Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ok, to je fakt :D
  • Keyz
    Souboj nebude určitě v prodejnosti,ale porovnávat to lze.
    Jestliže Xenonauts je propracovanější (hru neznám),tak pak v tom bude lepší.Navíc je podle mně dobré to porovnávat, protože pak hráči kteří budou chtít například výzvu se lehce dovědí kde jí hledat.
    Kdyby se porovnávali jen AA hry mezi sebou tak bylo dost jednotvárné.Mnoho menších her vyčnívá nějakou specialitkou kterou AA hry nemají a byla škoda to nezmiňovat.
  • janchor
    Klíčový je nesplést přezdívku!
  • No jo porad. Se hned nerozciluj *2*
  • MickTheMage
    Neries, zvyknes si za tie roky :)
  • " Ta stylizace grafická tomu na strašidelnosti nepomáhá." nauč sa čítať
  • urcite sa vola Němec a nie Nemec? v slovencine hentu srandu s hackem nemame.. ale mozno ma nejake ceske korene.. :)
  • Vicemene souhlasim. Pocitace jsou vykonejsi a vykonejsi,ale jedine ceho se dockame je ''tady a tady jsme to trochu zjednodusili,ale v podstate je to to same jako driv''
    Pritom zrovna X-Com serie ma tolik potencialu na vylepsovani...
  • Strasidelne? Nic proti gustu,ale X-Com serie nikdy nebyla strasidelna. Ale vetou ze se na to skvele graficka stylizace hodi,tim jsi me dostal. Vazne si nedokazi predstavit koho by tahle komiksova stylizace dokazala vystrasit. *1*
  • No...opravdu by mne zajímalo jestli UFO může napadnout základnu (nezaregistroval jsem, že by o tom v článku byla zmínka (?)), protože v provedení v jakém je, se mi to nezdá zrovna reálné...takže odpadají dosti adrenalinové zážitky...atmosféra při tom kdy vám ti šmejdi provedli útok na rodný dům a vy jste spěchali zabezpečit hangáry aby se ten vesmírnej šmejd nerozutelk po základně byla k nezaplacení, také se děsím nezajmavých popisků při pitvě/informacích ufonů, u technologií etc....protože nad tím jsem také zůstal zasaknut dost času. Vyprsknutí vojáků hned z lodi je také smutné, taktický výsadek by byl jistě plus i v původním UFO jsem tehdá přemejšlel, že by bylo super kdyby vám hra nabídla možnost výběru zóny kam...třeba ze tří širších prostranství na mapě, to by podle mne bylo vylepšení daného principu...trochu mě štve že, že když někdo prohlasí, že hodlá vylepšit principy toho a toho tak tím vždycky zaručeně myslí, zjednodušit je.
  • Souhlas panove. Appocalypse aboslutne nej dil. Navic sprava jen jednoho mesta mi prisla mnohem zajimavejsi,nez saskovat na cele planete.
  • Nesmysl. Samozrejme nechci nijak narazet na tvuj styl hrani,kazdeho bavi hrat jinak. Ale ja jsem vsechny x-com dily prochazel max se 4 vojaky. Vice vojaku na misi me uz silene stvalo a ztracel jsem k nim jakykoliv vztah. A ver tomu nebo ne,nepouzival jsem system save-load.
    Idealni je samozrejme mit moznost co nejvice vojaku a kazdy si vybere sam. Ale me osobne 6 prijde jako dostatecny pocet
  • Pro me osobne byli doposud favoritem UFO:EX 2,ale po precteni clanku se tesim jako maly kluk i na tuhle hru. Xenonauts me ,prestoze jsem skoro az sileny fanousek x-com sertie,nechavaji zcela chladnym
  • Skvěle napsáno
  • Moje řeč. Apocalypse byla i pro mne nejlepší. Možná je to mým "camper" způsobem hraní, kdy jsem si připravil jednotky, spustil time a čekal... :)
  • Rozhodne lepsi restart od JJ Abramse, nez ta kokotina Nemesis.
  • Keyz
    Pro mně škoda,že to není strašidelné.Přece jen čekal bych zde nějaký strach.Ta stylizace grafická tomu na strašidelnosti nepomáhá.Asi u toho budu bavit a spát až potkám nějaký ufonský xicht.Raději bych se ale trochu bál.

    -"Vypínání a zapínání toho či onoho je dobrou připomínkou, že autoři nezapomněli, která platforma je domovskou nejenom pro UFO, ale i pro ně samotné. Přesto bych - zejména hráčům, které zlobí karpální tunel - upřímně doporučil právě ovládání na gamepadu"
    "Naneštěstí ale i proto, že sám se s myší, respektive její neposlušností, občas trochu potýka"

    To tedy zapomněli na "domovskou" platformu anebo domovská platforma jsou konzole.Jinak by to udělali bez problému tak aby to fungovalo skvěle na myši jako staré díly.
  • No tak si nainstaluj DosBox a puvodni UFO. Mne se maly pocet jednotek libi. Rozhodne se vic sziju se sesti vojaky nez s tuctem anonymnich panaku. Rozhodne se budu sakra snazit, aby z tech sesti zadny nezarval, nez u tuctu, kde jich zarve polovina a nijak to misi neovlivni. A ano, pocatek boje, kde te nepritel pokropil plasmou nebo tam poslal raketu a pulka vojaku zhebla byl opravdu "skvely".
  • Tady zadny souboj nebude , archaicky vypadajici xenonauts , i kdyz se vsim vsudy , nemaji proti AA hre vydavane na vsechny platformy sanci. Par fanousku na forech bude vykrikovat jak Xeno jsou lepsi , a to je tak vse. ( tim nechci rict ze se mi Xeno nelibi)
  • Co například kopírka 1:1 v moderní podobě + inovace? Např.: stále více základen, ale jejich umístění ovlivňuje vlastnosti základny - ve skále v horách (vyšší obrany schopnost při napadení), podzemí na poušti (dražší na zásobování ale lepší kamufláž), či plovoucí na vodě (dražší rozpočet na výstavbu, ale možnost operovat nad oceánem). Nový výzkum, letecké jednotky, možnost mobilních základen pro levnější a rychlejší operace při terorech, širší možnosti při spolupráci s dotujícími státy - např. pomocné síly zadarmo na určité mise apod. (jako ve Spellcrossu). Ano jsou to jen úvahy, ale moc dobře si dokážu představit původní UFO s novinkami, které hru udělají ještě komplexnější. Ano, musí se dnes volit "kompromis" kvůli prodejnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit