Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jsem fakt rad ze sem imunni vuci "MMO¸¸... *15*
  • líbí se mi to, trochu to pripomína world of warcraft. A taky bych tomu nerikal strilecka když tam jsou i meče a magie.
    • Veskoslav
      V Dishonored je taky magie a chladné zbraně a přesto je to "střílečka".
      • Shania
        Přesto tohle je klasické MMO RPG s akčním bojem a žádná střílečka:)
        • Veskoslav
          No podle mě to klasické MMO už nebude (za klasické MMO považuji třeba WoW nebo SW ToR). Tedy doufám.
  • Ocenil bych, kdyby mi tady admin prestal mazat prispevky narazejici na to, ze tomu autor neustale rika MMO striecka, na coz byl upozornen uz minule, a radsi si to opravil. Diky
  • Trisska
    Je vážně legrační, když postavička s rukama jak párátka drží v tlapičce meč třikrát větší než ona. Zajímalo by mě co si tím chtěj autoři hry dokázat, že dělaj tak velký meče... *7*
    • Nevim proč se do ní všichni tak navážíte mě náhodou její příspěvek přišel naprosto normální a taky mě to napadlo proč to tak je, vždyť už je to humus jak všude pobíhaj takový panáčkové se 6 metrovými meči
      • Jack1947
        pff...
    • Jack1947
      Je to dneska moderni, jak u peni... *15* ... Na ten velkej mec reakce ... ef tyhle dlouhe vlakna, jsou vazne k zlosti obcas...
    • Veskoslav
      Podle mě jim závidíš. Většinou jsou totiž holky v MMO krásné, štíhlé a mají pevná prsa:) Navíc já třeba hraji GW a i když jsem křehká dívka, co by mohla nosit kladivo větší než ona, tak mám nejenom brnění, co fakt je brnění a ne erotická sranda a zbraně, co jsou velikostně naprosto normální. To samé u SW ToR. Ale rád mám možnost mít velké zbraně, z nudy, ze srandy atd.
      • Trisska
        Není co závidět, sama jsem taková. A hele tohle je fakt zvláštní. Minule jsi mě tu obviňoval že jsem kluk co si hraje na holku a teď sám přiznáváš že hraješ za holky... Tak nevim, ale možná by sis měl nejdříve zamést před vlastním prahem než začneš někoho obviňovat.
        • Veskoslav
          Povětšinou hraji v MMO či RPG hrách za holky. Pakliže mají normální zbroje a zbraně. To nemá co do činění s tím, že jsem kluk proboha.
          • Tim se potvrzuje, ze kluci kteri hraji za holky jsou magori.
          • nejdriv napíšeš že jsi holka a ted se to snažis zamluvit *7* *7*
          • Veskoslav
            Svatba? Ale kdeže, říká se prvně studuj, cestuj a pak se žeň *1*
            • Jack1947
              Nadhera kam az se , u MMORPG diskuze krasne vyvinula/ nebo vyviji ... ( to zas autor clanku bude mit dilema jak to promazat aby nahodou, nesmazl neco podstatneho, nic zavidenihodneho to neni veru).
            • Tilwaen
              @kotty: Tak nezáleží, ale který koloděj by prvně sázel strom? *15*
            • kotty
              @Tilwaen zalezi na poradi? *1*
            • Tilwaen
              A správný chlap má postavit dům, zasadit strom a zplodit syna... *1*
          • tomocz
            A kdy už se vy dva konečně vezmete? :)
          • Tvle, tvoje příspěvky jsou den ode dně více a více zarážející.
          • Trisska
            Já myslela, že když hraješ nějaký MMO tak se chceš se svou postavou co nejvíce ztotožnit. Tak proto mi přijde trochu divný, že hraješ za holku... Navíc si i ostatní hráči musej myslet že seš holka.
            • Jack1947
              Neni vyjimka, plno chlapu hraje, za zenske a naopak. ( plynou z toho povetsinou, ruzne nezanedbatelne vyhody atp... )
    • autori delaji to co se libi lidem, a masa proste chce velky svitici meče
    • Je vážně legrační, když máš jako obrázek profilu malebnou panenku s hezkým ksichtíkem. Zajímalo by mě co si tím chceš dokázat ?
      • Trisska
        Nic. To lidi občas dělávají, že si daj do profilu svoji oblíbenou postavičku. Jestli je na tom něco špatného, tak mi to prosím vysvětli...
        • No hned ti to vysvětlím dá se z toho lecos poznat např. to, že nejseš zcela vyzrálá osobnost (pokud jseš teda dospělá a nejseš dítě) vysvětlení -> 1. vidíš se v postavičce z animované pohádky(to naznačuje celkem dost). 2. převládající růžová a k tomu naprostý protiklad černé barvy naznačují pocity méněcenosti a také nevyzrále osobnosti jako v bodě č. 1. 3. vybíráš si ženské hrdinky co svědčí o tvé nesmyslné touze jako žena něčeho dosáhnout a býti respektována..
          • Trisska
            Hm, zajímavý. Nikdy bych nečekala, že se toho na herním webu o sobě tolik dozvím. *15* Tak obrázek jsem si pro jistotu změnila... Je to teď lepší, pane psycholog? *4* Mimochodem, je fakt zajímavý, že rozmačkaný beďary v avataru tu nikomu nevaděj a sympatická postavička z nádhernýho animáku dokáže vyvolat takový pozdvižení. *8*
            • vlastik.plaminek
              Knoxxi, popelář je důležitější. O hodně důležitější.
            • :D :D :D Korunu si tomu nasadila tim, ze sis ji diky prispevku zmenila. heheh, ty ses vazne trubka
            • Za to se neomlouvej i ten popelář je důležitej *4*
            • Trisska
              Dobře, už nic nedělám. A promiňte že existuju!!!
            • Ale já neřekl, že mi to vadí *15* mě jen zajímá jaký máš názory a postoje když napíšeš to co napíšeš..A budeš se možná divit, ale když si hned změníš obrázek po tom co ti ho někdo zkritizuje taky něco napovídá. Takže radši už nic nedělej..
            • Veskoslav
              Protože Beďar je Beďar a nevydává se za pseudointelektuála, co si hraje na křehkého tvora, zkráceně holku.
          • Ja bych spsi řekl ze když se tu Trisska objevi tak se na ni sletne hejno nadrzenych cokliku, a stekaji a hopsaji. At uz napise cokoliv, jakoukoliv blbinu ma uspech zarucenej, minimalne diskuze na dve tri hodiny:)
    • Za prve je to urcity styl a za druhe me by zajimalo, co si chces dokazat ty tou svou cestinou a ruzovou demenci co tu vypoustis. Bez si michat spagety, tlapicko
      • Trisska
        Raději vychladni a běž si dotáhnout šroubky u motoru ty bručoune.
  • Taky by už jednou mohli udělat MMO bez těch fantasy sraček okolo..
    • TheGGG
      Kotor
  • Tohle bude další katastrofa jako GW2.

    Může se už o GW2 říkat pravda, nebo si ještě pořád hrajeme na to, že to byla dobrá hra?
    • nn todle bude možná katastrofa, ale ne jako GW2 :D u GW nelituju ani jediného dolaru, který jsem do toho dal
    • Asi se nedočkáš hraju už rok a pořád je to dobrá hra.
    • Ja bych pockal ještě tak dva roky, pak uz se to bude mcot rict na plnou hubu, ted mas ještě moc minusek:)
  • Dopadne to jak v Oblivionu... muj radoby epickej legendarni enchantlej mec, kterej jsem ziskaval buh vi jak dlouho, me vyrazil bandita z ruky na uboci hory. Mec jsem v hluboke trave hledal hodinu a pul...
    • *15*
  • hm ta stylizacia je pre vekovu kategoriu 3-7 takze to skor oslovi mladsich hracov asi
  • Vogon
    Meče velké v rukách,
    mečíky malé v kalhotách,
    ovšem kozy tam jsou pěkné,
    ale velmi strašidelné,
    oči svítící,
    a zadnice smrdící.
    • ten trailer som si pozrel len kvoli tym kozam co si spomynal :D a bohuzial som ich nezocil
    • Tilwaen
      Ty bys měl vydat sbírku.
      • Vogon
        Zde legenda mého lidu,
        básní v klidu,
        tento Vogon Prostetnik,
        jenž nemá kurník.

        http://www.youtube.com/watch?v=WjbghLpGhOc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit