Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz bylo na case :]
  • Vratil jsem se asi po dvou letech k wow.skousel sem i jine,napr.gw2,teru.a musim rict ze wow furt lidi hraji narozdil od jinych.a oto v onlajnovkach jde.
  • aby znizili cenu poplatkov na 5dolarov mesacne, tak to ich ani nenapadne. Takze sup na free Wow servere.
  • Pravidelný úbytek hráčů po dohrání nového datáče, nojo. Ale už by mohli hodit nějaké info o Titanu.
    • SnakePlisken
      Očekává se info na letošním BlizzConu. Snad jej konečně představí, jelikož tohle bude hlavním tahounem Blizzardu, až WoWko odumře.
  • Že "ťažšie" mesiace.. LOL! Sa zadrhnite tými prachmi, Activision všivavá..
  • Wofko je mrtvy, GW2 / Aion / Tera / SWToR / Blablabla jsou Wofko killeri... jo pockat, WoW ma i po 6-ti letech vice hracu, nez vsechny tyto hry dohromady. A zaslouzene. =)

    Charge on, Wofko!
    • Prostě pravdou je, že pokud nevypnou WoW servery, tak tuhle hru z trůnu nikdo nesesadí.
      • Tahle hra se pomalu sesazuje sama už od vydání WOTLKu. Od té chvíle tam má cenu hrát opravdu jen end game obsah. Ostatní je tak dementně nastavovaná kaše na první pohled co nejvíc cool, aby to hráče nadchlo, ale na 5 hodinové AV pořádné world pvp ve STV, nebo progresy KZ to mít nebude nikdy už.
        • nekromant33
          endgame wotlk bylo to co mě vyléčilo ze závislosti...
        • i ty brebto, ze to tak vis, asi to porad aktivne hrajes a kralovsky se bavis :)
          • stačil mě začátek WOTLKu a pak beta Pand, ne děkuji, nikdy už tam nezažiješ to co kdysi.
            • Myslím že každý pochopí co jsem tim chtěl říct. Ale jo jsi velice chytrý zasloužíš si od dalších stejně chytrých lidí +. Osobně je škoda že já ti mohl dát jedno, protože do diskuze jsi přinesl závan inteligence a to se jen tak nevidí. Měl by si napsat knihu minimálně já si koupím hned tři. . . .
            • To je snad jasny ze nezajijes co si zazil :D protoze v budoucnu nezazijes co zazivas ted :D
    • Wowko je tu uz 9 let.
      • SnakePlisken
        8, ale kdo by to počítal... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit