Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě to není špatná hra, ale mě osobně nesedí systém alchymie a craft se mi zdá dost chaotický s přehnaným množstvím receptů.
    • velice špatné animace hlavní postavy, ovládaní postavy dost čast hapruje,umělá inteligence taky nic moc, díry ve scénáři, díry v lore. Z Geralta udělali ňoumu a za ňoumy se mi špatně hraje. Měli jsem hrát za Letha :)
      • jestli z Geralta udelali noumu, tak se presne drzeli lore
        • Jako nesouhlasím, ale je to vtipný :)
  • Miluju vůni brekotu Witcher haterů po ránu
    • každý má své fetiše
    • Když se ve školce probudíš po spánku po obědě tak se tomu neříká ráno.
  • Pozoruji tady obrovské zmatení pojmů a dojmů, nálad a upomínek, píšu to sem nahoru, protože dole o odscrolluje někam mezi směsici hypu a hatu.

    1) Funkční otevřené světy tu byly už v 90. letech. Podle mě se to nedá srovnávat. Fallout žádný otevřený svět neměl, bylo to několik map (lokací) a mezi nimi byl neexistující „svět“, kde hráč chodil po mapě. Totéž platí pro Baldur’s Gate, Star Trail atd. Open-world hratelnost podle mě znamená, že hráč chodí po skutečném, otevřeném světě, ve kterém se baví něčím jiným, než plněním questů/hraním příběhové linie. Tj. například si zlepšuje postavu (buď grindem mobů nebo třeba používáním skillů jako v Elder Scrolls), sbírá materiály na základnu (Metal Gear Solid 5), shání suroviny na lepší výbavu (Far Cry, Batman: Arkham Knight) nebo plní miniquesty, které něco vylepšují (Dragon Age Inquisition). Klíč k fungujícímu open worldu podle mě je právě v tom, že hráč se baví i něčím jiným, než je plnění questů – herním systémem, který nepotřebuje příběh. Podle mě je to nejlíp udělané v Elder Scrolls – rozvoj postavy, ale je to samozřejmě věc vkusu.

    2) Otevřené světy ve VGA hrách – zmiňované Wizardry 7 jsou krásná ukázka fungujícího open-worldu, kde člověk mohl strávit stovky hodin jen zkoumáním mapy a levelováním postav. Ale dnes by taková hra těžko obstála. Hra měla stovky hodin a příběh se posouval s nadsázkou „jednou za 30 hodin“. Ve hře prakticky nebyl příběh v dnešním slova smyslu a to úžasné drama se odehrávalo spíš v hráčově fantazii, než na monitoru. Hra tohoto typu by podle mě dnes už nemohla uspět (i když je to pro mě nejlepší dungeon všech dob).

    3) Gothic, Ultima 7 atd. – skvělé hry, ale Ultima 7 byla, pokud si pamatuji, hlavně o questech a o příběhu, open-world mechanismy tu moc nebyly. A Gothicy byly poměrně malé hry, takže mapa byla hodně nabitá věcmi a vše bylo hodně propojeno questy. Při pokusu vytvořit skutečný open world ve třetím dílu se to moc nepovedlo (i když je to skvělá hra). Gothic fungoval v horizontu 50 hodin, ale skutečný open-world by měl vydržet třeba 200 hodin.

    Celkově si myslím, že Zaklínač 3 nedělá open-world optimálně, ale pořád hodně dobře. Geralt je „zabíječ“ nestvůr, takže jeho obživa je, že někde stopuje netvory a zabíjí je, je to jeho práce a nikdo netvrdí, že každá nestvůra musí mít vzrušující zápletku s překvapivou pointou. Otazníky dávají smysl ze začátku, kdy chybí kvalitní equip a pak už je hráč může s klidem ignorovat. V Oblivionu také není nutné, pozabíjet všechny skřety. Co podle mě Zaklínači 3 doopravdy chybí, je propracovanější vývoj postavy a equipu, který by byl lépe provázaný s open-world hratelností. A sledování červených stop skutečně je někdy otrava, ale co se dá dělat, je to 80% práce každého lovce.
    • s tema wizardrama7 jsi dost vedle teda
    • Paulcz
      Myslím, že jsi to zmatení pojmů jen dodělal a přidal pár klišé navrch :) RPG otevřený svět může být cokoliv, základ by se dal asi definovat tak, že se hra odehrává v nějakém větším světě a to je asi vše :) A je úplně fuk jestli je dynamický (Kingdom Come, Mount and Blade) nebo statický (Fallout, Elder Scrolls). A také je jedno jak je to technicky zpracované, např. svět ve Falloutu 1 a 2 je zcela plnohodnotný, to že je rozkouskovaný na lokace je jeden ze způsobů jak to udělat. Má to i větší logiku, města jsou od sebe vzdálená v realistické vzdálenosti a vedle vesničanů nebydlí rodinka radškorpionů jako ve F3, vývojář se nemusí patlat v nezajímavých lokacích atd. Jinak každý 1 pixel na mapě je 1 lokace, klidně by se dalo proběhnout od města k městu skrz lokace. "Dnes už nemohla uspět" to je něco jako "640kB paměti musí stačit každému."
    • A Might and Magicy jsi nehrál? Ti měli úžasné open-world světy už od MM1 nebo MM2, vždyť vznikly jako hybrid wizardry a ultimy. A Zaklínač po herní stránce krom hledání stop, soubojů a gwentu opravdu nic jiného nemá. Žádný role-playing, vývoj postavy omezený.
    • Dobréj názor - dík
    • "Klíč k fungujícímu open worldu podle mě je právě v tom, že hráč se baví i něčím jiným, než je plnění questů – herním systémem, který nepotřebuje příběh. "

      Co přesně má Zaklínač krom těch questů? Nic! Zhola nic! Dokonce po skončení hry postavy ani nereflektují, že je konec a Marigold má asi jednu větu pro tebe...
      • A jaká hra tohle reflektuje? Já myslím, že málokterá. Co se týče rpg prvků, tak promyšlenost světa je na tak dobrém levelu, že když jsem se potuloval po Skelige tak jsem narazil na přivázanou královnu ke skále jak ji ohlodávají havrani. Na tohle se klidně mohli vykašlat. Stejně tak na rozsipanu sůl kolem zavřených domů na baronově sídle (mohli to prostě nechat jenom jako zmínku)

        Questů, který nemají úžasný příběh je tam spoustu, ale je tam zase spousta questů, které jsou fakt výborné
        • Tohle měl v daleko větší míře už Morrowind. Nic kvůli čemu by jsme jim museli stavět svatostánky...
          • Já svatostánky nestavím. *3*
      • Gwent, sbírání legendárních setů, potvor atd
        • to jsou zase jenom formy questů. Legendární sety jako jsou Kočka, Gryf dostaneš za odměnu za quest, který se skládá z hledaní červených fleků po mapě...
          • A co bys sis tam pral jako ?
            Mas tam mraky kvestu/zakazek/miniher (box,karty,zavody) a je ti to malo...kdyby tam nebyly zas pises jak je to chude...tak ja nevim
            • když je to ten nejlepší open world historie, tak třeba nějaké náhodné situace? Ne přesouvaní postav z bodu A do bodu B pomocí scénáře. Ne skripty(hořící dům elfky), ale opravdové události. Tohle je přesně co jste vyčítali Dragon Age, že tam je předskriptovavý boj obrem s drakem, tady to nikomu nevadí .)
          • minihry nejsou forma questů
            • ty jsi úplně vymaštěnej... Je tam jasně daná citace "Klíč k fungujícímu open worldu podle mě je právě v tom, že hráč se baví i něčím jiným, než je plnění questů – herním systémem, který nepotřebuje příběh"

              Na to reaguji, že krom questů tam není nic, co by dělalo funkční open world...
            • Napsal jsi "Co přesně má Zaklínač krom těch questů?", nikoliv "co dělá krom těch questů u Zaklínače dobrý open -world." Dvě různé věci, chce to přístě zapnout mozek, než něco plácneš do diskuse *3*
            • Právě, že takto položena otázka nebyla, ale asi měla být
            • já jsem to formuloval velice správně, jen ty jsi natvrdlý. Otázka byla položená, co dělá krom těch questů u Zaklínače dobrý open -world. Stačilo si přečíst příspěvek, na který reaguji + citaci.
            • v tom případě jsi měl svou otázku formulovat nejspíš jinak, než ""Co přesně má Zaklínač krom těch questů?"
            • pokud háži citaci a ptám se, co dělá ten open world tak výjimečný, tak očekávám debatu o open worldu, že jsi stočil debatu úplně někam jinam není můj problém, já jsem se chtěl bavit, co dělá u Zaklínače 3 dobře zvládnuty open -world, ne co je tam dalšího krom hlavních questů. Ano, jsou tam i vedlejší ve formě hledaní setů. To jsem samozřejmě věděl, ale děkuji za připomenutí.
            • každopádně, odpověď na svou otázku, "co nabízí Witcher 3 mimo questů" jsi dostal, gwent, závody, box, sbírání setů, nemáš zač, hezký den *1*
            • jestli nebude problém v tom, že jsem reagoval já na tebe a ne naopak *1*
            • možná by sis mohl přečíst na co reaguji. Dokonce jsem tam dal citaci :D.
            • však to nebylo tvrzení, že Witcher 3 je open world (to snad vidí každý, kdo neni úplně slepý) ale odpověď na tvou otázku, cituji: "Co přesně má Zaklínač krom těch questů?".. Jak jednodušeji to ještě chceš podat?
            • Takže sbíraní setů je minihra? Nenech se vysmát. Sbíraní kartiček už měla i jednička a nikdo netvrdil, že je to open world...
            • jistěže mají, minihry jsou běžnou součástí open world her, jedna z těch činností, co můžeš dělat mimo questů, na které ses ptal, víš?
            • jaký minihry? Sbíraní setů je normální quest. Navíc strašně otravnej quest, kde hledáš na několik místech nelogicky rozmístěné plánky. Tohle vymýšleli snad nefetovaní. Ty kartičky nemají co dělat s open- worldem....
  • Odulin
    Super, už se moc těším. Teď teprve rozehrávám HoS a co nevidět bude další nášup. Tohle bude přes léto hasit mou žízeň po RPG. Do toho včera koupen Doom a v týdnu Uncharted 4....kruci je toho na jednoho skoro dost. :D
    • Ahoj, nevite jaky bude doporuceny level ? Jestli muzu si to dat s novu postavou coz bych radeji nez zacinat stou co tam mam....diky
    • Moji žízeň po RPG bude hasit Enderal
    • a hned Kingdom Come, Divinity OS 2, Mass Effect 4, Numenera ....
  • Zaklínač 3 je pro mě nejotravnější hra, co znám. Vím, že je naprosto irelevantní nesnášet nějakou hru až za hrob, navíc když jsem si oblíbil předchozí díly, ale je to tak. Průměrná hratelnost a zbožná glorifikace naprosto fanatických fanboys mi způsobilo, že tuhle hru fakt nesnáším :)

    Kdo se přidá?
    • pokud existuje hra kterou nesnášíš až za hrob, nejsi opravdový hráč...
      a z tvého příspěvku chápu, že nejvíc tě na zaklínačovi s*re to, že se stal tolik oblíbený...
      víš co seš? víš co seš? ... seš normální pozér :P :D
      • mě sere, že nejhorší díl je nejvíce oslavovaný, protože jde všem na ruku. Pokud kvůli tomu nejsem opravdový hráč(ať už je to cokoliv), tak budiž...
        • ty ses taky nejhorsi dil prosim te.
      • Odulin
        Jo.
    • Witcher 4 prý bude MMORPG
    • Jó, není nad pořádnej flamewar takhle na pátek.

      Oni ti větráci zaklínače jsou skoro větší fanatici než jablíčkáři.
      Nepřipouští ani objektivní názory.
      Musíš mít prostě přes prsa vytetovaný Witcher a nebo tu vlčí hlavu abys byl aspoň rovnocenej partner do diskuze.
    • Jdu do toho *1*
  • ravux
    Ahoj, mam dotaz. Rozehral jsem pred par dny Zaklinac 2: Vrahove kralu rozsirenou edici na Ultra detaily. Imho to vypada to stejne dobre, jako Zaklinac 3. Jelikoz na mem i5 + GTX 960 4GB to jede v prumeru 28 FPS, predpokladam, ze Ultra byla do hry dodana pozdeji (v Extended edition?), protoze v dobe vydani pred 5 lety by si to nikdo nezahral.

    Je to tak? Ale hlavne: Jak hodnotite grafiku Zaklinace 2 na Ultra vy, v porovnani s trojkou?

    Diky za nazory.
    • nemáš zaplej supersampling? by ti to melo jit o dost líp. Ten supersampling je i v options myslim napsanej červenou barvou pokud si dobre pamatuju. Ten ti tvoje 960 na 60fps fakt nedá.
    • pokud vim, tak tam Ultra byla vzdy a krome toho tam byl (je) navic supersampling, ktery v te dobe rozumne rozjel jen malo kdo.

      Co se tyka srovnani grafiky 2 vs 3, tak to jde tezko porovnavat, ale v zasade si jsou podobne, akorat ve 3 je to rekneme ze sirsiho pohledu, spousta nadhernych vyhledu do krajiny a ,,WOW,, momentu. Samozrejme za ten ,,vyhled,, zaplatis HW vykonem.
    • Já dvojku na ultra myslím hrál, teda vše max a pak tam byl nějakej supersampling, nebo co to bylo, a ten jsem měl myslím vypnutej. Hrál jsem na i5 2500k, 8GB RAM a gtx 680 2GB. Grafiku takhle z hlavy porovnat nemůžu, ale v tý době, kdy jsem to hrál, byla super. Trojku jsem hrál taky na max, akorát mám stažený na půlku hairworks, na i5 2500k, 16GB RAM, gtx 980. Trojka mi přijde graficky hezčí, ale to bude pokrokem v technologiích a hardware. Asi není úplně správný porovnávat hry, které dělí 5let od vydání (nebo kolik to opravdu je)...
      • ravux
        Ubersampling. Ten mam prave zaply a dela obrovsky rozdil. Ja bych je taky neporovnaval, kdyby nebyly graficky srovnatelne, coz je prave to, co me na tom prijemne prekvapilo :)
        • Já to měl asi taky zapnutý, hrál jsem s gamepadem na TV a zvukem z domácího kina *1* ono už jen to, že dvojka je "koridirivka" a trojka "open world" trojku graficky snižuje. Včera jsem koukal na všelijaký mody do trojky a dá se z toho udělat grafický orgie, ale je na to třeba řádný pc *1*
    • https://www.youtube.com/watch?v=_elYktHyKcU
      • ravux
        Ano, YT a google znam taky, ja se ptal na subjektivni nazory zdejsich ctenaru (mozna jsem to nenapsal jasne).
        • To po nich nechtěj! Ještě bys je mohl vyděsit. 50% osazenstva tu dává průchod svým komplexům. Veskoslav ti řekne, že máš jít hajat (protože on je místní guru), Magister_Peditum se tomu zasměje a ty vtipnější ti řeknou, že máš následovat červené stopy a otázníky. Nedej bože nechtěj po nich komplexnější analýzu. *1*

          Vřele tě tu vítáme!!

          PS: Když budeš ten šťastnější, tak ti naklikáváč udělí 80 liku a nebudeš si muset dělat novou facebookovskou profilovku na léto aby jsi zbalil babu... *1*
          • Zpomněl jsi na zástupy ubrečených haterských děcek, co opakují naučené, leč naprosto nesmyslné fráze a dělají tu ze sebe šašky
  • Už se moc těším
  • Hateři neustále řešící otazníky a hledání stop si neuvědomují, že W3 by člověk neměl srovnávat s nějakou bájnou dokonalou RPG, kterou nikdy nikdo neviděl, ale s ostatními současnými open world hrami. Ano, v Zaklínači můžete (nemusíte) oběhávat stovky otazníků. V Dragon Age: Inquisition (ve Far Cry, v Ass Creed) oběháváte stovky kosočtverců - je to totéž a je to mor současných her s světem (na západě se tomu říká syndrom "ikonky na mapě").

    Dnešní hry obecně trpí tím, že skoro každý jouda umí vytvořit otevřený svět, ale neví, jak ho zaplnit (totéž platí třeba pro poslední díly GTA, Red Dead Redemption nebo Metal Gear Solid 5 - obrovské, krásné a z herního hlediska prázdné světy).

    Podle mého názoru jediný (když nepočítám Japonce!), kdo přišel za ta léta s propracovaným open-world herním obsahem je Bethesda (Elder Scrolls). Ale kromě Bethesdy je otázka "jak zaplnit otevřený svět" zatím nezodpovězena - firmy spíš bezradně tápou. Zaklínač 3 mi přijde ještě OK. Vele otazníků nabízí nepřeberné množství questů a repetitivnost herní činnosti celkem úspěšně dohání zajímavým světem, rozhovory atd.
    • To nemyslíš vážně, hrál jsi Fallout 4? Tak prázdnej svět jsem snad ještě neviděl. Nuda a pořád stejný lokace.
    • Až na to, že Zaklínač není sandbox na rozdíl od TES. Nepotkáš tam náhodné situace, vše je naprosto generované. Je to naprosto lineární hra ve velkém světě takzvaně fake open word...
    • Jenže Bethesda vytváří neskutečně generické světy. Je tam pár druhů nepřátel, které se liší jako vejce vejci, každý v 5 úrovních, které levelují s tebou. Naprostá většina pokladů se generuje automaticky v závislosti na levelu (stejně jako to co prodávají obchodníci), takže až na pár výjimek všude najdeš a koupíš to samé. A to nemluvím o misích, kde volby prakticky neexistují a často ani ten příběh nedává smysl (navíc většina misí se hraje stylem "utíkej za šipkou dál"). IMHO jediné co bethesda umí je vytvořit engine. Nechal bych vždycky někoho jiného, ať z toho udělá hru.
      • "Jenže Bethesda vytváří neskutečně generické světy. Je tam pár druhů nepřátel, které se liší jako vejce vejci"

        To je sranda, že Zaklínač je na tom ještě hůř. Několik druhů utopenců, že?
    • W3 si se zaplněním toho světa poradíl líp než Bethesda. Možná to není uplně přesné. Bethesda ty světy umí zaplnit, ale dělá pár katastrofálních designových rozhodnutí, který tu hru ve výsledku hrozně shazují - např. level-scaling, možnost připojit se ke všem guildám a stát se jejich grandmasterem v jednom jediném projetí, možnost vygrindovat svoji postavu uplně ve všem na 100 procent atd. Kdyby Bethesda vzala systém pravidel s DnD s omezením vývoje postav, s omezením, jakou guildu můžeš připojit atd, tak by to nejspíš byly nejlepší hry jaké kdy byly udělané.

      Jinak si myslím, že v zaplnění open-world světa je pořád bezkonkurenční Gothic 1+2+3. Ale pokud bys šel dál do historie, našel bys jiná rpg, třeba Wizardry 7, Might and Magicy, Ultimy, které měly open-world, které měly epický příběh atd. Ale těžko porovnávat tyto staré pecky s dnešními hrami.
      • Taky bych řekl, že ty otazníky jsou lepší než to co předvedla Bethesda... Spousta otazníků má nějaký vlastní příběh a v heart of stone jsou některé dovedené do dokonalosti ( kdo hrál tak třeba balista vs Wyverna), tak že se suprově doplňují.

        No já myslím, že kdyby neexistovalo 100 skrýší pašeráku, tak se W3 gothicům vyrovná G1 a G2. To už u mne víc haprovalo to, že Geralt je ve trojce taková legenda, že by ho v podstatě měl znát i ten největší poustevník..
        • W3 (hrál jsem jen základní hru) měl obrovské spousty generických questů, které měly všechny uplně stejnou strukturu: pokecej s borcem (přečti nástěnku), sleduj stopy, zabij potvoru, vrať se zpět. Občas tam byl vsunutý nějaký borec navíc, se kterým jsi musel pokecat, než ses dostal k té potvoře.
          Hlavní příběh byl taky hodně průměrný a působil zbytečně natahovaně a nelogicky. Místo aby Geralt z Barona prostě vymlátil nebo na něj použil smysly, kde je Ciri, tak běhá několik dní po bažinách. V Novigradu místo aby se čarodějky teleportovaly, tak si nejsou schopny sehnat loď atd.
          A ty červené stopy byly fakt strašné.
          • Tak mne zaklínačské zakázky připadali z principu docela dobře udělané. Je to prostě standart zaklínače a i mezi nimi byli zajímavé questy (na Skellige s tim společenstvem monster). Sapkwoski nakonec nepopisuje běžné zakázky Zaklínače - o těch se jenom zmiňuje například v sáze, ale ty které jsou něčím zajímavé (povídky)

            Ano nelogičností tam bylo spoustu, ta teleportace mne taky napadla. Na druhou stranu mezi mágy bylo spoustu fušerů - alchymistů a zaříkávačů, kteří se asi jen tak teleportovat nemohli.
          • no jeste ze ty scenare nepises ty :)
    • Funkční otevřený svět měl např. Fallout 1 už v roce 1997. A za téměř 20 let jako nejsou vývojáři z největších a nejprachatějších studií schopni vytvořit pořádné RPG? O tom to není. Je to o tom, že herní průmysl zdegeneroval a místo kvality chrlí balast, v poslední době navíc plný chyb. Nikomu fakt nepřipadá divné, že se běžně drze vydá hra buďto nehratelná nebo v polofunkčním stavu, že vycházejí nedodělky, které se dokončují x měsíců po vydání přes DLC a jakési "final edition" apod. hnus? Ano, Zaklínač 3 je mezi slepými jednookým králem, CD Projekt je alespoň schopen vydat funkční produkt, ale příběhově je to částečně obšleh jedničky zkombinovaný s pohádkou o kohoutkovi s několika dobrými questy mezi repetetivním hledání fleků. Bethesda je kapitola sama o sobě. Poslední RPG Fallout 4 je přemalovaná trojka s hloupým příběhem a technicky bídná tak, že je potřeba hrabat se 10 minut v ini souborech, abych si ve hře nepřipadal jako připláclý ksichtem na sklo, stáhnout si 5 módů, aby rozhovory dávaly smysl a ve finále nadávat, že se sesypala grafika při plížení a čekat na opravný patch.
      • Ne. Je to hlavně o tom, že od doby Fallout 1 jsi o 20 let zestárnul? A stejné věci se díváš dost jiným pohledem? V roce 1997 mě bavila fůra činností které by mě dnes nebavily vůbec - a přitom se na nich nezměnilo vůbec nic. U her je to stejné. Nikdo už ti ve hrách nenabídne totéž co jsi u nich prožíval když ti bylo o 20 let míň a byla to první hra z daného žánru.
        • Fordzy
          Máš pravdu, před dvaceti lety mi byly dva roky a rád jsem si hrával s chrastítkem, ale dnes dávám přednost Zaklínači. Lidé se prostě věkem mění.
  • Nevím jestli je to českou a slovenskou náturou nebo jestli je to jen tím, že se v diskusích na tiscali shromaždují největší demen*i, ale je to opravdu neskutečné a neuvěřitelné. Podle většiny světa jedna z nejlepších her všech dob a CD projekt jedno z nej současných vývojařských studií a co na to diskuse na tiscali? Naprosto dle očekávání jen a jen neskutečný hate. Ty zdejší diskuse jsou opravdu neskutečný hnůj a kolekce pomatených individuí.
    • Je to naprosto normální reakce diskutujících na otravný hype, který v případě Vědmáka už leze ven i ušima. Po vzoru "vy do nás chlebem, my do vás šutrem" je to "vy do nás hypem, my do vás hatem".
      • Blue.Shark
        Podle mého názoru je normální přestat sledovat dění kolem libovolné věci, která člověka štve. Nebo považuješ za OK dva roky hltat každou zprávu o tématu a potom hltat i další zprávy, ale řvát přitom "Bože, já už nechci, to je hrozný hype!" Vždyť je to hrozně pitomé :)
        • Podle mého názoru je normální, když vydavatel nějakého "čtiva" necpe svým čtenářům reklamu maskovanou za články. Od toho tu je označení článku jako inzerce nebo ta roztomilá bannerová reklama, která mě nyní na herním webu kupodivu láká na sekačku na trávu. Pakliže jedna strana poruší "dobré mravy" a bude hypovat, poruším i já "dobré mravy" a okomentuji to kritikou.
          • Blue.Shark
            V tom je ale ten háček. Články, které se před vydáním jakéhokoliv produktu objevují, jsou naprosto běžnou praxí. Zpravidla je uvolňují autoři na svých stránkách a (v tomto případě) je herní novináři přejímají a publikují na svých stránkách. Je tedy hype to, že novináři plní svou práci a informují své čtenáře o posledních novinkách, které autor o produktu zveřejnil?

            Jak bys chtěl, aby to v praxi vypadalo? Zveřejňovat každou třetí zprávu? Nebo zveřejnit jen to podstatné? A jak poznáš, co je pro tvé čtenáře podstatné, když každého na produktu zajímá něco jiného? Není i kterákoliv dobrá recenze PR článek?
  • Magister_Peditum
    Diskuse jako vždy o h****. Plus nepostradatelný naklikávač. To už je gamesácký kolorit, zdá se. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit