od začátku do konce. Jen tak dál.
      • S Uncharted se to nemuze srovnavat, ale skvela hra to urcite je. Osobne inspiraci v Uncharted povazuju za velmi pozitivni smer vyvoje. Predchozi TR me bavily taky, ale toto je o 2 levely vyse.
        • Tak inspirace v konceptu killing machine neni uplne pozitivni, to je vec, ktera srazi i samotny uncharted a zvlaste TLoU, ktery by se rad tvaril dospeleji.
  • N0isy
    Tomb Raider + SweetFx > Definitive Edition
  • Jack1947
    No tak preci jenom to neni tak hrozne, hra si polepsila o 1 stupinek v hodnoceni... Haleluja, chvalme pana. *4*
    • Tvl. už drž hubu negramoto!!!!!!
  • Nemam pc ani ps4 teraz. Vcera som to pozeral na youtube s vyzera to perfektne. 8z10 je asi malo podla mojho nazoru.

    Hral som naposledy tombraider anniversary ale toto je podla mma uplny vrchol. Perfektne pozitivny dojem
  • Nevíte jestli je na PS4 v češtině? Mám dojem že na PC je přeloženo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit