Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Augmentaci v CR nechceme!
  • Spis si myslim, ze na tom augmentovanym bude misto hajzlbaby opravar.
  • C-BEAM
    no vždyť já narážím právě na Aug incident atd, jeden z důvodů proč HR skutečně nemusím. V MD na tyto blbosti budou muset navázat, celý ten nápad s apharteidom je prostě nezajímavý a plytký.
  • Není to tak strašný. Zrovna "bez otálení" používám také i hovorově. Hatlamatilku jsem se naučil poté, co jsem pražákovi řekl například "bičuj" nebo "rožni" a pochopil, že tudy cesta nevede :-P

    Samozřejmě souhlas s korekturou. Dal bych to třeba scénáristům seriálů z Primy a Novy :-D Hlavně Vinaři bylo to nejlibovější, na co rodilí mluvčí dohlíželi :-D :-D
  • jaka zapletka? :-D vzdyt to je spis shrnuti toho co se stalo mezi minulym dilem a dilem nadchazejicim...
  • C-BEAM
    naopak, AI je nadále pouze v plenkách a představuje běh na dlouhé tratě, přičemž práveže rozvoj například protetických končetin v posledních letech udělal obrovské skoky ve vývoji, daří se propojovat protézy s mozkem, jsou čím dál konstrukčně lépe řešené, lehčí a silnější. Také se dělají velké pokroky v oblasti bionických očí. O 10 let by to mohlo vypadat tak jak bylo zobrazeno v tomto videu.
  • "Bez otaleni". Uzasna cestina. Plus dalsi prapodivne pseudoceske napisy v minulych trailerech/obrazcich (takhle z hlavy treba nektere agresivni prupovidky policajta z nadrazi nebo popisky obchodu na tom temnem trzisti).

    Nenechat si udelat preklad (ci jeho korekturu) od rodileho mluvciho mi prijde u triackoveho titulu... nehorazne - a nepochopitelne.
  • Deus Ex mám rád, ale nemyslím že bylo dobré umístit hru do tak brzké doby. 2027 je za 10 let a technologie se očividně ubírá jiným směrem. Když už, tak hru měli umístit tak do roku 2200.
    Teď je spíš pravděpodobně rozvoj AI a virtuální reality. S rozvojem AI dojde k nástupu robotů, spousta lidí se octne bez práce, vzroste propast mezi bohatými korporacemi, co budu vyrábět technologie a chudinou, co bude žít ve slumech. Technika augmentací je dnes v plenkách - a to jak těch bioelektronických, tak genetických. Takže AI a ne augmentáci. A nakonec se roboti vzbouří. Zdalipak tady někdo četl komiks Vzpoura mozků?
  • Magister_Peditum
    Nevím proč, ale připomnělo mi to jeden gaučový gag ze Simpsonů. :-D
    https://www.youtube.com/watch?v=m78gYyTrG7Y
  • Magister_Peditum
    Ne, Ovčáčka bude mít na zadku na levé půlce a Mynáře na pravé. Ať je to trochu originálnější. Akorát si asi nebude moci sedat.
  • OneLineMan
    Spoiler - Nakonec se zjístí, že za vším je diskuse na Games.cz, která si uvědomila sebe samotnou v temných útrobách internetu a začala nenávidět ty, kteří ji stvořili. Vymaže lidstvo a podle hesla "I flame, therefore I am!" se pojmenuje AM a nechá naživu pouze pět zbývajích lidí, po kterých bude neustálé řvát a dělat si z nich žertíky.
    Jedná se o ty, kteří ji stvořili o ty kteří svou maličkost přenesli na internet.
    Veskoslav, který bude donekonečna strašen klikáním myší, obrazy s mínusem, zřícenými figurkami a mírným nesouhlasem.
    LV426, jehož falus bude zesměšňován, jakkoli ho bude chtít skrýt.
    Dřizt, jehož nulová sebereflexe a realizace toho, že ví prd, se projeví v ďábelských rébusech pro první třídu.
    GGG bude uvězněn v mrazivém vězení, ve kterém bude donucen mast*rbovat nad obrazy Justina Biebera a jeho uši neuslyší nic jiného než ďábelský křik toho nad kterým roní slzy.
    A na konec ten ichtyl co si mění nicky, bude donekonečna přpoután ke knize "Příručka jak psát způsobem, který bude alespoň trochu odlišný od mého stávajícího stylu".
  • Magister_Peditum
    Zrovna kolektivní vina po událostech na konci minulého dílu je docela namístě. Potom, co se všichni augmenťáci na světě na chvíli pomátli.
  • Vlastne poprve jo
  • Super. Uz se tesim. Jen doufam, ze zmeni pristup ke konci hry, jak uz se nechali slyset. To mackani tlacitka na konci bylo peklo :-D Sejvnul jsem to a po loadu vyzkousel vsechny konce. Ikdyz jsem to hral trikrat, nikdy kvuli tomu, co bude na konci, grrrr.
  • jakubc
    Mapy snad budou o něco větší než v Human Revolution, ale o nějakém velkém openworldu nepadlo ani slovo, hra má být +- to samé jako Human Revolution, takže ano, můžu to tvrdit s 99% jistotou. A neříkejte mi "pane".
  • C-BEAM
    ta zápletka je docela infantilní, chápu. že hře cílené na široké masy potřebují dát nějakou plytkou, údernou zápletku ale u této série bych očekával spíše příklon k realističtějšímu a sofistikovanějšímu ději. No nic, doba se mění...
  • Lukyz
    Tohle je přesně styl marketingu, kterým mě původně přilákal HR ačkoliv jsem byl po druhém díle hroznej skeptik. Super námět, trailer vtáhne 100x líp než může jakýkoli akční gameplay.

    I soundtrack byl tentokrát lepší, než doposud předvedli. Já tě se těším *14*

    #PurityFirst
  • Vydane dily nebyly. Ale vy jste uz pane mel tu cest s MANKIND DEVIDED, abyste to mohl tvrdit i o nem? Ja zkratka jen doufam, ze se tu behem vyvoje neprehodila vyhybka na popularni smer "opravdu velky svet a opravdu hodne cinnosti pro hrace". To jsou totiz koleje, po kterych nemam chut se vozit.
  • doufám že závěrečný boss bude cyber Zeman, jeho augmentace mu bude hadičkami do žil vstřikovat panáky Bechera, což ho bude dělat silnějším, nebo by mohl být jako Quirrell z prvního Harry Pottera a z druhé strany hlavy mít Ovčáčka
  • jakubc
    Deus Ex má velké mapy jen na poměry FPS her, absurdně velký rozhodně není. Ale velké mapy jsou prostě nepostradatelné a to hlavně pro gameplay - volný pohyb hráče.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit