Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude masakr *14* *14* *14*
  • Původní hru mám od začátku ale ještě jsem ji nehrál tak mám dotaz jak je to s obtížností případně jestli je nějáky mod co by ji zvednul pokud je to moc snadné
    • hrál jsem to na na nejtěžší obtížnost od začátku do konce a ani jednou jsem si ji nesnížil. Zezačátku je to docela těžká (tak na urovni Dark Souls), tak od 12-tého levelu už to je snadné i na této obtížnosti. Zvlášť znamení (iqni, quen) byly hrozně overpowered, možná už to upravili. Trochu problém byl až s posledníma třema bossama (už si nepamatuju jejich jména), ale opět asi tak na urovni bossů s Dark Souls.
      • celkově mi jde o to že většina her je lehká i na nejtěžší v dnešní době
        • jo, toho bych se u W3 moc nebál, určo to není extra lehký na max obtížnost... jinak samo souhlas, hry sou ted celkove dost easy
      • mno právě witcher 2 jsem hrál na předposlední obtížnost jen protože bych nechtěl hrát kvůli smrti od začátku ale jinak to nebylo nic strašně těžkého spíš tak průměr většinu her si dávám na co nejvyší obtížnost kromě strategických hned ze začátku
        • ne, nejvyšší obtížnost neznamená, že máš jen jeden život. To je možná nějaký hardcore mode, který tam jde zapnout. Takový drsňák ale nejsem. Hrál jsem to na nejvyšší obtížnost ale normálně se save/loadem.
          • Insane – for unusually skilled gamers who expect an extremely high difficulty level. Opponents deal very high damage and no saved game can be loaded if Geralt dies. This difficulty level is more difficult than Hard.
            • mluvím o W2 :) k přirovnání ne o W3
            • je to možné já to hrál tak před rokem právé na tu nejtěžší normální úroven nebylo to nic strašného ale ani tak jednoduché zase tak doufám že nesnížíli latku
            • sorry, už si to fakt nepamatuju. Já jsem to hrál na Death March (nejtěžší obtížnost). Ten mod s jedním životem nevím jak se jmenoval
            • možná to změnili/přidali od té doby, co jsem to hrál já. Hrál jsem to hned po vydání. Co si pamatuju, tak ten mod s jedním životem se jmenoval Death March

              http://www.polygon.com/2015/6/3/8712405/witcher-3-difficulty
    • obtížnost? Asi takhle, hraju dá se říct 20 let, W3 byl muj prvni witcher a pro mě byly idealní obtížnost jedna pod maximem. Hru sem prerusil cca na 30 levelu a ted se k ni vracim. Zanedlouho to prepnu na max obtiznost. Tož tak. Nějak super easy to teda neni. Kor pro lidi co to nikdy nehráli. Prijde mi to tak akorat proste.
      • Tak,ted jsem to mesic hral,pred par dny dojel hlavni linku.Zacal jsem na dvojce,po par hodinach dal na zlamane kosti a po par dalsich hodinach na deatmarch az do konce,da se to..
    • Hele, zkus si dát od začátku nejtěžší (Deathmarch) a hned první souboj (ghúlové na cestě do White Orchard) ti jasně ukáže, jestli je to pro tebe moc těžké nebo málo těžké. Mně přijde Deathmarch tak akorát. Ze začátku dostáváš držkovou, ale časem se vypracuješ a ve druhé polovině hry už to dáváš bez problémů - až datadisk Hearts of Stone datadisk zase trochu zvýšil. Takže to vyzkoušej.
    • BangMeInBangladesh
      Obtížnost se dá měnit v průběhu hry.
      • mě jde o to aby to nebylo snadné i na nejtěžší
    • hra je mířena na Veskoslavy, takže to na nejtěžší dohraje každý...
  • Bože kolik toho hypu ještě mají v zásobě? To co tihle hoší z Polska předvádí okolo této hry hraničí s vymýváním mozků...
    • Still
      Je to cílený na duševní mrzáčky, víš....

      EDIT: Myšleno tak, aby měli slaboduší jedinci co hatovat *1*
    • ale nedělej... už si se třásl na novej článek, aby si měl důvod jít plivat do diskuze... ;-)
    • tak to se nemáš čeho obávat
    • Ještě řekni, že ti zabili matku...
      • BangMeInBangladesh
        a šrouba
        • Ta negativní hysterie co tahle hra vyvolává je neskutečná.
          • Neboj sa, to len tu.. všade inde ľudia, ktorí sú radi, že aj tomto svete neúplných hier s DLC, ktoré stoja 20 Eur a trvajú 2 hodiny, sa nájdu štúdiá, ktoré dávajú do svojich hier kopu roboty, ich hry majú množstvo obsahu a za skvelé ceny (CD Projekt, From Software, Obsidian, Paradox, Rockstar)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit