Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toz tak uz ale stacilo ne?! Kazdy uz si vsiml ze je pulka clanku o hororu z banky. Ale to ze to tu tupe stokrat napise sto lidi, to neni o moc lepsi;-)
  • Vážně nechci hejtovat, ale tohle je prostě hrůza.
  • Jako sorry ale psát půlku článku o tom jak se neuskutečnila platba kreditní kartou je fakt moc. Ať jde autor hrát piškvorky ale nechá si dojmi z hraní pro sebe.
  • Nerozumíme ti, piš česky.
  • "Mysleli jste, že některé články tady na Games jsou špatné? Tak to jste ještě nečetli ten od Adama Homoly..." Já se jenom ptám PROČ tu něco takového musí být uveřejněno? Ať podobní blázni exhibují na blozích, ale proč proboha je dáváte na úroveň autorů, kteří alespoň za něco stojí a něco umí? Přemýšlejte!
  • Neví někdo, o čem je ta zrůdná hromada textu? Přečetl jsem si pár řádek o WOWku, pak se tam autorovi zřejmě přimíchala poměrně značná část nějakého úplně jiného článku (autor zřejmě publikuje i na nějakém webu z bankovního sektoru) a dál už jsem pro jistotu nečetl ...
  • Ja som na tom bol podobne :) veeelmi podobne. Tiez som hral cca do doby WoTLK, tiez ma po BlizzCone zlanarilo opat WoWko (asi tam mali nejake podprahove vysielanie) akurad, ze ja som hral len do toho 20teho free levelu a hru som kupoval v krabicovych verziach (ale stale neaktivoval kedze mam ine hry)

    Dojmy z hry boli velmi podobne ako tie ktore opisuje autor, akurad by som dodal, ze v ramci "zjednodusovania" je tam aj dungeon finder alebo ako to nazvat, ktory je super a urcite ulahci alebo skrati dobu cakania.

    INak ani som sa nejak extra nestretol s nejakym vylozene trollenim v Ogrimare,ale ten pocit, ze to hraju...ehm... "chudaci" alebo deti tam fakt bol. Niekedy mam pocit, ze ta hra proste pritahuje smutne pripady, noliferov ktori aspon takto maju pocit nejakeho zmyslu alebo ja neviem. Nemam im to za zle, napak je super ze tu takyto "ostrovcek nadeje" je, ale je to take divne sa k nim "pridavat"... :) Ale nie urcujuce. Len niekedy to bolo proste cudne.

    Inak ale co mna osobne naozaj odradzuje od hry, je napr to ako Blizzard vehementne pridava dalsie a dalie veci za realne peniaze do hry. S tymto trendom skutocne nesuhlasim. Mount je v hre vyhladavana a tazko "zohnatelna" vec, teda tie lietajuce draky urcite. Cize urcite neplati, ze mount je len "na okrasu" a nevadi teda ak sa da kupit. A taketo spinavosti proste fakt len velmi zle znasam. Osobne nemam problem platit predplatne, ale mam problem, ked uz aj v platenej hre moze byt niekto "lepsi" alebo rychle nadobudnut equip dalsim platenim. Jednaj je to nespravodlive ale hlavne je to nehorazna spinavost!!!

    Pandaria mi prisla tiez super, akurad ze pribeh o "zranenej koritnacke" bol uplne ze ultra detsky, ze rozpravky od Disneho o 8smej rano v sobotu boli casto krat daleko viac badass ako toto. Prepastelkovanost a neskor opat casto krat questy typu "moju zenu uniesli zle prasata, dones mi preto ich zuby o pocte 10kusu a budem kludne spat"... "zly taureni sa tu nejak rozmnozili, dones mi ich kopitka o pocte 10 kusu".... A pritom aj ked ich zabijete 10000000 tak tam proste stale budu... Ten pocit zbytocnosti pri takychto questoch tu je, a je vazne "oldschool" :)
    Na druhu stranu aby som len nehanil. Je tam aj kopa dobrych veci. Grafika sa podla mojho osobneho nazoru vcelku zlepsila. Je to take uhladenejsie. Geary niektorych noliferov vyzerali krasne, urcite v ramci grindovania tam su pekne motivujuce veci. Hra je to komplexna a da sa tam robit vela veci aj mimo obycajneho questovania. Zjednodusovanie tiez hodnotim kladne, lebo proste to bavi a neriesim. Ono ta hra ma vazne nieco do seba aj dnes po 10tich rokoch zmien, ale je to tazke nejak jednoducho zhodnotit. Nieco je tam fajn, nieco nie, no ma osobytny styl ktory sa tej hre neda upriet a preco stale laka. Aj ked je to automatova zabava pre zavislakov, ma co ponuknut aj beznemu hracovi, aj ked uz to dneska mozno v tej zaplave dobrych AAA hier trochu straca.
  • Tak mozna brzy prijde doba ze se dozvíme ze života redaktoru ještě vic:) Problemy s kreditkou a bankama ma kde kdo, ovšem ne každý o tom muze psat na hernim serveru.
    priste mozna to mozna bude o tom..jak jsem hral wowko a nemohl jsme se dovolat do elektrarny když mi vypli proud, nebo az si na to zvykneme tak to pujde mnohem dal a bude se psat o tom jak jsme onanoval při cekani na raid a uctovali mi poplatek za erotickou linku cenou jako za normalni souloz..ale jinak ok..dlouhej clanek..dlouhej:)
  • Jack1947
    Zvyseny Negativismus je u Slovaku normalni ? (ptam se)
  • Pilgrim66
    Vubec nerozumim co jsi prave nepsal a uprimne tomu ani rozumet nechci.
  • Hmm Homola a Bohonek...po tych ich super truper clankoch sa uz nedivim preco ich ani v eurogameri nechceli alebo ako sa games stalo pristavom netalentovanych pisalkov co poznaju len lidi kteri poznaju ti spravni lidi...
  • Naprosto "skvělá" ... Taky mám účet u Fio před měsícem přestala fungovat na den karta, když jsem byl uprostřed neznámého města v Thajsku bez peněz ... Neocenitelný zážitek a pak mně dorazilo, když jsem se vrátil a nemohl jsem udělat regulérní platbu, protože nechodili autorizační SMSky ... A opravdu mi pomohlo, když jsem si na to stěžoval, že mi bylo řečeno, že to je problém operátora ... (měl jsem signál, byl jsem uprostřed Prahy a jiné SMSky mi chodily).

    Po těhle zkušenostech jsem si otevřel účet jinde a jak všechno přemigruji, tak Fio ruším.
  • takze Wotlk a Cata je uz zadarmo?
  • taky zatim uspesne odolavam. jednu dobu jsem mel uz velke nutkani ale zkusil jsem to se SWTOR, ktery byl teda super, ale prisel jsem do nej jeste pred F2P modelem, kdy hracu bylo pomalu a na max levelu se toho moc delat nedalo
  • I na vanocni sucho je tohle fakt spatny vyblitek...
  • 1 krok bych asi udělal že bych zrušil fio banku okamžitě a krok 2 že bych se do wowka vubec nemontoval 5 let a 17k achivu stačilo :) už je ta hra o ničem ale nostalgie láká jenže už tam není co dělat zabít pár bosu udělat par questu a par achivu jako jo vždy to bylo o tom ale dřív to mělo takový šmrnc a nebo sem s toho vyrostl
  • Chmatákov *7*
  • Dej priklad pro tebe dobreho MMORPG?
  • raidovani ve vannile a TBC - zlate casy. Ten joke kterej zapocal wotlk a pokracujici az do dneska, skoda i o tom jenom psat.
  • Presne tak, kde jsou dobry UO (Ultima online) puvodni Runescape. Dneska mozna tak Eve online.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit