Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    7/10 je pre túto hru akurát :)
  • To musíš být šťastný člověk a smát se snad u každé hry. Mě TR bavil, překvapila mě i délka.
  • maros.goc
    táto hra je zábavná akčná hra, no bohužiaľ len slabší Tomb Raider :(
  • Jack1947
    Neni to fuk, dit to ani prece neni Lara ale Rambo co kosi vojaky lukem na posezeni, jako predkrm. kdyz Hlavni chod ani neprisel ke slovu.

    (podle me takhle smysli vetsina co tohle zpitvoreni graficke ma rado).
  • sranda jak je ten pc screen schvalne bez tressfx, aby si kazdej rekl jaky to je na xboxu ted uzasny
  • Jack1947
    Hlavne slaby, takto je zase nazor KAZDEHo a muze se lisit.
  • zalezi jak na to koukáš, novy TR je okopirovane Uncharted, ovšem když beres v potaz koreny serii..kopiruje Uncharted, coz je pro me podstatnejsi:)

    PS: a zase takovej ignorant nejsem, par TR jsme hral..i Uncharted..nejakou chvili..ale dnes uz me tyhle hry nebavi vůbec.
  • Stillson
    Pokud si pamatuju, tak Lara bojovala i s Dinosaury,kostlivci a dalšíma,takže proč by nedala pár samurajů? Hold každá hra má něco... konec byl zvláštní trochu, ale jinak hru jsem si užil s Tress FX
  • ucho
    což je zřejmě i důvod, proč nechápeš, co je kopírka čeho. ano, Uncharted se patrně inspiroval, ale kopírka je Tomb Raider ;) (čímž neříkám, že je to špatná hra :) )
  • vindalooo
    dal jsem ti "líbí se", ale stejně mne to bavilo :)
  • ucho
    pořád se mi víc líbí ta nová. má hezčí oči i obočí. celkově je lidštější :)
  • Pokud vim tak Tomb raider je tu uz tak dlouho ze v te době o nejakem Uncharded nebylo ani vidu ani slechu..spis by bylo trefnejsi rict, ze Unchardted je kopírka TR:)
    me osobne je Uncharted i TR ukradenej, jen pro presnost, to rikam:)
  • proč by tady mela byt recenze 2d bojovky na handheldy?
  • Kravicka
    http://www.redgamingtech.com/wp-content/uploads/2014/02/tomb-raider-facial-quality-ps4-pc.jpg
  • Pilgrim66
    Har har. Devítku bych tomu nedal, ale skvělá osma to je. Rozhodně se na ně nezlobím kvuli té Definitive edition (až na ten facelift). Je to super hra (jako většina poslední tvorby Squaru) a bohužel nedoceněná (jako většina poslední tvorby Squaru). Jsem rád, že jsou konečně v plusových číslech.
  • Myslím, že na novém TR mě asi nejvíce rozesmálo, když jsem si ve finální misi uvědomil, že elitní samurajskou gardu, ozbrojenou luky a katanami, vycvičenou v jednom z nejnebezpečnějších bojových stylů všech dob, ve hře převálcuje holka s cepínem.
  • Veskoslav
    Možná proto, že hraješ jenom toto.... *7*
  • Hm takže tahle kopírka Uncharted, která navíc i přes tvrzení autorů o tom jak těžké v ní bude přežít a jakými náročnými volbami si vě hře projdeme, je teď vydaná jako další ždímačka .

    Hodnocení tiscali games mi přijde vtipnější než kdykoliv předtím. Stačí hezká grafika, pak vykrást kde co a dostanete 8/10.

    Radši recenzujete hru dvakrát, ale např hry jako Killer is Dead tu "pro jistotu" nerecenzujete vůbec....

    Může mi prosím někdo z redakce (dřív než můj kometář klasiky zbaběle smáznete) objasnit na základě čeho vybíráte hry které budete recenzovat? Čím déle tu chodím, tím víc mám pocit že vás zajímají jen ty nejprofláklejší série a spoustu ostatních (kvalitních) titulů naprosto s*rete...
  • Mart9
    Já brečím jen u téhle, tak to prosím respektujte *4*
  • vorton
    nuz Indyho generacia odrastla, teraz je tu hungergames...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit