Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takovy zazitky, co mam hlavne z vanilly a TBC, to mi nikdy zadna hra neprinesla a ani neprinese. To je jasny jak slunce.
    WoW navzdy! *14*
  • tak uděláme z nejlepší online hry kid-friendly kravinu a rodiče jim to zaplatí. Jako marketingovej tah super, ale jako hro už to stojí za vyliž pr*el. Na offiku jsem přestal s přípravným patchem na wotlk, už i to mě připadalo jako pěkná koko*ina. A když se tu řešilo GW 2. Měl jsem tu čest se dostat do bety i později hrát v ostrém provozu. Je to nuda a ukázka hry, kde autoři naslibují revoluci a dodají 100x viděnou kravinu.
  • Ztotožňuji se s autorem. Taky wow pamatuji od začátku po pandy... a až po wotlk to byla dobrá hra. Další datadisky přinesly pár dobrých nápadů (pet souboje, změna talent systému - to někdo může mít jako zápor, transmog, atp) .. bohužel mínusy převažují i přesto, že jich není tolik, ale jsou zásadní.

    1)Pro mě osobně příběh ... Ano pandy byly v původním warcraftu, ale kdo z vás se v té jejich historii orientuje? Pro mě osobně je příběh nezajímavý a tím pádem mě noví zloduši v raidech dostatečně nenasrali a nepřiměli mě trávit u hry i několik hodin abych konečně bose pokořil.

    2) hrát meele clasu je - u t r p e n í - .. v zájmu zavděčit se všem mají všechny classy spoustu světelných efektů, zbraně a brnění září jak discoball a do toho má každá druhá postava velkého peta, když se tohle vše smíchá, tak nemáte šanci svou postavu vidět, nějak se orientovat v boji.. prostě jen mlátíte a doufáte, že nestojíte v plošňáku. (Glow efekty se dají snížit, ale tím se sníží vše.. tzn. i efekty kouzel bosů)
  • a co jako ma wowko do sebe? to je pro mně zahadou do dnes.....je to jedno znejednodušenejších mmorpg (ok chapu 6 leté ditě si to v poho zahraje) ..co existuje...grafika byla k zblití už v době vydaní nechapu jak to dneska muže někdo hrát ..uspěch tyhle srágory je my opravdu záhadou ...
  • je to přesně tak jak to píšeš.
  • Ahoj, supr článek!
    Wow hraju..od vanilly do teď. dnes uz je to jen par hodin tydne. driv to bylo vic. ale chci říct, že sem hrál v podstatě všechny MMORPG, který se tvářili, že mají úroveň, a nenašel sem nic co by se WoW vyrovnalo. ani se nepřiblížili. Největší zklamání byli asi loňské Guild Wars 2. WoW má i dodnes něco do sebe, co ostatní tituly nemají.
  • nekromant33
    Přesně v tý době, tedy zhruba půlka cyklu wotlk jsem taky odešel. S každým datadiskem přišlo nutkání se vrátit, ale zatím odolávám, ale musím přiznat, že Warlordi mě lákají zase úplně stejně.

    Chtěl jsem to sem pod nějakou recenzi onlinovky napsat už dávno, ale takový článek o návratu, respektive spíš nějaký shrnutí v jakési formě recenze PO ROCE, by si zasloužili všechny recenzovaná RPG. Takové články po roce fungování SWTOR, GW2, nebo Secret Worldu by byly docela zajímavé.
  • "Při jednom úkolu, kdy jsem zase musel jít sebrat deset už ani nevím čeho"...presne pre toto nehram mmorpg
  • Tak ono by asi bylo tezke udelat nejaky slozity progres u stovky hracu - to neni raid ve wowku o 25 lidech. Dungy jsou jednoduche, to je fakt. Pvp je podle me ale nejsilnejsi cast hry, hlavne pro casual hrace. V spvp maji vsichni rovne sance a ve wvw se v davu taky solidne pomlatis i kdyz tam vlezes na 1.lvlu. Ono GW se i casual hranim prezentovalo, takze bych mu to nevycital. Tech 8 stovek za necely rok zabavy alespon pro me nebyly vyhozene prachy.
  • clanek pekny. sam jsem uprostred wotlk odesel, takze pro me bylo zajimave slyset jako to je se vratit do hry. priste bych ale doporucil autorovi usporit ctenarum cas o rozepisovani o problemy s bankou
  • Asharak
    Já mohl hrát vše v ten samý den jen co jsem to zaplatil a stáhl, divné :) A FIO mám taky, nezaúčtované to tam bylo ale jinak bylo vše aktivované, hlavně to musí být zaúčtováno na battle.netu v transakcích. Nebo to možná šlo proto že jsem měl vše komplet nové i i Sumary jako WOW2 (místo abych si upgradoval trial verzi - teď mi to pořád dává možnost koupě WoWka a upgradnutí :/ :D hajzli jedni).
    Jinak Cata změny opravdu skvělé, zatím jsem nenašel lokaci kterou by nezměnili, neříkám že k lepšímu, ale to budou ty staré vzpomínky asi. Darkshore a Worgeni super.

    Btw u Hordy je takový odpad jo? :D A není autor doufám na DarkThull serveru že? ^^
    Jinak u nás ve Stormwindu uplná pohodička *2* *1*
  • Tak treba souboj s drakem ? stojis 20 minut mezi 100 lidma a mackas dokola 2 tlacitka, pripominalo mi to, jakobych na demonstraci vyrvaval dokola to samy ( v tomhle pripade - "Tvurci, dejte mi hru, kterou muzu opravdu hrat a citit se jako jedinecny tvor!") a hrozil a maval ceduli s napisem nad hlavou misto hole. Pulka questu, stuj na miste a cekej na vlny, obcas se presun tam, kde jeste moby nechciply ve 2 sekundach. Dungeony naprosto o nicem a PVP ani nestoji za rec.
  • Toz to je zajimavy pocit, trosku to rozved, takovy nazor jsem jeste u zadne hry necet:-) Ale vazne.
  • GW2 nema s MMORPG nic spolecnyho, nebrat. Pokud se teda pri hrani nechces cejtit vetsinu casu jako demonstrant v davu.
  • psal jsem vetsina ne vsichni a tak tomu bylo.
    Hry si kupuji a v minulosti byly drahe a moc se nezlevnovalo,dnes je to jine.
    AGe of empire 1 stala i po 2letech 1299 a ostatni hry taky byly desne drahe.
    To jsem si mohl koupit par her a dnes si jich muzu koupit tolik,ze nevim co mam zacit hrat.

    Raidoval jsem a v guilde stale jsem ikdyz uz dlouho nehraji.
    Mam za sebou killy YOGG+0,LK 25hc(z obou mam mounty),krome 1 raid acka ve wotlk vsechny z dob aktualniho contentu.
    U Cata jsem nemel tolik casu:krome Ragnarose 25hc vse .
    U pand jsem mel dost pauz.
    Ve Vannile a TBC bylo utrpeni raidovat,umiralo se neznalost a pic..
  • Jen na top 5ti českých free serverech (je jich tak cca 100vka) je více lidí než je čechů na retailu. Není tomu tak dávno co soud v US zavřel free server se 250 000 lidma a 60 000 000 dolarů vyčíslené škody. Toliko k zanikání free serverů, o kterých nic nevíš.

    Co se týče TBC a Vanilly, já osobně byl v guildě a raidoval, každý věděl co je to PvE, PvP, progress atd. Dokonce se i sháněla taktika a secvičovala stovkama wipů.

    No a co se týče pirátů, tak je zajímavé že skoro nikdo nepirátí a FBI jde po pirátské zátoce po doménách kolem celého světa, nebo uzavírá rlslog, stíhá megaupload atd.

    Každopádně kecy mimo realitu, pomalu každá věta co jsi sesmolil. To že ty jsi nevěděl ve vanille co je to raid, to že jsi pirátil a dnes kupuješ, to že ty dnes nejsi v guildě neznamená že to je realita všech hráčů.
  • GW2 jsem sice vydrzel hrat vkuse dele nez wow, ale taky uz se dostavuje nuda. Asi to bude i tim, ze na prvni lasku se nezapomina, ale porad pro me bude Lineage2 tou nej mmo co jsem hral. Doted mam pred ocima scenu, kdyz jsem s destrem na frenzy v cata vymlatil sam skupinu 4 lidi co me chteli zabrat mistnost a ti jen nevericne zirali:-) Ten poctivy hardcore grind mobu, castle siege, pvp a pk....joo to byly casy:-)
  • to je nejaký blog? *3* ja bych wowko hrál jen v random bg je spousta botu a blizz s tim nic nedela a co se týče end game contentu, nemám bohužel čas ani chut delat pravidelní raidy a obtížnost raidu pres raid finder mne uráží.

    Já bych uvítal ve hre raid finder pro 10 lidí se stejnou obtížností jako normální raidy a se stejným dropem. A mohli byste si vybrat ktereho bosse chcete delat (treba když už jste udelali první 4 a pak nekdo v grupe leavne, že byste mohli jít rovnou na pátýho s novou grupou). Komu by se to nelíbilo a nechtel by hrát s pugem, nemusel by to delat ale spousta lidí by to uvítala.
  • To je od doby, co se daji kupovat ve hre kraviny za realny penize. Vyrobci tomu zacali uzpusobovat veskerej content i svet, dali hracum do ruky argumenty, ze si za to plati, rozdelili hrace na tabory. A je videt, ze uz tam neni vedeni s jasnou vizi, ale je to cely rozkouskovany a kompromisni.
  • Trosku zbytecny clanek o WoW,kdyz autor ho zna jen ze zacatku,kdyz temer kazdy nevedel co to je za hru,jen ze je to Warcraft rpg ve 3D,to si myslela vetsina.O tom ,ze temer nkdo nevedel co znamena pVE?PVP,RAID,apod,... nemluve.
    Ted tyto pojmy hraci znaji jeste drive nez si hru koupi.
    Ve Vanille a TBC monoh hracu nechtelo platit mesicne a proto byla spousta zabugovanych freecek,nikomu to nevadilo,protoze nevedeli ani co to je raid a ti co to vedeli nebyli schopni pochopit rozdil mezi funkcnimi bossy na offiku a bossy na freecku co pouzivali jen melee attaky.
    Nikomu se nechtelo platit za hry,dnes je situace opacna,malo piratu se dnes najde.
    Ani se nedivim ze je piratu tak malo,kdyz se hry daji koupit za par e,ci dolaru nemluve o sleovych kuponech a bundlech(HUmble,apod..).Novinky stare pul roku -rok se daji koupit za 300.Kdysi i hry stare 3roky stali stale prez 1000.
    Ohledne hrozneho chatu v Ogrimmaru:
    :dnes neexistuje duvod nebyt v guilde,je to samozrejmost,
    tehdy se nevedelo ani co to je guilda,respektive spousta nevedela
    :sproste kecy viz: ANa ty pochazeji od freeckaru,za tu dobu hraci z free pochopili,ze 13e je smesna cena za kvalitni hru,free servery temer zanikly a zeji prazdnotou.
    Tohle je spis clanek o problemu s FIO bankou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit