Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy end jsem nečekal, ale myslel jsem, že se dočkám nějakého obšírnějšího zhodnocení nálady po pěti letech. Ten konec byl však nějak podivně useknutý...pařim pařim dobrý dobrý nudim nudim... Pařit a přitom koukat na video? WTF? Ten multitasking je nějaká vážná nemoc téhle doby. *4*
  • Poviete mi niekto o čom bol tento článok ? :D Výpis z tajného denníčku ? Vážne myslíte nákup v Bille ? :D
  • Autorovi bych doporučil GW2, WoW už je skutečně bordel pro děti.
    (netřeba na mě reagovat, wow sem hrál na rozdíl od autora těch 5 let v kuse, do pand ofc)
  • ChlupataDeka
    I když jde WoW úplně mimo mě článek jsem přečetl jedním dechem. Pan Homola by měl rozhodně zvážit účinkování v Černých ovcích. Má investigativní skill! *4*
  • WoW rád nemám ale dobře že vím jak je FIO užasná banka *8*
  • Keyz
    Od doby kdy se MMORPG změnily aby byly hodně bezpečné a nebyl tam pocit nebezpečí to již nehraji. Je to škoda. PVP a PK po celém světě mělo něco do sebe a nutilo to hráče nějak reagovat a výlet mimo bezpečnou zónu byl někdy zážitek. Nebyli potřeba questy které stejně většina lidí nečte.
    Bohužel trend jde směrem k jednoduchosti a rychlosti levelování.

    To samé ztráta vybavení a omezenost na množností určitých předmětů. To bylo super a vše byla takové opatrnější a rozvážnější.
  • shefield2
    Hlavně ten odstavec týkající se nákupu v Bille a FIO bankou jsem přečetl, abych náhle zjistil, že to nemá se hrou jako takovou vůbec žádnou souvislost. Parádní práce, takhle se má správně vyplnit článek, když není o čem psát. *1*
  • To je tak dlouhý, to snad nikdo krom fandů WoW nedočetl celé :)
  • what the fuck fio cožé nákupy v bille cožé?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit