Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Svatá pravda..ikdyž já osobně se z celé série vracím pouze X-Com apocalypse, protože ten si mě koupil asi nejvíc..
  • Nejlepší část boje byl počátek výsadku s postupným zajištěním okolí letadla. To mi fakt chcete říct, že tam tohle není? Navíc maximum 6 vojáků je taky docela málo. Mít od každého "druhu" vojáka jenom "1 ks" je prostě blbost. To je pak houby strategie :-( Větší výsadek prostě k Enemy Unknown patří :-(
  • Tak já na původním UFU prakticky vyrostl (a na prvním prince of persia také, ale to tady nepatří), tu dobu paniky při chybných sektorech na disketách při kopírování atp. už asi nikdo nikdy nezažije :o)) Ale abych se vrátil k tématu, tak za mě můžu napsat, že, i přes těch několik zásadních změn, se hrozně těším. Doba šla dál a nelze jen žít ze vzpomínek. Spousta z nás zamáčkne slzu nad vzpomínkou legendárních her na pc, ale dnešní "děti" už si žádají jiné typy her. A i když si myslím, že nyní jsme to právě my, tedy naše generace, která drží herní scénu nad vodou, tak pomalu ustupujeme a drtí nás jednoduchost nového herního světa *4* A neustále se vymlouvat na to, jaké to bylo za nás, je dosti nefér pro ty ostatní, kterým jakoby dáváme najevo, že jsme větší profíci? Ne, ne. Já se na toto UFO těším, neboť nám sice nevrací úplně vše, ale i v těch malých náznacích (např. skiny, účesy někteří ufoni atp.) ve mě vyvolávají malou nostalgii a to už mi vzhledem k mému věku stačí k probuzení vzpomínek. Navíc, kolik typů her tohoto druhu vůbec máme? Od našich dob asi velmi málo, takže já jsem rád i za to málo. *3*
  • To dopadne jak TwoSides:(...jakmile to dotahnou do nějaký rozumný verze, tak je utnou.
  • Nejlepší ufopedie je v Ufo:Alien Invasion. Tam je mailová komunikace s vědcema o jednotlivejch projektech naprosto famozní;)...
  • Jenom jedna zakladna? Male mapy? Nemoznost pokleknout? Vysadek vzdy na kraji mapy a hra sama vypusti vojaky ven? Mala variabilita prostredi? Zadne time units? Problemy s ovladanim? Jakysi divny prurez zakladnou misto pekneho isometrickeho pohledu? No tak ted nevim, jestli do toho pujdu. Tesil jsem se, ale ted mam pocit, ze to nebude ani zpoloviny tak dobra hra jako prvni dily - alespon pro ty, co je hrali a muzou srovnavat.
  • Jestli jsou vsechny ufa a jejich klony stejny, tak jsou stejny i vsechny fps a tps dohromady. Je to zanr, ktery ma sva pravidla, pro ktery je oblibeny. V ramci techto pravidel je variabilita na solidni urovni.
  • A co jako? Ja ho hraju obcas dodnes, a necitim se tim nijak lepsi oproti lidem, kteri ho nehrali.
  • Nesmysl. Poslední film byl náhodou kvalitní i když na Nemesis nemá. Byl to zkrátka alternativnní děj a já jsem za něj rád. Lepší než dokola točit Pickardy. (I když je to můj nejoblíbenější kapitán). Ruku na srdce, Star Trek nemá a nikdy neměl úžasné duchaplné scénáře. Takže je vrámci stylu Star Treku je to důctojný díl.
  • strileckovy ufo dojelo jeste nez vyjelo (je zruseny, pokud se nepletu)
  • janchor
    Hrál, ale ne v jeho časech.
  • Grygar nikdy nehral UFO? Tak to je cim dal tim lepsi.
  • Ethy
    Nemohu si pomoct, ale pořád mě od tý hry odrazuje ta konzolovost na první pohled. Uvidíme jak to celé dopadne, kdyžtak to jistí zimní Steam slevy... *3*

    Btw http://openxcom.org/ doporučuji *4*
  • Tak vypadá to hodně nadějně, kdyby tak vývojáři měli podobnej přístup k remaku i u Syndicate...
  • Nikdy jsem se nenabažil obrázků z UFOpeadie a to se dohráním všech dílů, pohybuju někde kolem čísla padesát, takže Mickovo konstatování na závěr mě nepotěšilo. Ale jinak se těším :)
  • EuroSamurai
    Mizerný remaky sou k ničemu.
  • To někoho pořád ještě zajímá X-COM? Nebylo těch remaků a pokračovatelů už dost? *6*

    Pravda, bývala to výborná hra, hodně jsem se u toho vyblbnul, dokonce i ty český X-COMy byly celkem slušný. Jenže je to pořád v základu o tom samým, takovej syndrom Call of Duty! :) A podle dojmů ani tenhle díl nebude výjimkou, jen ten zbytečnej multiplayer je tam navíc. Od Xtýho UFO klonu bych už čekal nějaký výraznější vylepšení, ale bohužel, ani tentokrát. *13*

    Asi tomu dám šanci, mnohem zajímavější mi ovšem připadá to chystaný střílečkový UFO.
  • walltar
    Jak ta slátanina může někomu připadat dobrá? Ten poslední film nestál zanic.
  • Hry už nikdy nebudú ako kedysi. Dnešná generácia postihnutá Facebookom a konzolami na to proste nemá bunky. A bude horšie *9*
  • ucho
    pěkně sepsaný dojmy, díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit