Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    kdybych měl brečet u každé recenze, kde nedostane moje oblíbená hra takový hodnocení, jaký chci, tak nedělám nic jinýho
  • ucho
    Tomb Raider tu byl dřív, ale Uncharted šel trochu jinou cestou, je to svým způsobem jiný typ hry. Nový Tomb Raider se ale vydal stejnou cestou jako Uncharted... osobně doufám, že se zase objeví nějaké hry, které půjdou ve stopách starých Tomb Raiderů...
  • Garett dopadne stejně.
  • Joke
  • Veskoslav
    Připomeň.
  • jaka kopie sakra tomb raider tu byl dřív jak uncharted takze ted nevim jestli je uncharted kopie tomb raidera:-D
  • Mart9
    to ti připomenu
  • Devitku si to fakt nezaslouzi, 9ku muze mit treba Uncharted, ktereho je toto absolutni kopie. Sice velmi dobra kopie, ale ne tak dobra jako original. 8ka mi prijde akorat.
  • Veskoslav
    Moc to žereš..... *7*
  • Mart9
    Škoda, že tomu Martin dal před rokem na zdejší poměry slabou 7. Věřím, že za normálních okolností by dnes dostala zaslouženou devítku, ale skok o dva stupně by holt byl příliš výrazný *13*
  • Co z toho robite taku vedu? Na pc to ma taku grafiku ak nie lepsiu uz rok a nikto sa nad tym nerozplyva. Konzolisti boli su a budu o grafiku ochudobneny
  • Ja nevim no, model Lary je sice propracovanejsi, ale udelali z ni takovou barbinku, ten puvodni (ac mozna mene detailni) model pusobil uveritelneji, lepe.
    Jinak zbytek celkem fajn, pro lidi, kteri to jeste nehrali, pro ostatni asi celkem zbytecnost.
    Ja jen doufam, ze tehle zprasenej model Lary nepouziji pro dalsi dil.
  • Mart9
    Tak sis vybral zrovna momentku, která se ti hodí. Jinak je hezčí původní. Ale je to jen můj názor.
  • God-of-War
    PSko to snad někomu cpe? Se prober.
  • Jack1947
    Na PC to cpou taky ale zas zalezi kdo si to necha libit, kdo nekoupi. *4* NExtgen konzolisty totiz nevlastnily konzoli ani laru nehrali takze jim to treba nacpat. Recenzovat se to holt musi tady neni o cem se bavit uz jen z toho pohledu na nee moc spise (vubec) neabity kalendar.
  • Oblicej je ok, stejne jako ten starej..proste takova holka.ten novej je urcite kvalitněji udelanej.
    Akorát nechapu proc se recenzuje stejna hra, která prosla jen faceliftem, hra je uplne to samy.
    navíc se musim trosku pousmivat ze super vykonna PS4 místo novych titulu lidem cpe rok starou laru s novym ksichtikem.
  • Jack1947
    Hlavne ze se jim libi, no nepsal tu ekdo nekdy ze TR serie jde do kopru?

    Jo, kdyz to zaplati proc ne, ( hlavne jim neprej nic nemileho.) NEKDO to obcas neprenese pres srdce.
  • Ne, já v těch novejch očích nevidím zmar, strach ani inteligenci. Uznávám, že tenhle obrázek ještě ujde.
  • ucho
    http://img.gawkerassets.com/img/19dovsa0ughlhpng/ku-xlarge.png

    tak budu v této diskuzi asi první, ale mně se ten nový obličej líbí víc :)
  • Laro, proč jsi šla na botox a elektrošoky.. LARO proboha proč?! Doufám, že alespoň ty kozy máš přírodní. Vydrž, jdu to zjistit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit