Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky napsaná recenze, čtivá a maximálně objektivní. Jakožto PC hráč musím uznat, že definitive edice docela srovnala krok s pc verzí, leč bohužel ten obličej se mi opravdu nelíbí a mrzí mě, že s ním vývojáři počátají do další hry.
  • Jack1947
    No tak preci jenom to neni tak hrozne, hra si polepsila o 1 stupinek v hodnoceni... Haleluja, chvalme pana. *4*
  • N0isy
    Tomb Raider + SweetFx > Definitive Edition
  • hlavne je ze na pc to zozenies vo vypredaji za 6e
  • Stillson
    Jo bohužel na nějakých zahraničních stránkách jsem to četl. Že budoucí TR budou mít tenhle nový obličej. Nechápu co je na něm hezčí. Koukal jsem na nějaká videa a chvílemi tam Lara vypadá trochu retardovaně :D ale bohužel s tim nic nenaděláme.
  • Pilgrim66
    Taky mě štve ten obličej. Obávám se, že v sequelu bude ten novej...
  • na PC to ma paradnu grafiku už ten začiatok jak sa brodi z toho bordelu taka zranena uzasne a ta atmosfera. ale narocne je to, aj gtx 680 dostava zabrat
  • prudislav
    no nevím mě se prostě PC verze líbí víc jak definite , ale asi za to může hlavně ten obličej
  • Stillson
    Hra je to super. Chápu jednání vydavatelů. Na jednu stranu chtějí ukázat jakou grafiku hra má a samozřejmě si vydělat.Ale i tak graficky vypadá Tomb Raider lépe na PC než na next-gen.
    Jenom mě štve ten obličej Lary... v PC verzi se mi líbí mnohem více.Ale to už je podle názoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit