Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je bezva, že se jí na zakrvácenou kůži lepí kousky bahna, ale stejně bych rád věděl co používá za kondicionér, že na vlasy se jí ani smítko prachu nepřichytne. *15*
  • hrál jsem teda jen tu původní verzi, ale nesktuečně mě vysíraly ty "filmový" momenty, kdy jsme bežel, běžel, běžel a přišel filmovej střih a zničeho nic se kamera přehodila do úplně jinýho úhlu a já držíc pořád stejnou šipku zahnul vprostřed padajícího mostu úplně nesmyslně do propasti. takových momentů tam bylo až až a pro mě bylo celkem těžký poznat, kdy vládu převzal skript a předvídat, kdy se změní úhel kamery..
    • Mne vic stvaly QTE. At si jich tam nacpou, kolik chtej, ale at jdou proboha vypnout, jako treba v Zaklinaci 2.
    • změna ovládání v závislosti na úhlu kamery byla už ve starších dílech TR nebo se pletu ? ono je to jedno, sral0 mě to všude...
    • S tímhle jsem snad neměl problém ani jednou.
      • Mart9
        No právě. Já si ani nevzpomínám, že by tam nějaká taková kamera byla.
    • smejki
      to samý dělá (dělal?) AssCreed v těch svých velkých hádankových levelech. Neustále se přepínala kamera a s ní kontext souřadnic. Na posrání.
    • maros.goc
      Dnes je bohuzial filmovost dôležitejšia ako hratelnost
  • Hezky napsaná recenze, čtivá a maximálně objektivní. Jakožto PC hráč musím uznat, že definitive edice docela srovnala krok s pc verzí, leč bohužel ten obličej se mi opravdu nelíbí a mrzí mě, že s ním vývojáři počátají do další hry.
    • Jack1947
      Neni to fuk, dit to ani prece neni Lara ale Rambo co kosi vojaky lukem na posezeni, jako predkrm. kdyz Hlavni chod ani neprisel ke slovu.

      (podle me takhle smysli vetsina co tohle zpitvoreni graficke ma rado).
      • Jsem ti něco říkal ne!!!!
    • Jack1947
      Hlavne ze se jim libi, no nepsal tu ekdo nekdy ze TR serie jde do kopru?

      Jo, kdyz to zaplati proc ne, ( hlavne jim neprej nic nemileho.) NEKDO to obcas neprenese pres srdce.
      • Tvl. už drž hubu negramoto!!!!
    • ucho
      http://img.gawkerassets.com/img/19dovsa0ughlhpng/ku-xlarge.png

      tak budu v této diskuzi asi první, ale mně se ten nový obličej líbí víc :)
      • sranda jak je ten pc screen schvalne bez tressfx, aby si kazdej rekl jaky to je na xboxu ted uzasny
      • Kravicka
        http://www.redgamingtech.com/wp-content/uploads/2014/02/tomb-raider-facial-quality-ps4-pc.jpg
        • ucho
          pořád se mi víc líbí ta nová. má hezčí oči i obočí. celkově je lidštější :)
      • Mart9
        Tak sis vybral zrovna momentku, která se ti hodí. Jinak je hezčí původní. Ale je to jen můj názor.
      • Ne, já v těch novejch očích nevidím zmar, strach ani inteligenci. Uznávám, že tenhle obrázek ještě ujde.
        • Je prada, že její nový výraz je chladnější, více bez emocí. TO se mi nelíbí. Jinak se mi ta tvář líbí víc. Ale ty emoce mi chybí.
  • MickeyMutant
    Líbí se mi ten odkaz na Monu Lisu na Wiki. To kdyby někdo náhodou dumal, co to bylo za hru, ta Mona Lisa.
  • KIMCID
    Definitive Edition *1* *1* *1* *1*
    • vorton
      z toho nazvu to vyzera ako sequel k Unfinished Business
  • Vloni me ta hra minula, ale minuly tyden jsem si ji poridil na PC. Cekal jsem klasickou akcni odreagovavacku, ale dostal jsem naprosto paradni audiovizualni zazitek, ktery me chytil defacto od prvni minuty. Atmosfera ostrova je diky grafice naprosto skvela a uz si fakt nepamatuju kdy se to naposledy nejake hre takto povedlo. Sice je to na ultra detaily s trees FX narocnejsi nez Crysis 3 a solidne to da pokourit i GTX780, ale ta podivana fakt stoji za to. Souboje jsou zabavne a prehledne; wow momentu je ve hre fura... a ze to neni stary dobry TR mi pri hrani bylo uplne jedno. Diky ponekud slabsi posledni ctvrtine davam "jen" 9/10. Doufam v brzke pokracovani... a klidne jeste temnejsi a brutalnejsi. Restart se proste podaril.
  • Joke
  • ja nechapem naco sa robi na toto recenzia, ked sa len upravila grafika, vsak kto si to chce kupit, si precita staru recenziu, kde sa docita, ze je to fajn hra, so super pribehom, a tak dalej, no a akurat teraz k tomu dostane par lepsich efektov naviac a prerobenu laru.......bud nemaju v tiscali co robit, alebo je to platene PR......lebo je az neskutocne aky humbuk sa dokaze robit kvoli recyklatu hry, a este v tak kratkom casovom useku, kam tato doba speje
    • Nechápavci, zkuste napsat do redakce, zdali se v brzké době neuvolní místo šéfredaktora, že by jste to zorganizovali lépe *3* Ne vážně, to máte potřebu furt dokola psát tyhle nechápavé a stupidní komentáře? Voláte snad do novin, že tam píšou týden furt o jedné události? Vždyť těchhle zbytečných "proč, jak můžete" a dalších sraček se na diskuzích nablije jen za den tolik, že ani roční každodenní opakování jednoho článku na TG to nepřekoná. Normálního člověka takový článek nechá chladným, sere to jen pič*se, co budou stejně mít potřebu vždycky něco soudit a drbat. Klidně si ten můj komentář přečtěte víckrát, dost se vás tam určitě najde...
    • Na pc verzi darksouls se take delala recenze ne? A to se nemenila ani ta grafika. Vyznamne hry si to zaslouzi, protoze budi zajem, takze proto.
      • U portu z konzolí na PC a naopak je recenze důležitá protože se tam může hodně věcí pokazit, viz špatná optimalizace GTA 4 nebo ovládání právě u Dark Souls. Grafická úprava hry a přidání starých DLC mi opravdu nepřipadá jako důvod pro novou recenzi.
        • Tohle je pért + lehky remake z pc na konzoli. Takze recenze je podle tebe duleziťa.
      • PravyMonty
        Jenže v PC verzi Dark Souls byl datadisk...
        • Ale recenzovala se hra jako takova, nikoliv datadisk.
          • Jack1947
            Otazka, si jejdasek nebo si ho nekam zavrel a vydavas se za nej ? NO hate... *7*
  • Mart9
    Škoda, že tomu Martin dal před rokem na zdejší poměry slabou 7. Věřím, že za normálních okolností by dnes dostala zaslouženou devítku, ale skok o dva stupně by holt byl příliš výrazný *13*
    • maros.goc
      7/10 je pre túto hru akurát :)
    • Pilgrim66
      Har har. Devítku bych tomu nedal, ale skvělá osma to je. Rozhodně se na ně nezlobím kvuli té Definitive edition (až na ten facelift). Je to super hra (jako většina poslední tvorby Squaru) a bohužel nedoceněná (jako většina poslední tvorby Squaru). Jsem rád, že jsou konečně v plusových číslech.
    • ringmancz
      kdybych měl brečet u každé recenze, kde nedostane moje oblíbená hra takový hodnocení, jaký chci, tak nedělám nic jinýho
      • Mart9
        Já brečím jen u téhle, tak to prosím respektujte *4*
        • Veskoslav
          Možná proto, že hraješ jenom toto.... *7*
    • Devitku si to fakt nezaslouzi, 9ku muze mit treba Uncharted, ktereho je toto absolutni kopie. Sice velmi dobra kopie, ale ne tak dobra jako original. 8ka mi prijde akorat.
      • M+l by ses naučit rozdíl mezí kopií a inspirací. A osobně je mi aboltně jedno, co se čím inpiruje (říkám inpiruje, protože TR kopie opravdu není), důležitý je výsledek.
      • jaka kopie sakra tomb raider tu byl dřív jak uncharted takze ted nevim jestli je uncharted kopie tomb raidera:-D
        • ucho
          Tomb Raider tu byl dřív, ale Uncharted šel trochu jinou cestou, je to svým způsobem jiný typ hry. Nový Tomb Raider se ale vydal stejnou cestou jako Uncharted... osobně doufám, že se zase objeví nějaké hry, které půjdou ve stopách starých Tomb Raiderů...
          • vorton
            nuz Indyho generacia odrastla, teraz je tu hungergames...
    • Veskoslav
      Moc to žereš..... *7*
      • Mart9
        to ti připomenu
        • Veskoslav
          Připomeň.
  • ta grafika zas o takovej kus lepsi neni, u me Tomb Raider se SweetFX vloni vypadal lip nez tohle
    • SweetFX je vzdy gycove, prepalene a tym padom aj hnusne :) skusla som to na Skyrim a hned to letelo prec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit