zavřít
...

Kingdom Come: Deliverance - recenze

Už je to nějaký pátek, co se v naší kotlině dmuly kvůli nějaké hře takové vášně, jaké dokázala rozjitřit prvotina českého studia Warhorse, Kingdom Come: Deliverance. Jindrovo dobrodružství zasazené na počátek patnáctého století, kdy do českých zemí vtrhlo Zikmundovo vojsko, jistě není potřeba obšírně...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 20 Starší

• Mart9 tiscali.cz
    3 souhlasí, 2 nesouhlasí
    1000. příspěvek *5* Mám odehráno 8 hodin a baví mě to čím dál víc, zatímco například u Maxe Payna 3 už jsem v tu dobu vyhlížel konec. Opravdu skvělá hra a quest se záchranou Ptáčka v lese byl hodně zábavný. Dohnal nás ten kumán, chtěl jsem ho sejmout šípem, ale netrefil jsem *2* Pak už byl moc blízko, takže jsem musel vytáhnout nějaký slabý meč, a i když byl on lépe vybavený a se štítem, tak jsem ho dokázal sejmout.
    před 5 hod. upraveno v 08:13

reagovat

• Jméno (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Už to začíná... SJW nonsense... jestli vás to zajímá a jste vlastenci hurá na to :-):

https://www.youtube.com/watch?v=1ZJeAjbv2cc
    včera v 23:16

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      A k čemu došli? *15*
      včera v 23:48

reagovat

• Drasťa (inkognito)
        1 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Ze WH a Vavra maji povinost dat hru do kontextu dnesni doby a nasi neoliberalni spolecnosti a dat tam cernochy.
        před 4 hod.

reagovat

• Pitizvik (anonym)
          1 souhlasí, 0 nesouhlasí
          doufám, že taky pořádně zkritizovali třeba film nespoutaný django.. neviděl jsem tam ani zdaleka dostatek bílých otroků na plantážích *1*
          před 3 hod.

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Mě uklidňuje jen jedna věc - že tahle sorta lidí nikdy nic významného nedokázala a nedokáže. Jen hejtit a nesmyslně kritizovat, což jim vycházelo chvilku v posledních pár letech, ale moc tlačili na pilu, takže teď už se jim smějí i jejich původní fanoušci. Což ve výsledku znamená, že díky bohu tahle sorta loserů nikdy ten průmysl reálně nezmění, naslouchat jim budou leda další ňoumové, jako třeba ti, co dělali Andromedu. A ti zase neuspějí na trhu.
          před hodinou

reagovat

• Jméno (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          COZE...? K tomu fakt došli...? To si děláš srandu, opravdu? Může to někdo potvrdit ? Já jsem fakt neměl a nemám žaludek na to ty kecy poslouchat ale fakt k tomuhle došli?
          před 47 min.

reagovat

• Jméno (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Ježiš, jak já mám vědět k čemu došli... jsem to vydržel sledovat asi tak 5-8 minut :-) (beze srandy)
        před 48 min.

reagovat

• cecil (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Panove hodinky KCD *15*
    https://twitter.com/DanielVavra/status/966672496274673665
    včera v 21:30

reagovat

• pan.chytry tiscali.cz
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Tak jsem dneska hral delsi dobu a z cca hodiny hrani jsou 70% film a rozhovory, zbylych 30% je jidlo, spanek, jizda na koni, a jeden souboj. Grafika hezka, propracovane a dokonce se da sledovat i pribeh, ale chtelo by to mene animaci a vice hrani.
    včera v 21:17

reagovat

• cecil (anonym)
      5 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Pravdepodobne to neni hra pro tebe. Me se na tom prave tohle libi. A to jeste zasadne ve hre chodim, zadny behani jak reetard. Potom to ma teprve atmosferu.
      včera v 22:13

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
        2 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Taky dost často chodím. Sice stihnu třeba jen 1-2 questy za večer, ale prostě za tu atmosféru to stojí. *15*
        včera v 22:16

reagovat

• cecil (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          ja kolikrat za vecer jenom projdu vesnici a pokecam s mistnima *15*
          včera v 22:19

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            No jo to já zas nejednou skejsnul na celý večer u kostek. *15* Btw s náhodnými NPC se moc nebavím, mají co říct, nebo jen opakují nějaké naskriptované fráze, všichni stejné?
            včera v 23:03

reagovat

• nightborne tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Náhodná NPC nemají cenu, hovoř s postavami, co se nějak jmenují =).
              před 8 hod.

• n (anonym)
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              ne, hovor se vsema, i random saskove maj tak tri predpripraveny odpovedi, ktery ti

za a) prinejhorsim levelujou vyrecnost
              za b) obcas te nasmerujou na nekoho zasvecenyho do pripadu (questu) - ovsem jen dokud nevyplejtvaj ty predpriraveny odpovedi, pak uz je to mlaceni prazdny slamy
              před hodinou

• pan.chytry tiscali.cz
        0 souhlasí, 2 nesouhlasí
        No ted jsem zase chvili hral a je to tak. Dan Vavra si spletl zanr. Nemel delat PC hru, ale celovecerni film. Cela hra spociva v chozeni, jezeni (jeste ze tam neni kakani) a co jsem slysel asi i v rozmnozovani (hrat eroticke sceny v PC hre to je podle me zalezitost pro psychiatra :-) ) no a to jsou vsechny interaktivni prvky hry a pak se kouka na super animace. Je to opravdu takovy interaktivni film, hodilo by se to pro vyuku dejepisu.
        před hodinou

reagovat

• Kek (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Nejspíš jsi pořád v tutoriálu, hra jako taková začíná až po úvodních titulcích, kdy se probudíš ve mlýně, to je cca po 4 hod. hraní, pak jsou tam cutscény jen výjimečně
      před 5 hod.

reagovat

• pan.chytry tiscali.cz
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Jo tak :-) Takze ctyri hodiny tutorial a dve hodiny vlastni hrani? :-) To uz jsem nekde videl, jmenovalo se to Zaklinac.
        před hodinou

reagovat

• Lkm (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Tady je to lepší než u Zaklinace, kde je hratelnost bidna, tady jak se to otevře, tak se to zlepší...
          před 2 min.

reagovat

• cecil (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    @pan.chytry

Jak se cloveku povede mit v pocitaci podobnou vec?
    Mam windows 7 roky a nikdy jsem v nich nic takovyho nemel.
    Jediny co pouzivam na ochranu jsou MS security essentials + mam samozrejme posledni aktualizace.
    včera v 20:30

reagovat

• pan.chytry tiscali.cz
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Treba tak, ze instaluje nelegalni software, ten jsi na pocitaci take nikdy nemel?
      včera v 21:07

reagovat

• pan.chytry tiscali.cz
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Hele ja mel jednou vir, to byl narez. Uz si presne nepamatuji jak to tenkrat bylo, ale vim, ze mi nesel nainstalovat AVAST anitivir, vzdycky to spadlo, tak si rikam, nejaka divna verze. Jel jsem nejaky cas bez anitivru a pak mi nejak i nefungovala flashka. Ale dalo se normalne pracovat na PC. Pak me napadlo spustit PC v nouzovem rezimu, nainstalovat antivir a cca 50% vsech .exe bylo infikovanych bez moznosti obnovy. Ted jednou za cas projedu PC temi defendery (anti spyware malware) - jsou to super programky a ty vetsinou vsechno odstrani a zatim se to dari delat zdarma v trial verzich.
      včera v 21:22

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
        0 souhlasí, 2 nesouhlasí
        Já jsem taky jel bez antiviru asi 11let zpátky ale když se mi začli sekat hry ( prostě i na střední detajly jeli méně než 30fps) už sem to začal řešit.
        včera v 21:50

reagovat

• pan.chytry tiscali.cz
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          No von ten antivir asi neni ani moc potreba. pokud chodis na klasicke normalni stranky tam je to zabezpeceno. V emailu moc viru take neni, kdyz se neotevira co se nezna a jedine z ceho to jde chytit je nelegalni software. Ten ja bohuzel musim stahovat, protoze za vydelane penize tak nejak zaplatim za najem a jidlo :-)
          před hodinou

reagovat

• Adalbert (anonym)
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    https://www.gamespot.com/reviews/kingdom-come-deliverance-review-the-past-comes-at-/1900-6416861/

další zajímavá recenze...
    včera v 15:13

reagovat

• pan.chytry tiscali.cz
    0 souhlasí, 10 nesouhlasí
    Cau chlapi tak pridavam jedno filozoficke zamysleni. Zkousim hrat Kingdom Come, ale hra se neuveritelne skube. Rikam si, grafika prumer, na mym super procaku a grafice by to melo jet. Hrat to nejde a uz jsem se chystal brecet sem na games, ze to je trhany a spatne optimalizovany. Pak si vsimnu na mym merici rychlosti CPU, ze je i na desktopu na 80%. Vejdu do tasks a tam je vytizenost 0%. Rikam si vir - a taky ze jo. Tezili ze me BITCOINY. No co je pointa meho zamysleni? Slycham tady tisice breceni o zabugovanych hrach jako Fallout 4, apod. Uz nejsem schopne rozeznat co je troleni, ale ja prakticky zadnou hru co jsem hral jsem nemel zabugovanou. Takze kdo to pisete, nejspise mate nejaky viry ci jiny problemy s vasimi PC. Cau
    včera v 13:00

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Jak si to poznal tyhle "viry" se většinou v procesech moc neukazují, jinak ne vždy to je vir může se stát nějaká chyba a vytížení CPU dokud neuděláš restart ( nebo se něco někde přeplní při delším používání PC i když to se mi děje spíše u ramky pak už nemá co alokovat a pc začne mrznout teda Windows10 zamrzají).
      včera v 16:18

reagovat

• TheKeeper (anonym)
        0 souhlasí, 2 nesouhlasí
        tak cxo piráte, pořád kradeš jako straka?
        včera v 20:18

reagovat

• pan.chytry tiscali.cz
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Presne jak pises. Kdyz jsem zapnul procesy, tam nic a vytizenost procesoru 0%, ale ja mam takove meridlo jine, neoficialni neni od Microsoftu a to poznalo vytizenost 80%. 100% to byl vir/malware nevim jak to nazvat, ale objevili a smazali to takovy ty programky, jmenuje se to defender, nebo malware killer apod. Odstranuje to ty webovy cervy. Urcite jsem to chytl z nelegalne stazeneho software - nejaka hacker skupina si tam da svuj kod a tim pak tezej nebo sledujou pocitac, pokud jim je jedno ze prijdou o reputaci.
        včera v 21:12

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Aha bacha s antimalware já jsem měl nakaženej soubor přímo ve win a po restartu už nenajely! ještě že mají tu funkci resetu.
          včera v 21:48

reagovat

• Bob08 (anonym)
    7 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Já teda měl včera zase zážitek...tři ženské z vesnice si sehnaly od ježibaby mast z halucinogenních bylin, pomazaly se jí na intimních partiích a jaly se o půlnoci v lese vyvolávat ďábla...Když jsem se k nim přiblížil, myslely si že jsem jejich pán temnot a začaly se mnou obcovat... Při tom mě samozřejmě mastí namazaly taky, takže jsem místo nich viděl klisnu, prasnici a slepici. Od obcování mě to neodradilo a když jsem se tomu začal poddávat, v nejlepším z lesa vyběhli démoni s červenýma svítícíma očima a začali nás řezat. Až jsem se v krvi vedle ženských mrtvol probral, zjistil jsem že to byli dřevorubci co šli pobít řádící "čarodějnice" :)
    včera v 10:46

reagovat

• pan.chytry tiscali.cz
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      HAHAHAHAHAHA tak to je ulet? Na cem ten quest vymysleli? To brali LSD? :-) No ja myslel ze ta hra je nic moc, ale ted jsem chvili zkousel a vypada to hezky - s durazem na detail. Musim vyzkouset
      včera v 12:56

reagovat

• n (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        jo, je to solidni trip

a abys se dostal holkam do kalhotek, tak musis absolvovat minihru s lockpickem
        včera v 16:43

reagovat

• Bob08 (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Jo to je pravda, přišel jsem ke klisně zezadu a musel jsem ji lockpickovat...koukal jsem co to je, jestli nějaký pás cudnosti či co :-)
          včera v 17:46

reagovat

• Rokytka (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Seknul jsem se u questu kde se mam zeptat kovaru v Sazave na med. Jeden z nich je podezrelej ale nema nic u sebe ani doma a nic mi nerekne, stejne tak jeho syn. Nemam to rozbity?
    včera v 10:45

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Zajdi za tím kovářem ve městě, ten ti řekne, že tomu kováři prodal všechnu svoji měď, takže kecá. Pak s tím zatlač na synka a on ti všechno vyklopí.
      včera v 12:07

reagovat

• Rokytka (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Na syna uz jsem zkousel tlacit, ale asi mam na nej slaby skilly takze to nikdy nevyjde a skonci to bitkou a i kdyz ho preperu tak mi nic novyho nerekne.
        včera v 13:13

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          No a za tím druhým kovářem jsi byl?
          včera v 14:11

reagovat

• Rokytka (anonym)
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Jo byl, bez toho bych asi nemohl zatlacit na Zachova syna s informaci ze skupuje med. Jeste se zminoval o tretim kovari Otovi, ale toho nemuzu najit.
            včera v 14:33

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              To je ten zbrojíř na náměstí.
              včera v 14:45

• Rokytka (anonym)
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Myslis naproti kovari kterej mi rekne ze Zach skupuje med? Ten ma popisek "mecir" a nabizi mi jenom quest na ukovani mece.
              včera v 14:49

• jamar28 tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Pardon, je to ten platnéř o kus dál na náměstí. Ale těžko říct, jestli ti to nějak pomůže. V téhle fázi už asi ne, radši běž za tím malířem do hospody a pak zatlač na toho správcova pomocníka v klášteře.
              včera v 15:24

• tef (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Jo tohle je zabugovaná část pro některé. Řešení je jít do hostince v Sázava za řekou a tam najít Mistra Freskaře. Po rozhovoru s ním o rtuti (druhá větev toho questu) se ti aktualizuje denik na dalsi postavu. Varianta s mědí by pak podle redditu měla ještě být, že za Zachovo (kovář ve dvoře před klášterem) je taková bouda a když si poradíš s velmi těžkým zámkem (nehrozí u mně) tak tam najdeš měď a to by mohlo aktualizovat Zacha.
      včera v 14:13

reagovat

• Rokytka (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Jo na tu truhlu mam taky malej skill, doufal jsem ze kdyz kovare i syna okradu o klice od truhel tak ji budu moct odemknout ale bohuzel.. docela zklamani. Zkusim to pres toho freskare.
        včera v 14:51

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
        0 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Musím teda zaklepat že za tím výrazný gamebreaking v misi nebyl, to co ale čtu tak to vypadá že mám štěstí.
        včera v 16:15

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jsem v noci u Kingdom Come usnul *9* Ta cesta s Ptáčkem na lov byla opravdu úmorná, to jsem ještě vydržel, ale pak jsme se objevili na místě a já odpadl. Když jsem se probudil, Ptáček u mě nebyl a měl jsem za úkol mu donést víno z brašny na koni *15* Tak jsem mu to donesl a musel jsem si před ukončením dát sejvovičku, abych tu cestu nemusel opakovat.
    včera v 10:19

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 20 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.196.215.69.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.