Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najväčšia slabina hry je že tam nesneží
    • pač Cevat nedal do CryEnginu sněhový vločky, chybí tam zimní partikly. Ty přijdou v nový verzi.
    • Jsou tam aspon plavajici zeny?
  • SPOILER:
    Tohle je také dobré, všichni řvou , je slyšet bitka, ale nikdo nebojuje :) https://www.youtube.com/watch?v=7JAG49G-1u8
    • Asharak
      bitvy jsou otřes celkem s těmi animacemi, záseky npc, stejně jako jeleni v lese *10*
  • OK takže mam asi 16 hodin a musim říct že dokud jsem nenarazil na quest: Křest ohněm tak sem o tý hře všude hlásil jen pozitiva, ale tenhle quest předvedl jednu větší bitvu a bylo to strašný. Resp. s vaší menší armádou ste kumány a lapky prostě rozsekaly protože stačilo jen každýho mlátit do zad, ale bylo to neskutečně zabugovaný...textury se nechtěli načítat a běhaly tam rytíři bez hlav nebo jen hlavy bez brnění *1*. Racek řve ať zabijete lučišníky ale celá "armáda" stojí a čeká až je vy pokosíte. Stojí na schodech a tam je vidět že ta mechanika soubojů prostě nefunguje z kopce a celkově propadáváte do schodů atd. Pak to pokračuje na další plácek kde se musíte nejlíp zbavit dalších střelců a do toho vám může hra hodit to, že moc vašich umřelo a celý odznova. Pak vás to hodí k bossovi a nechá vám to hp který ste měli, u mě to bylo hodně málo takže ěm třeba na 3 rány zabil. Nic moc, ještě že jde zabít 1 šípem do hlavy *1*
    • No, ja myslim ze to rve na tebe ;) Zbytek vojaku se kryje za prekazkama...to mi prijde docela logicke...Krome toho ono to je v dialogu napsano, ze jsou tam kumani a lapkove ale ze to neni armada, coz na rozdil od nich vase je....Ze jsou dobre vybaveni ale vojaci to nejsou....Bylo to ale pekelne :D
    • Tyvole! Šel jsem sem, abych někde vylil svoji frustraci v tom samém. Taky jsem byl plnej příjemného překvapení do tohohle momentu, kdy mě to absolutně rozlítilo.
      Přesně jak píšeš - lučišťnici na schodech ten systém soubojů (skvělý na duely, debilní na masové bitky) poslali do kolen. Nechápu jak tohle mohlo projít designersky/testersky. Šel jsem celou bitvu asi 30x. Varianta, kdy Ti umíraj vojáci a kdy ne je hrozně náhodná. (jednou jsem měl fakt dobrou sérii a sundal jsem 5 kumánů u nich v táboře a hra hlásila "too many yours soldiers died" a jindy jsem nedal ani ránu a všechno se vyřešilo bez problému.)

      Boss Prcek nahoře ve věži je ovšem něco kvůli čemu bych poslal do Warhorse dopis plný nadávek podepsaný vlastní krví. Nikde se nepíše doporučený level pro tenhle boss fight, takže jsem tam přišel jako kecálek/zloděj na levelu 8 a myslel jsem, že chcípnu! Ta postava nejde porazit, je silná, nedochází ji stamina....úplně ústřel. Testing = 0.
      Takže jeden z epických vrcholů hry musíš zahrát jako *CENZUROVÁNO*, co běhá s lukem po půdě kostela a headshotuješ bosse. PROBOHA!!! Hlavně, že hned potom jde parádní filmeček (celá hra má skvělé cut scény) a člověk nemá vůbec náladu si ho užít, protože je jen na konci frustrace.

      Tohle je absurdní.
      • Asharak
        Kámo chodit do bitvy jako kecálek je taky parádní roleplay *1* Ale je fakt že možnost to využít u toho bosse není no, třeba přesvědčit někoho ať jde s tebou.
      • No asi to chtelo vic trenovat :) Ja ho dal s mecem a stitem docela na pohodu na prvni pokus. Riposta je dost ucina metoda na ty tvrdci protivniky. Staci par hodin treningu s ucitelem a clovek ho rozvalcuje....
      • Jack1947
        Přitom stačí dvě přesné rány nebo 3-4 do těla a svalí se jakoby nic.
    • Tak v reálu když bojovali dva, tak logicky ten třetí šel na toho nepřítele z boku nebo zezadu, jestliže to šlo aby ho rychle zneškodnili.

      Ty postoje kilometr předem jsou opravdu komické *15*
    • spoock
      Pamatuju na vetsi bitky ve Skyrimu, to bylo taky dost hrozne.
    • mel jsem asi stesti, ze ta bitva u me probihala vicemene spravne - bez bugu, lucistniky jsem pobil castecne mecem a castecne lukem a bosse jsem vyridil ripostou. Nicmene to hraju na PC tam je evidentne mene problemu nez na PS
      • Jack1947
        Kdo to hrál na PS4??
    • Jack1947
      Jdden šíp jo ? ten mu tam napálím a ono kulové...

      Tak dojeto (hail trainers) přitom je to úplně jednoduché stačej defakto 3rány mečem omg... pokud další bos už bude silnější a naskilovanější tak to já snad budu taky no... protože tohle byl celkem očistec.

      Ta bitva byla celá taková divná - už předtím mi fps spadlo někam k 10obrázkům - na druhou stranu stačí nebejt úplně v záběru a je to v cajku. Ty jo 3hodiny v trapu omg.. nezávidím lidem tohle na PS4 to musí bejt teda med ( nebo taky ne třeba to je uzpůsobené na gamepad) pak zjistím bum že vyšli přímo určené ovladače před vydáním (!!) na Kingdom come zkusím to s nima no je mi jasné že jako většina her to navýšší fps.
      • táhni už piráte....
      • Jak může takový bl*ec zde psát. Kradeš hry, mektáš nesouvislé věty a zaděláváš diskusi. Že nemáš ban na stálo je mi záhadou.
    • Jack1947
      Tak to je dobré dík y za pokažení zážitku tag spojler ty nic neřiká?? *16* *10* ještě že jsem přestal číst...
      • Nemáš vůbec zač Jacku, za to že sis to stáhnul z warezu si nic jinýho nezasloužíš *14*
      • A co je presne ten spoiler? Doskakujici textury, ti lucistnici nebo ze nekoho mlatil do zad? Ani jedno z toho bych necekal... *7*
        • Jack1947
          O té bitvě třeba ?
          • Bitvu bych ve stredovekem rpg taky necekal.
    • nightborne
      Ta první hromadná bitka mi přišla taky dost šišatá, ty další dvě už působily lepším dojmem, alespoň tedy na mě osobně =).

      S těma lučištníkama je to trochu podivný, ale zase když se na ně vybodneš, po chvilce bitva pokračuje, akorát tam tebe a kumpány kropí... víc lučištníků, že. Ty hlavy / bezhlavý postavy jsem tam nicméně neměl, ani mi nedělal problém nějakej vejškovej rozdíl při bojích, takže dost možná kus od kusu =)).

      S tim, že trošku přesílená taktika je oběhnout nepřátele a kosit je do zad, souhlasím. Ono takhle, nejsem guru historických bitev, ale řekl bych, že zásah z boku, od někoho jinýho, nebo rovnou do zad, byla ve skutečných bitkách nejspíš velmi častá příčina smrti, ale tady je to vážně možná až trochu moc lehký ;).
      • Ono hlavně ten začátek bitvy vypadá jak nástup jednotky SWAT :) by strašně ponohlo, kdyby ten bojový postoj AI zaujímala až blíž nepříteli a ne kilometr před ním
      • Jo tak ty hlavy jsou zase i třeba mojí sestavou, ale hrál sem třeba 3 hodiny předtím a za celou hru sem tohle neměl ale tady jo. Ale jinak celá ta bitva je opravdu divně skriptovaná. Parkrát se někde někdo seknul a jen stál ať už to byl protivník nebo spojenec.
  • Jack1947
    https://www.rockpapershotgun.com/2018/02/13/kingdom-come-deliverance-review/ taky dobrá recenze *4*
    • hm, retardovaný dojmy social justice warriora a ani to není recenze. nauč se anglicky, jacku
      • Jack1947
        Napsal fanb boj polygonu. Co je tam SJW?
        • Četl jste vůbec ty kecy, na které jste postnul link??!

          Jenom stupidní SJW může v názoru na hře si stěžovat na:
          - "absence černochů"
          - "hra je baštou jedné etnické příslušnosti"
          - "chudáci Cumanští nájezdníci jsou nepřesně zobrazování jako brutální zabijáci" (LOL)

          Nejenže vás někdo upozorní na SJW blábol, ale vy to ignorujete a ještě se tváříte, že vše je v pořádku.
          • RPS je odpad. Viz "aféra" s autorem Rimworldu a debilní krávou z RPS.
  • za me teda nic moc optimalizace, fps dropy a kazdou chvili hra zamrzava, obcas to taky spadne

    i5 3,7GHz, 16GB ram, gtx 980ti
    • Jack1947
      Myslím že na very high je potřeba 4+ pamětí a na ultra asi i přes 6gb ta hra je dost náchylná na pěmet - potom ram to ale splnuješ to uvolnšní ram do cache si tam měl ? mě to hodně zamrzá když to spustím, potom už tolik ne nesmí se holt nic dělat omezt alt-tab jinak hra ráda padá.
      • madPav3L
        Pro info GTX 980 Ti má 6 GB, v přetaktovaném stavu je to silnější grafika než přetaktovaná GTX 1070.
      • mam to same (jen misto i5 mam i7) a hra nespadla ani jednou. Nastevni grafiky mezi Very high a Ultra, normalne spustene prgramky jako skype a prohlizec.
  • Zadarmo drahá: https://youtu.be/_svkq5kBPCo?t=7m22s

    Na to se prostě nedá koukat.
    • jedině PS4, Xbox bych nechtěl
  • Mart9
    Máte všichni tu Blanku čmoudlou nebo má takový skin jen na mé PS4? *8* Opravdu nic proti, ale připadá mi to zajímavé.
    • Jack1947
      Nevím už si ji ani nepamatuji... umřelo moc rychle...
    • jj, ona je taková opálenější, byla senách :-D
  • Hodne štedré hodnotenie za slabšiu kópiu TES. Jedine v čom sa rovnajú je počet bugov.
    • hraju oboji zaroven, Skyrim na PSVR... a divil by ses, jak Skyrim zestarnul. Ta absence zajimavejch questu a zastarele mechaniky plus treba management inventare je tam na hodne spatny urovni. A pokud si vzpominam dobre, Skyrim v dobe vydani obsahoval na hlavni quest line bug, kterej zamezoval dokonceni questu, mam dojem, ze se nekde neotevrely dvere a nesly otevrit (bez command prikazu nebo naslednyho updatu). To je opravdu silenej bug, se kterym jsem se v KCD jeste nesetkal. Kazdopadne ke trem bugum v KCD co jsem zminil driv se pridal ctvrtej. Mlynář Pešek se nějak zasekl o povoz před barákem a začal rotovat rychlostí 1000 otoček za sekundu. Asi zatim nejhorší bug co jsem ve hře viděl.
  • Jakou myslíte že to má znovuhratelnost ?
    • Hele vzhledem k tomu všemu, co ovlivňuje náklonnost měšťanů, vesničanů nebo šlechtickejch vůči tvé osobě, to má určitě dobrou znovuhratelnost. Když na sobě máš plnou plátovou zbroj tak se ti u některých postav omezí možnost rozhovoru, tím pádem tak hrozí i to, že ti unikne nějakej quest atp ..je to luxus, sám se těším, až to dojedu a rozehraju znova:) pár věcí bych udělal rozhodně jinak :)
    • je to hodne o pribehu, pro me to ma znovuhratelnost dost malou. Mozna casem s modama.
      • Díky, toho sem se trošku bál
    • já si to dám ještě podruhé jiným herním stylem a s tou druhou romancí a potřetí tak za rok s omodovanou verzí
  • Zdravím. Stalo se někomu, že v Ratajích nelze splnit quest s odpolední hlídkou u kostela? Oslovím strážného Slavíka, rozhovor započne, ale v půli se utne a následně už nejde znovu navázat.
    • jo stalo, pak jsem jsem to loadnul a ok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší