Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bože ty si ubožáček :) resp vy všichni co se furt se**te do tohodle typa, co ma horsi grmatiku, ste jak hejno, jak tupý stádo... jeden druhýho podporujete v tom, jak ste supr když do něj furt rejpete, fakt humus tohleto, profackovat vás z obou stran parchanti nevychovaný... normální šikana, bych vám dal vy smradi
  • to tu řikám furt, ale tady pulka lidi vubec starší díly nehrála, a budou se tu hádat jak je to super... tenhle díl stál hratelnostně uplně za nic, když to porovnám s TR 1 2 ale i tema pár novejsima dílama který se povedly (ted nevim presne ty nazvy, supr byl ten díl jak se začínalo na moři na jachtě, ale i nejaky este starsi taky gut).

    tady sou noobs, nemá cenu řešit
  • Tak ono je pravda, že jezdit s lodí v Benátkách byl docela zážitek na tehdejší dobu (1997) a na to že TR není závodní hra ale akční adventura.
  • jedna z nejtrapnějších recenzí co tu kdy byla, a to je co říct, BLE!!! a 8/10 ... hmhm jasný, trapárna
  • Mart9
    Tak to je silný kafíčko hned po ránu :D Borec si to rovnou stahuje během streamu, když se hned po skončení na youtube objeví záznam *1* *1* *1*
  • Inquisitor
    S TR to nemělo kromě názvu společnýho nic. Obyčejná akční řežba.
  • Tvl. už drž hubu negramoto!!!!!!
  • Jsem ti něco říkal ne!!!!
  • Tvl. už drž hubu negramoto!!!!
  • Tvl. už drž hubu negramoto!!!
  • Tvl. už drž hubu negramoto!!
  • Tvl. už drž hubu negramoto!
  • Cosi
    Ty si asi dobrej tragéd. *1*
  • Taky jsem mel radsi lode nez piskvorky.
  • ales.smutny
    Je na našem Youtube kanálu po dotočení.

    http://www.youtube.com/watch?v=Lrcb2tKqkiQ
  • S Uncharted se to nemuze srovnavat, ale skvela hra to urcite je. Osobne inspiraci v Uncharted povazuju za velmi pozitivni smer vyvoje. Predchozi TR me bavily taky, ale toto je o 2 levely vyse.
  • Keyz
    Musí se záznam upravit aby nekazil lidi mladší 15 let.
  • OT: Můžu vlastně vědět proč tu není záznam z Podcastu vždy pár hodin na to? Já včera během streamu na youtube celej stream rovnou stahoval pomocí jedné nejmenované aplikace, takže to to mám všem ostatním uploadovat ještě ten den na svůj účet YT? Ok, fajn ...
  • kennyB
    Není to špatná hra, ale pro mě byla nejlepší TR2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit