Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi to bude tim, ze nevi co maji delat s lidma, co uz ty implantaty maji, ne?
  • Ze to byla vesmirna lod tvl bych asi bez tebe nevedel :-D

    Prave Rickenbacker predstavoval vladu - UNN a Trioptium uz v jednicce byla predstavena jako korporace, ktera dychti po moci.

    Ale klidne mne zas pouc, rad se priucim :-D
  • Je fakt že co mě zasáhlo v DE:HR nejvíc byl rozhovor dvou lidí přes dveře kde se jim rozpadal intimní život kvůli protéze jednoho z partnerů. Fakt se mi libí politický nádech, jako obvykle vyvolaný tajemnými společnostmi v pozadí. Ale tak trochu doufám, že tohle dílo celý herní cyberpunk konečně završí, aby se žánr moh posunout dál.
  • Asi mají malej rozpočet a nemají na někoho kdo v ČR byl a ideálně dále než na v centru jeden. Plus někoho kdo to umí přeložit....
  • Na jaký konec z HR to bude navazovat? Konce byly velice odlišné.

    Trailer zbytečně dramatický. Kdyby se něco takového stalo, že by lidi s vylepšením napadli ostatní vlivem něčeho, tak by zastavili výrobu dalších vylepšení a ty co to mají by měli pod kontrolou. Ve videu to vypadá na nějaké rozdělení a otázky práv nebo co *15*

    Kravina v takovém případně když SW nefunguje a je možné ho napadnou...
  • "rožni" to je hlaska dne :)

    Ptá se pražák ostraváka, hele co že vy mluvíte tak krátce? bo není čas, .. prave jsme u toho, zakazane slovo neni s dlouhym.

    Cesta nevede, no nevede, ale trocha hantecu jeste nikoho nezabila.
  • Nebyl to Rickenbauer, ale Rickenbacker a navíc to byla vesmírná loď... *7*
  • Magister_Peditum
    ?
  • Magister_Peditum
    Netřeba, ale zásadním nedostatkem je, že cedule nepamatuje na transgender lidi! *15*
  • Tak atmosféra z traileru přímo čiší, vtáhlo mě to tak, že jsem si vzpoměl na HR a už se těším, až si zahraju tehnle díl. Takhle by se měly děly dělat upoutávky. *5*
  • Infantilni je tvuj celej comment spolecne s temi naschval volenymi radoby chytrymi slovy. Doporucoval bych prestat se chovat jak naprostej i*diot, pravdepodobne stejne ani nevis co "infantilni" znamena.
  • Iluminátský odpad, nic víc. *7*
  • Problem neni "bez otaleni". Bez otaleni jsou krasna ceska slovicka. Bez otaleni se bezne pouziva.

    Problem je, ze cedule "no loitering" neznamena "bez otaleni". (A to ani nezminuji tu podivnost, co by takova cedule s napisem "bez otaleni" mela vubec znamenat.)
  • Jj pred temi inzenyri smekam
  • To zas bude tunel jak minuly dil a sem tam nejaka ventilacni sachta aby se nereklo
  • Ta cedule ve videu je nerealistická. Ještě tam maji bejt zvlášť šipky pro cikány, muslimy, chudý lidi, homouše, huliče atd. *1*
  • jamar28
    Souhlas. Jedna věc je nenávidět někoho za to, že má protézu. Druhá věc je mít strach z toho, že když jednou někomu jeblo a začal vraždit všechny okolo, tak se to může stát znovu. *1* Řekl bych, že to je od nějakého "rasismu" hodně vzdálené.
  • Náhodou by to mohlo bejt docela zajímavý, vzhledem k aktuálnímu dění. Záleží na tom jak toho využijou.
  • Tak ale o tom je vetsina dystopickych scifi - spojene korporace versus obcan, kterymu je vlada prd platna. At uz od her Syndicate Wars nebo Ubik (predloha Dick) pres filmy jako Johnny Mnemonic (predloha Gibson) klidne az po Blade Runnera (Dick). Tohle je nakonec Cyberpunk. Vyskytnou se sice vyjimky, jako treba Omikron: The Nomad Soul, nebo Shadowrun, ale to neni cistej cyberpunk, spis krizenec s fantasy. System Shock zas treba nerikal nic o okolnim svete. Az ve dvojce predstavoval vladu Rickenbauer.

    Popravde to stejny bude pravdepodobne i Cyberpunk 2044
  • přesně, mohli za to uprchlíci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit